IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
5. zář 2013

@hanndy Hani,já si koupím jen pro začátek,aby jsme měli doma,asi 3 balíky těch nejmenších a pak 2 těch jedničkových,pak se fakt dají koupit všude.Nakupuj raději věcičky,to je mnohem zábavnější 😉 😀

mariiianka
5. zář 2013

@hanndy jj,já myslím,že už to má zasebou a už chroupe ty židle se sushi 😀

silvik77
5. zář 2013

@slaboska Dnes jsem měla původně jet do Prahy k jedné paní léčitelce, léčí neplodnost, ale volala jsem jí, že se necítím jet takovou dálku, a že jsem mezitím-objednávala jsem se v květnu-otěhotněla a potratila, tak mi hned řekla: no tak když to šlo jednou, to už půjde -tak snad 🙂 A kámoška mi řekla, že mi naplánovala dvojčata, a ty já jsem si taky přála, takže kdo ví, těším se, že to bude co nejdřív!

slaboska
5. zář 2013

@silvik77 ahojky,ja doufam,že ti to vyjde co nejdřiv.neboj vše je v pořadku,po te revizi se krvaci,takže to se nemusiš bat.my se mame dobře,už jsme se spolu sžily takže pohoda,vstavame 2x za noc,ale pak jěště spinkame.
@hanndy jojo ta si uživa tu mnanku ☹

slaboska
5. zář 2013

@silvik77 vyprdni se na celou lečitelku,nam jak to 2 roky nešlo tak samozřejmě jsem byla z toho zoufala,30 let na krku a mimčo žadny.tenkrat mi Dr.řekl at hlavně nezkoušim nějaky lečitele atd.takže radši si počkej až ty dvojčatka přijdou přirozeně připadně ivf. 🙂

silvik77
5. zář 2013

@slaboska Já vím, že se krvácí, jenže já jsem moc nekrvácela, od třetího dne jsem jen špinila a pátý den zase červená krev, tak je mi to divné, tak nevím jestli k dr. jít nebo nejít...v úterý jsem tamšla pro potvrzení propustky, na chodbě seděla paní na ozvičky a jak jsem to slyšela, nemohla jsem se ani vykoktat a málem jsem tam zase spustila ☹

silvik77
5. zář 2013

@slaboska No ona to není přímo léčitelka, je to doktorka, docela stará paní, prý léčí neplodnost přiložením rukou, a má 95% úspěšnost. No ale když už vím že to jde, to by bylo aby! A po revizi je prý děloha čistá a připravená a tělo si to ještě pamatuje, tak by to mělo jít jako po másle 🙂 Úplně ti Vaness závidím, už aby to bylo! Nejlépe kluci dvojčátka nebo kluk a holka 🙂 Sice dvojčátka v rodině nemáme, ale po 35-ti prý hodně bývají dvojčata i přirozeně 🙂

slaboska
5. zář 2013

@silvik77 mě jak dělali po porodu tu revizi,tak jsem od patku do nedělě jen spinila a od neděle krvacim a to už je přes tyden,volala jsem Dr.a on řikal,že to je normalni,že se to tělo čisti,ale pro tvuj klid si třeba jen Dr.zavolej.jo,to znam,ja po te revizi když jsem viděla těhotnou nebo maly mimčo tak jsem brečela,že mi se určitě žanyho mimča nedočkame ☹ byla jsem uplny psycho a už nakazila i manžu,že ten si vsugeroval,že to je určitě v něm 😉 a divej,byl to sice boj,ale už mi to spinka v postylce.byli to nervy,ale stalo to za to a neboj ty se taky dočkaš,ikdyž tedka si mysliš,že ne.

hanndy
5. zář 2013

@mariiianka no vida uz to z tebe leze 😀 jj Renca uz okusuje zidle

slaboska
5. zář 2013

@silvik77 u nas taky takoveho něco je,že ma velkou uspěšnost,že pry mužeš byt nějak blokovana a ja nevim co jěště,vyprdnout se na to,jak pišeš šlo to 1x pujde to po 2 😀 řika se,že po revizi to je jak když pohnojiš 😀

silvik77
5. zář 2013

@slaboska No právě! Já i když jsem zklamaná, tak jsem zároveň nadšená, že se to po těch letech podařilo, takže věřím, že to je na dobré cestě a brzy najdu zase // 🙂 A kolik ti vlastně je?

hanndy
5. zář 2013

@silvik77 ahojik,neboj my na tebe s holkama budeme moc myslet at se brzo zadari,tak kdyz budes mit skytavku,tak se tomu nediv to jsou holky z konika.. 😀 a muzete se snazit hned,nebo mate pockat?

slaboska
5. zář 2013

@silvik77 najdeš neboj,už se těšim na tu fotečku s testikem 🙂 mě je 31let,vždy jsem si řikala,že bych chtěla mimčo do 30,tak mi to o chlup uteklo 😀

silvik77
5. zář 2013

@hanndy Příští týden jdu na kontrolu ke svojí dr., tak jsem zvědavá co mi řekne. Jinak dr. v nemocnici říkala, že po dvou MS se můžeme snažit a sestřička, která mě příjmala a známe se, tak říkala-cpi se listovkou a po první MS na to skočte 🙂

mariiianka
5. zář 2013

@hanndy jako co ,ty plíny?Ale já už dávno říkala,že si jen koupím,jen abych měla doma malou zásobičku,protože kdybych chlapa někam vyslala,tak kdo ví co by dovezl.A já rozhodně nebudu mít náladu po porodu někde lítat po krámech

silvik77
5. zář 2013

@slaboska No to já jsem byla ráda, že jsem otěhotněla před 36 a stihnu ještě ve 36 porodit, ale ještě to můžu stihnout i tak, 36 mi bude za měsíc, takže ještě není nic ztraceno 🙂 A byla jsi někdy těhotná spontánně? Bez IVF?

mariiianka
5. zář 2013

@silvik77 neboj,teď to půjde raz dva 😉 a budeš těhulka

slaboska
5. zář 2013

@silvik77 ikdybys to stihla až v 37 hlavně,že to stihneš 😉 jj,byla 2x,ale poprve přestalo byt srdičko,po 2 špatna genetika,potvrdil se douw.syndrom ☹ tak jsem si to nechala vzit a pak 2 roky nic,už jsem to nedavala psych.tak jsme šli na ivf a hnedka na poprve uspěch.

slaboska
5. zář 2013

@slaboska jinak po te prvni revizi jsem otěhotněla po 2 měsicich 😉

silvik77
5. zář 2013

@slaboska Tak to je úžasné že se to po dvou neúspěších podařilo! No teď je těch potratů prý hodně...něco je asi je vzduchu..a taky v tom jídle, je to děs, samá chemie, pak se člověk nemůže divit...

hanndy
5. zář 2013

@mariiianka no vzdyt,ale ja se tady na neco zeptam,ty mi napises ze zadny nebudes kupovat a najednou z tebe vyleze ze budes mit tak 10baliku,neser blazo 😠 😀

hanndy
5. zář 2013

@silvik77 ja si taky myslim ze kdyz tam kopnes listovku a vlitnete na to,tak se to musi povest

mariiianka
5. zář 2013

@hanndy zlatíčko,já nepsala,že nebudu žádný kupovat,jen že koupím dva tři balíčky a to mi stačí 😉 a né 10 balíků,to jsem tady nikdy nepsala 😅 ,já si totiž představuju zásobu narvanou skříň víš 😀

hanndy
5. zář 2013

@mariiianka ale 10baliku to byla nadsazka ty jedna

mariiianka
5. zář 2013

@hanndy tak teď jsem do sebe narvala půlku nanukáče a asi mi bude špatně 🤐 😀

hanndy
5. zář 2013

@mariiianka a ja pul tuby slazenyho mlika 😅

mariiianka
5. zář 2013

@hanndy taky dobrý,pak že se ty naše mimísci mají špatně 😀 .No počkej,aby mi za 14dní nezklaplo,až mi zdělí výsledky cukrovky

hanndy
5. zář 2013

@mariiianka 😅 😅 no trosku prasatka a me cukrovka teprve ceka 😅

mariiianka
5. zář 2013

@hanndy neboj ty jsi v poho,podívej jaký jsi hubeňour,to já to budu mít horší 😒

hanndy
5. zář 2013

@mariiianka ty budes taky v cajku neboj,jdu zehlit ble...