IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
9. zář 2013

@renca1978 aha,a to jsem si po ránu říkala jak je ten datum dneska krásný.Tak to už fakt není.Hele podle mě ti řeknou asi jen co máš jíst ne.Ale teď mi řekni z čeho to můžeš mít,když jsi takový hubeňourek

hanndy
9. zář 2013

@mariiianka vid Renca takovej kostlivec ja se toho zacinam normalne bat 😒 a s tim ze se rodi velky deti,tak to taky nejni az takova pravda znam 3 a ty meli deti max.do 3200g,takze pohoda,ale i vyjimky jsou..

mariiianka
9. zář 2013

@hanndy no já to fakt nechápu 😕 .To mám do pondělka pěkný vyhlídky 😢 .Tak zase mám v noci o čem přemýšlet

hanndy
9. zář 2013

@mariiianka ja si to asi radsi nebudu ani predstavovat,me tak brutalne bolej kozy 😅 😅 jo a jak jsem psala ze jsem mela to bublani jestli to muze bejt prcek,tak od ty doby nic,tak to asi on nebyl ☹ jinej scenar si nepripoustim

renca1978
9. zář 2013

@mariiianka je pravda, ze ja si kofolu i colu dopravam..............ze zacatku tehu ne, ale posledni dva mesice jim co chci..nijak jsem se neomezovala

renca1978
9. zář 2013

@hanndy radsi nic cist nebudu, pry muze dojit az k umrti plodu po porodu, nesmi se prenaset........................ja se z toho fakt poseru

hanndy
9. zář 2013

@renca1978 posledni dva mesice,tak to jsme na tom stejne,ale nemyslim si ze tohle ma vliv,pry tam spis zalezi na rodine,bo co u vas je cukrovka u nas jo,takze uz se smiruju

mariiianka
9. zář 2013

@renca1978 no jo,ale stejně.To já budu na tom stejně jako ty,já se taky neomezuju,i když teda sladký nápoje nemusím,ale když je něco sladkýho tak si dám,třeba taková nutela 😅 ,tak ta nemá chybu

renca1978
9. zář 2013

@hanndy u nas ji prave nikdo nema......................ani sutry v ledvinach, ty mam taky jenom ja 😠

slaboska
9. zář 2013

@renca1978 ahojky,co to čtu ☹ a neboj,neni to nic važneho,hlavně nic nečti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tam jde o to,že nebudeš moc sladke ani některe ovoce,ale nic strašneho se neděje.tam by hrozilo,že by bylo velke mimčo,ale kamaradka cukrovku měla,občas zhřešila nějakym oplatkem či čokoladou a porodila holčičku 2,4 kg.ničeho se neboj.

mariiianka
9. zář 2013

@renca1978 prosím tě takový věci vůbec nečti,podívej co ženských má těhu cukrovku

slaboska
9. zář 2013

@hanndy u nas cukrovka je a ja to neměla 😉
@mariiianka jj,nutelka taky to je ma nejlepši kamaradka 😀

mariiianka
9. zář 2013

@hanndy bublání můžou být začátky a nemusíš to cítit každý den 😉

mariiianka
9. zář 2013

@slaboska to je pomlsáníčko viď,ale počkej ono mě to za týden taky přejde 😒

renca1978
9. zář 2013

@mariiianka ta dedicnost jak pise Hanka v tom ma taky velkou roli..................

renca1978
9. zář 2013

@slaboska jde mi hlavne o to, aby mala byla zdrava.................je mi z toho uplne spatne

slaboska
9. zář 2013

@renca1978 neblazni,to nema na zdravi mimča vliv.to se bojiš a stresuješ zbytečně.

hanndy
9. zář 2013

@slaboska ja vim,ale rikaj ze je tam vetsi pravdepodobnost kdyz je v rodine,ne ze ji na tuty bude mit 🙂

mariiianka
9. zář 2013

@renca1978 to víš že bude zdravá,a já si myslím že ty jí nebudeš mít tak velkou,prostě ti řeknou co smíš a co ne a budou si tě hlídat

renca1978
9. zář 2013

@slaboska jsem z toho uplne v pr......cekala jsem, ze to bude ok

hanndy
9. zář 2013

@renca1978 bude zdrava,proc by nebyla ted si dopravala trochu sladkeho no a od ted bude mit utrum 🙂

hanndy
9. zář 2013

@mariiianka jo no stejne me to tak pekne navnadilo a ted nic 😠 dela si ze me prcu 🙂 tak malej a uz tak drzej O🙂)

slaboska
9. zář 2013

@renca1978 to ti věřim ☹ ja taky věřila,že ji mit nebudeš.ale jak pišu je tam jen nějaky omezeni v jidle,jinak nic.
@hanndy nemusite mit s hvězdičou vše 😉

mariiianka
9. zář 2013

@hanndy to chápu,ale těch kopanečku si ještě užiješ až až.Mě se snad každou druhou noc o prckovi zdá a někdy to jsou takový blbinky 😅

ak24
9. zář 2013

ahoj holky tak kontrola teda nic moc,miminka jsou v pořadku ale prej čipek se krati a hrozi mi predčasny porod,,tak me poslal do nemocnice ale domluvila jsem se že budu doma a uživat 4*2,,magnezium..a 19 zase na kontrolu

hanndy
9. zář 2013

@slaboska vzdyt ja to taky nechci eee 😀 tak vis co stejne to neovlivnime,tak se dej vule bozi my vydrzime pro ty pidizviky vsechno,jen at jsou v poradku..hele zitra je to tyden od krve na genetiku a taky se bojim zazvoneni tel.jsem jak na trni a to musim vydrzet do pristiho tydne jeste

hanndy
9. zář 2013

@ak24 neke,ale zase jsi 28tt a s dvojkama,tak uz se tam asi kluci utlacujou no,pekne klidovej rezim a odpocivat-doma rozdej kazdymu ukol a klidek

hanndy
9. zář 2013

@mariiianka ja vim,ale tak me to navnadilo a kdyz ted nic tak si rikam jestli je ok vis 😅 je a co se ti zda peknyho??

renca1978
9. zář 2013

Berusky ja mizim.................jdu nakoupit neco zdravyho, at s tim zdravym zivotnim stylem zacneme co nejdric 😉 😉

mariiianka
9. zář 2013

@hanndy to víš že je vše OK,prosím tě ještě ty začínej.Nezapomeň že jsi 16tt a prvorodička,já Adélku poprvé cítila až kolem 22tt,takže klídek brouku.Bublání se zase ozve 😉 .Prosím tě dneska se mi zdálo jak je prcet v bříšku a tak šíleně kope,že jsem mu viděla i prstíky na noze přes břicho 😀 a chtěla jsem vám to vyfotit a panikařila jsem že nemá foťák 😀 😀 .No už mi krapek z toho hrabe 😀 😀 😀