IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
10. zář 2013

@hanndy jojo trvalo to, dala jsem si zalezet 😀

renca1978
10. zář 2013

@mariiianka ti povim, nezda se to, ale je toho hodne.............a jaky prasek si pouzivala?ja koupila nakonec Persil sensitive a dostali jsme kos na pradlo zdarma 😉

mariiianka
10. zář 2013

@renca1978 já měla batole a nějakou dětskou aviváž,ale to už si název nepamatuju 😅 .Ale otevřu skříň a voní to úžasně 😵

renca1978
10. zář 2013

@mariiianka fakt?to ti zavidim..............ja avivaz nedavala, moc to nevoni

mariiianka
10. zář 2013

@renca1978 už mam snesenou postýlku hurá,tak už jen to povlečení objednat

renca1978
10. zář 2013

@mariiianka tyyyyjoooo,fakt to letí jako blázen.ja jsem si objednala přes mimibazar,i zimní zavinovačku,vše od emitex

mariiianka
11. zář 2013

dobré jitro všem 😉 ............

hanndy
11. zář 2013

@mariiianka bry ranko
@renca1978 drzim pesti na kontrolu 😀 😀 je uz dneska streda ne? 😀
Jdu se zkulturnit a taky valim do mesta

mariiianka
11. zář 2013

@hanndy ahojky,pádíš pro nové spaní 😉 .A dnes je opravdu středa 😉 😅

hanndy
11. zář 2013

@mariiianka to taky ale hlavne uz si musim vyzvednout OP,RP...pojistovnu,banku atd..

mariiianka
11. zář 2013

@hanndy takže úřady,tak to já teda nemusím 😒

renca1978
11. zář 2013

@hanndy hoj ženo,ano dneska si se trefila🙂je středa jdu az odpo,dekuju,dam echo

mariiianka
11. zář 2013

@renca1978 ahojky,tak jsem omyla postýlku a teď jen složit,ještě do ní musím koupit novou matraci.Ráno jsem Adélce ukazovala to povlečení a víš co mi řekla,že to bude mít hezčí než její postel a že jí mrňoukovi nechá a sama půjde do postýlky 😀 .To je tak úžasný,že je tak velká a můžeš si sní takhle pokecat

renca1978
11. zář 2013

@mariiianka Ahojky,ta je boží,je to super🙂

mariiianka
11. zář 2013

@renca1978 no tak snad to tak nebude 😀 .Děti jsou kouzelný v každým věku 😉 ,zatím 😅 .Tak snad jí to vydrží i v pubertě

slaboska
11. zář 2013

@renca1978 ahojky,na dnešek držim pěstičky.ja Vas s tim břiškem chtěla jen pozlobit.jinak nakupovala jsem od 56,ale vše nam je velky,tak mam oblečky a to je značeny do 3,5k,to jsou oblečky,ktery se v obchodě kupuji pod nazvem nedonošene děti 😠 😠 sice jsme donošeny,ale malinky.jinak jestli ti mužu poradit,uplně užasna avivaž pro mimča je od Lenoru bila,ja dostala vzorek v porodnici,zkusila to a jak piše maruška,otevřu skřin a voni to.
@mariiianka už mi nikdy nedavej žadny recept a nedavej sem jak něco pečeš 😉 co jsem včera upekla,tak jsem sežrala a byla jak balon 🙂
JINAK DOBRE RANO VŠEM.

mariiianka
11. zář 2013

@slaboska tobě taky krásné ráno,ufff jsem si oddychla,jestli jsi neměla nějaký trápení s malou kvůli těm ořechům,takhle mě lekat po ránu,ale že jsi to zbodla to mě těší 😀 ,že jsem ti nedala nic špatnýho viď 😀 😀

slaboska
11. zář 2013

@mariiianka ne.mala na to nijak nereagovala.je to vyborny recept až moc dobry,daš si 1 a dokud to nesniš,chodiš pořad ujidat 🙂

mariiianka
11. zář 2013

@slaboska to znám 😀 ,chystám se na ně ještě dneska,už mi povoluje těsto 😅 .Posledně jsem je musela ukrást i manžovi,protože Aďa si chtěla vzít do školy,to by jí taky nemuselo nic zůstat 😀 a ve škole jim taky prý moc chutnali 😀

slaboska
11. zář 2013

@mariiianka ja chtěla vzit dnes našim,ale bohužel,leda,že bych jim donesla prazny taliř 😀

mariiianka
11. zář 2013

@slaboska tak napečeš nový 😉

slaboska
11. zář 2013

@mariiianka to určitě a zase to sežeru 😀

renca1978
11. zář 2013

@slaboska aloha 🙂 a to je přímo na mimca?já mam cukrovku,takze Viky bude obr,mužů ji rovnou nakoupit hadry do skoly 😀

slaboska
11. zář 2013

@renca1978 no sice to vypada jak na panenky,ale ano je to na mimča.to nemužeš vědět jestli to bude obřik,řikam ti kamoška měla cukrovku a porodila malou a měla 2,4kg.

renca1978
11. zář 2013

@slaboska jestli mi řekne dneska dalsi nějakou Špatnou zprávu tak se ta rezervace v Bohnicích vyplatila.mela si tvrdnutí břicha?já myslím ze ho mam,víckrát za den

slaboska
11. zář 2013

@renca1978 ale furt nesejčkuj,proč bys měla slyšet špatny zpravy.uslyšiš jen,že Viky je v pořadku.jo,měla proto jsem vyfasovala en hořčik,ale,že by mi to pomohlo řict nemužu.

mariiianka
11. zář 2013

holky není nad to skládat postýlku sama,už mam z toho nervy někde 😠

hanndy
11. zář 2013

Tak jsem doma napapnu se a zase frcim,holky dneska me pobavila pani KB sla jsem prepsat to trvali a prikaz,kecame,kecame a ona mi povida kdy se vam ma mimco narodit,tak na ni cumim jak blb a jak to poznala a ona ze mi to slusi vic nez jindy a to brisko ze se taky rysuje,tak me potesila... 😀

mariiianka
11. zář 2013

@hanndy sakra ty máš dneska frmol,no vidíš,už to na tobě i lidi poznají 😉 😀

hanndy
11. zář 2013

@mariiianka nojo uz to asi neututlam 😀 frcim damy papa