IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
18. zář 2013

@mariiianka to vim,ale nak mi to nedoslo v tu chvili 😅 no boze

mariiianka
18. zář 2013

@hanndy no nic se neděje 😉 .Stejně se budeš za měsíc divit kde jsem,že na vás kašlu 😀

hanndy
18. zář 2013

@mariiianka tak to si pis,te tady budeme drbat az ti z toho v usich piskat bude 😀 Maru taky jses tak unavena ja dneska uplne extreme

mariiianka
18. zář 2013

@hanndy aspoň budu vědět,že na mě myslíte 😉 .Já jsem z toho počasí unavená furt,když lehnu na gauč,tak bych hned usnula 😀

hanndy
18. zář 2013

@mariiianka me to povidej me se zaviraji celej den,ale krafu s kamoskou po skype,tak spanek odkladam 😅 uz mas vyprano?

mariiianka
18. zář 2013

@hanndy mě se zavírají,jen co je ráno otevřu 😀 😀 😀 .Jinak u nás docela pěkně leje,tak jsem si zatopila a vypráno už mám,akorát teď jsem dočistila ještě hrazdičku k lehátku.Ty bláho ještě že jsem všechny ty věci prala v létě,teď teda nevím kde bych to sušila

hanndy
18. zář 2013

@mariiianka tak to jsi sikulka,to ja abych si na leden poridila jeste jeden susak 🙂 ja pujdu zatopit tak po 4..tady se to trochu probralo a vyliza i slunko,ale asi ne na dlouho

mariiianka
18. zář 2013

@hanndy tak rodinka odcestovala do lesa,tak jsem zvědavá co dovezou 😅

hanndy
18. zář 2013

@mariiianka u vas uz neprsi? tady byl zase slejvak,takze my na prochajdu asi nepujdeme 😠

mariiianka
18. zář 2013

@hanndy nene,docela se to vyjasnilo,tak jsem tu zase sama 😢

hanndy
18. zář 2013

@mariiianka nebrec oni se ti vrati za chvilicku a prinesou ti plnej kosicek prace 😉

mariiianka
18. zář 2013

@hanndy jsem jim řekla,že si to budou čistit sami 😀

mariiianka
18. zář 2013

@hanndy a co to tvoje bublání,ještě ho piciťuješ?

hanndy
18. zář 2013

@mariiianka hele vubec,tak nevim co tamto bylo,ale plasit nechci 😒 je zatim brzo,dneska me boli jakoby svaly,kosti,nebo jak to mam rict tam dole a kdyz jsem na maly tak me to docela boli jak se ten mechyr zmensuje asi se delozka zacina roztahovat...to jsi jim rekla moc pekne 😀

hanndy
19. zář 2013

dobre ranko 😉
@mariiianka Tak co houbicky prinesli naky??

ak24
19. zář 2013

dobre rano,,tak dnes zase kontrola v poradně,ani semi nechce

hanndy
19. zář 2013

@ak24 jen pekne maz,alespon uvidis bobanky a podas nam info,at jsou dobre zpravy

mariiianka
19. zář 2013

dobré ranko 🙂
@hanndy no nic moc,ale smaženici Pepa měl
@ak24 budu držet palečky,ale určitě to bude dobrý 😉

hanndy
19. zář 2013

@mariiianka je to bida...ja dneska musim opet na urad uz me z toho mrskne 😠

mariiianka
19. zář 2013

@hanndy ty máš ty úřady ale nějak ráda.Včera odjeli do toho lesa a já pěkně vytuhla 😀 a v devět už jsem žadonila zase o spánek,já bych mohla být medvídkem 😀

hanndy
19. zář 2013

@mariiianka ja je nenavidim,jenze kdyz na 1 urad kvuli zeleny karte musis hned 2x po tydnu..a dneska jsem mela blbej sen pac jsem prodala auto sousedovi,ale papirove ho mam porad na me-hold hodna duse on ho kupoval synovi,jenze ten si koupil ted dravejsi auto a to moje ted stoji za barakem v koprivach a chtej se ho zbavit a je tak v dezolatnim stavu,ze nechci pak resit neco z nekym jinym kvuli nedostatkum,jak o tom se mi zdalo ze me podrazili,takze jdu na urad pro lejstra a pristi tyden prevod..je to byla fuska

mariiianka
19. zář 2013

@hanndy to ti nezávidím,taky úřady nemám ráda 😒

ak24
19. zář 2013

ahoj holky tak jsem doma,u doktora dobre jedem ma 1300 a druhy 1000
a 29 cm,,,a prej asi budu rodit cisařem že maji hlavičky oba nahoře ,,jinak že jsem dobra u dvojčat a žadne problemi,,a celkem mam 8,5 kg nahoře

mariiianka
19. zář 2013

@ak24 teda ty jsi rychlík a samé dobré zprávičky,tak to gratuluji 😉 .A to ti porod nějak naplánovali nebo až to příjde,tak to bude

slaboska
19. zář 2013

ahojky maminy

@ak24 tak to jste šikovni,cisař je je lepši 😉
@hanndy ty maš teda sny 🙂
A RENCA SE NAM NEKDE JAKO ZTRATILA??????????????????????????????

mariiianka
19. zář 2013

@slaboska ahojky,jak se máte s Vanesskou?Dneska jí je přesně měsíc viď.Já dožehlila haldu prádla,aspoň něco se dá dělat v tak ošklivým počasí

slaboska
19. zář 2013

@mariiianka mame se dobře,už jsme se sehraly,takže tedka už je to pohodička.jojo,dnes ma přesně měsic.to,ale uteklo,že?za chvili i Vy už budete mit u sebe ty vaše prcky 🙂

mariiianka
19. zář 2013

@slaboska no letí to šíleně,to jde o ty začátky a pak už je to v pohodě.Já už se taky těším,teď už jen dokoupit tu kolíbku a pár maličkostí a kašlu na to.Dokoupit se to dá dneska všude.A ta Renča snad ještě výletuje nebo co???

slaboska
19. zář 2013

@mariiianka jak řikaš dokoupit se to da vždy.Ta Renča snad někam emigrovala nebo co 😀 zase jsme si zustali jen my 2 😀

mariiianka
19. zář 2013

@slaboska neodstěhovala se do teplých krajin 😅 .Hanča lítá po úřadech,tak ještě že ty jsi tu zůstala 😉 🙂