IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
20. zář 2013

@renca1978 ahojky,neboj už to s Viky mate za par.jo,rozhodla jsem se,že začnu na ten mamograf chodit,sice je bordel,že ho plati až od 40let ikdyž mladi taky na to trpi 😠 tak ty odpočivej at jste s Viky ok a pepča at se o tebe vzorně stara 🙂
@mariiianka přesně,pry se malo rodi a oni se jěště divi,člověk aby kradl,aby na to mimčo měl 😀
@hanndy už tě hvězdička pořadně prokopla 🙂

hanndy
20. zář 2013

@slaboska pekny prd,kaka na me hvezdicak jeden,ale davam mu jeste 3tydny a pak uvidi 😀

renca1978
20. zář 2013

@hanndy Haní,nene vrátili se před týdnem...jojo,jsme doma,pohodička🙂

renca1978
21. zář 2013

@slaboska Ahoj Romi,mas pravdu s tím věkem,i žensky mladší 40 let umiraj na tyhle svinstva.ja tím,ze mam implantáty,musím chodit každý rok na ultrazvuk....takze silikony jsou taky docela dobra prevence.jinak včera mamka přivezla štrůdl,mela ho výborný.neodolala jsem🙂kousek jsem si přece jen dala🙂já dnes začala 31tt,už bych rada byla tak 36tt.....mamka přivezla z Chorvatska nádherné setik pro malou na léto.ja dnes nemůžu moc spát.....si představ jak jsem pitoma,jsem si nastavila na mobilu aby mi každý ráno chodilo aktualni počasí na mobil,a hádej v kolik mi to chodi?ve 4 ráno mi to rve u hlavy,a já blondýna nevím,jak to zrušit ....to abych vysvětlila tu nespavost🙂už 2 dny to tak mam 😀

renca1978
21. zář 2013

Nazdar báby,chci vám popřát krásný víkend🙂ode dneska jsem 31tt🙂juchuuuuuu,jen tak dal....

slaboska
21. zář 2013

@renca1978 ahojky,tak tedka jsem se upřimně zasmala s tim mobilem,ale neboj ja jsem taky takovy technicky typ,nastavit nějakou blbost umim,ale zrušit to je horši 😉 štrudl,ten ja taky mužu,aspon se Viky nadlabla.ty brdo už 31tt to strašně leti,to už za chvili bude Viky mezi nama.ja se těšim na to jak bude vypadat 😉 určitě jste si dali s pepikem zaležet tak to bude stat za to.ja ty ty silikony tak zavidim(samozřejmě v dobrym)ja bych je taky chtěla,ale Roman je proti tomu ☹ pry mu ty moje kuzlatka stači 😀 ale jak jsem byla těhu tak mi narostli na plny 3 kurna ja se cejtila 😀 😀 už se začinaji zase zmenšovat,jěště chvili a budu mit zase svoje rozzuřeny 1 ☹

slaboska
21. zář 2013

ahoj taky přeji pěkny vikend!!!!!!!!!!!sobota a tydy zase ani noha,no prostě jako každy jiny vikend 😎

hanndy
21. zář 2013

@slaboska klasika co by jsi chtela,vsechny litame v kuchyni,teda alespon ja,ujidam ten salatek tak ma obidek uz asi nedojde 😀 taky preju hezky vikdnd
@renca1978 tobe ty tydny krasne skacou,ale my jsme u zavesu

ak24
21. zář 2013

ahoj holky všechni vas zdravim,,,už mate všechni složene a nachystane postilky,,ja chci do obyvaku složit zitra,,a v ložnici mam teda jeste po danečkovi,,,

mariiianka
21. zář 2013

také přeju pěkně uplakané sobotní odpoledne 🙄
@renca1978 tak to je super,že ti chodí počasí,ale takhle brzy,to bych ten mobil zahodila 😅 .Určitě na to příjdeš,jak to dát pryč 😉
@hanndy já už konečně dolítala,měli jsme čínu s bramboráčkama,sálát budu dělat příští týden,když už jsi mě tady na něj navábila 😀
@ak24 postýlku mám v ložnici a teď jen čekám,až mi do ní dorazí povlečení a do obýváku koupím kolíbku

hanndy
21. zář 2013

@ak24 tak tohle se me zatim netyka,ja budu zarizovat az budete mit vsichni prtata venku

hanndy
21. zář 2013

@mariiianka hele nesvadej to na me jo 😀 Maru ja mam dneska nakej brouzdaci den po detskym a nejradsi bych to vsechno vykoupila 😅

mariiianka
21. zář 2013

@hanndy no ty mě tady vábíš jídlem 😀 .To by se Hani nakupovalo co 😅 ,jen by ta nemocencká musela chodit několikrát do měsíce,já bych se osobně nezlobila 😀

hanndy
21. zář 2013

@mariiianka ,tak me jeste ani zadna neprisla doufam ze v pondeli dorazi...ja koukam na kombinezky atak no to vis

ak24
21. zář 2013

@mariiianka tak ja mam taky jednu v ložnici a jednu dam do obyvaku a jak budou mit kluci tak 3 měsice dame jeste druhou do loznice ,,,

mariiianka
21. zář 2013

@hanndy no to mě by mohla dojít už zase další 😀 ,jen co zaplatím to povlečení,tak se mi konto sníží

renca1978
22. zář 2013

Ahoj holky,krásnou neděli všem přeju....

hanndy
22. zář 2013

Taky preju krasnou nedeli...
@renca1978 co ty tvoje prasklinky na prsickach?

renca1978
22. zář 2013

@hanndy cauky Hani,porad stejný,nic nového,jsou tam:(ale pozitivní zprava je ze zatím žádné nepřibili.🙂

hanndy
22. zář 2013

@renca1978 to je dobre,snad to tak zustane

renca1978
22. zář 2013

@hanndy jsem na to sama zvedava., a doufam, ze se zadne dalsi uz neobjevi 😀 co dnes delas?nasi uz odjeli, my jsme doma, za chvili jedou formule, tak budem cumakovat 😀

mariiianka
23. zář 2013

hezké pondělí přeji všem......... 🙂 .Tady se už zase dospává víkend 😅

slaboska
23. zář 2013

take ppřeji pěkne ponděli 🙂
@mariiianka zase jen my 2 😀

mariiianka
23. zář 2013

@slaboska ahojky,kde se zase všichni toulají.Máš u mě velkéééé plus,ty s mimčem a jseš tu 😉 a ostatní snad ještě spí 😅

slaboska
23. zář 2013

@mariiianka děkuji,tveho plus si velmi važim 🙂 u nas teda prši,takže počasi na spani,ale mala mě dnes nechala spat 5 hod v kuse pak se jen najedla a spinkali jsme dalši 3 hod.tak už jsem vyspana do ružova.copak dělaš?mala jěště spi tak si uživam klidu,kavička a konik 😀

mariiianka
23. zář 2013

@slaboska u nás jen mrholí,ale slibovali sluníčko,to jsem se jako těšila zbytečně 😕 ???Jinak jsem si po ránu nasázela kytičky,přeci jen nastal ten podzim,tak ať to tak taky vypadá 😅 .Jinak jsem koukla na okna,že jsou nějaký zaprášený,ale že by se mi do nich chtělo,to se říct nedá 😒 ,takže to moc zatím nehrotím,ještě je tak asi chvíli nechám 😅 .Jinak je krásný jak Vanesska spinká,taky jsem měla tak spavé dítě,tak se modlím,aby nám to druhý nezkazilo 😀

slaboska
23. zář 2013

@mariiianka nenech se obalamutit,ona takhl spi poprve,jinak se budi 2x za noc tak po 4 hodkach a už tedka byva vzhuru.asi chtěla,aby si mamča odpočinula. 🙂 teda ty jsi akčni,sazet tak brzo kytky 😉 fuj,zase ten hnusny podzim a za chvili zima,ale na tu se tady těšite,že? 😀 okna bych taky potřebovala umyt,ale nejsou lidi 😉

mariiianka
23. zář 2013

@slaboska ale i tak je to hezký,některý děti nenaspí ani to 😉 .a že se budí 2x za noc,vždyť je ještě maličká.To víš já jsem blázínek na výzdobu a kor když jsem doma,to pak vymýšlím blbinky 😅 .Mě podzim nevadí,ale musí být krásný a né deštivý,což slibují na říjen,tak se budu lehce těšit 😅 .A na zimu se letos těším jako nikdy jindy,to je jasný 😉 😀

slaboska
23. zář 2013

@mariiianka a kdy Vanesska začne spat dyl?jako,že se nebude budit po 3 hod.?ja na kytky venku nejsem,mame jen travniček a tuje,ale za to doma to je masakr.ja mam rada orchidej tak ty mam všude 😀 to ti věřim,že ti zima letos nevadi. 😉 hlavně by ti nevadila už ikdyby byla,že? 😉

mariiianka
23. zář 2013

@slaboska ty bláho,to se ptáš mě 😅 ,já už si to ani nepamatuju,jak to bylo přesně u Adi,ale myslím,že někdy kolem pátýho měsíce se už nebudila v noci,ale každý díťátko je jiný.Tak to já mam hodně keříků venku,doma se kytkám moc nedaří,máme docela tmavý prostory,ale orchideje,těch mám taky spoustu 😀 .Naposledy jsem dostala teď od Pepi k svátku 🙂 .No a jinak si musím počkat ještě 90 dní,ale kdyby to bylo o pár dní dřív,tak se zlobit vůůůbec nebudu 😉 .Ale i tak to strašně uteklo