IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
23. zář 2013

@mariiianka ja myslim ze te v tom nenecham treba bude taky delat drahunu a nebude se chtit ukazat..

mariiianka
23. zář 2013

@hanndy ale určitě né,to tady vybírám jen já 😉 .Ale já už jsem s tím smířená,že se ukáže až v prosinci,kdo že to u mě bydlel.Mě šlo jen o to oblečení o nic víc,ale tak hold budeme nakupovat potom.Stejně teď jsou na řadě vánoční dárky.Adélká minule na mě vyrukovala,že ví,že stejně žádný Ježíšek neexistuje,že to stejně nakoupím všechno já,ale copak mi musí kazit radost z Ježíška 😀

hanndy
23. zář 2013

@mariiianka ty decka jsou proste bozi 😀 tak s Jezuchem si nevim rady,letos me nic nenapada asi si zavazu maslicku kolem pupku a bude..a to ma Petr jeste narozky v listopadu

slaboska
23. zář 2013

@mariiianka ty jsi teda pěkně rychle vyměkla!!!!!!!!!!!!!!!!však
@hanndy mohla napsat než šla na uřad 😉 takže tva vymluva neni omluva 🙂 jinak jsem rada,že moji kouly už nepodcenuješ a ten fusak je super,takovy by se mi libil a hlavně hodil.mam ružovočerny kočarek.

mariiianka
23. zář 2013

@hanndy Já jim nadělím dáreček v kolíbce 😀 .No to Pepa má taky narozky na konci listopadu a ještě ke všemu kulatý.To zase bude peněz 😠
@slaboska no jo to víš,mě se nic dělat nechtělo,tak jsem si tady psala s Hančou 😀

hanndy
23. zář 2013

@slaboska hele matko neprud...asi ji za tyhle keci prestanu verit 😀 a jako Renca ta omluvenku taky nema,tak jsem na tebe zvedava..tak kdyby jsis pro nej sla nejlepe hned ve stredu a meli tam treba zelenej,kremovej,zlutej,tak mi ho muzes vzit a poslat postou DIKES 😀 😀

hanndy
23. zář 2013

@mariiianka tak ja jsem nahrada za praci jo 😠 vy mi davate ty jo

slaboska
23. zář 2013

@hanndy mě pavě napadla upln stejna věc,že když už tam pujdeš a budou ho tam mit v rožovem,že bys mě ho vzala 😉 Renča ma určitě něco duležiteho 😉 tobě až řeknou,že to je kluk tak přijedeš a tu moji kouly polibiš 😀
@mariiianka aha,tak to jo aspon nějak se člověk musi zabavit v tomhle hnusnym počasi ☹

hanndy
23. zář 2013

@slaboska 😀 mame stejne pochody myslenek ja tam mozna pojedu ve ctvrtek,tak uvidime..

renca1978
23. zář 2013

Cauky báby..............ja vytvarim kalendar na pristi rok pro rodice a jeste video jako prekvapko z fotek...............a naladu mam pod psa tak sem ani radsi nelezu at vas nenakazim 😖

hanndy
23. zář 2013

@renca1978 kecko..a co se ti prihodilo?

mariiianka
23. zář 2013

@hanndy prosím tě,jaká náhrada,ty to bereš moc doslova 😉
@slaboska no já mám venku sušák prádla,ale kdy to uschne,to je ve hvězdách 😠 .Když už to vypadalo na sluníčko,tak za chvíli začalo pršet 😖
@renca1978 ahojky,tak to budou mít hezký dáreček 🙂 .To jsi měla přijít,my by jsme ti náladu spravili 😉

renca1978
23. zář 2013

@hanndy cauky Hanuli, ani nic.................jsem nejaka bez nalady, vubec nevim..............jsem protivna

mariiianka
23. zář 2013

@renca1978 to bude taky tím počasím,chtělo by to slunííííčko.Ty bláho,Reni už jsi se překulila přes 30.týden,ty už to máš za pár 😕

hanndy
23. zář 2013

@renca1978 tyhle dny znam,nejhorsi je ze jsi na nekoho protivna a nevis proc,zitra bude zase lip a co ten tvuj cukr?

renca1978
23. zář 2013

@hanndy ti povim, ze ani nevim........................nejak na nej kaslu............... 😉 zitra se zmerim 🙂 a vysledky tam musim zavolat

renca1978
23. zář 2013

@mariiianka jojo Marusko, to je pravda....................ale spis je to z toho pocasi, to tehu moc neresim................ale mit Viky u sebe uz ted by bylo fajn

mariiianka
23. zář 2013

@renca1978 taky už bych to brala mít prcka u sebe,ale všechno má svůj čas 😉

renca1978
23. zář 2013

@mariiianka jojo, dockame se............... 🙂 jak mimco kope?porad tak intenzivne?

renca1978
23. zář 2013

@hanndy Muj Pepa ma narozky 21.12........takze taky bombice 😀

mariiianka
23. zář 2013

@renca1978 no to máte taky dobrý,takhle narozky před vánocema.Hele kope stále,když to tak shrnu,tak třitčrvrtě dne určitě 😀 ,samozřejmě s pauzama,ale nejvíc teda večer,když chci mít klídek,to čekám kdy tím břichem vyběhne 😀 .No asi bude trošku víc živější jinak to nevidím 😅 .Ale aspoň zase o něm vím,že tam je a že je snad v pořádku 🙂

ratatooy
24. zář 2013

hoj holky,,hlasime se z dovči z lipna a ja samo celou noc nespím takže nudááá..klasika jak jinak,do toho mám šílenej kašel už 10dní a nechce to ničím zmizet jediny co mi pomáhá je sprej na astma,ale jelikož ani nevim jestly ho mužu tak ho moc brat nchci ale už me z toho kašle bolí plíce

hanndy
24. zář 2013

@ratatooy ahoj,tak to je dovca na prd,proc sis neskakla k doktorovi kdyz uz te to trapi,tak dlouho...s tim sprejem nevim ja si ho taky obcas fouknu,ale po troskach si myslim ze neublizi

hanndy
24. zář 2013

Ale,ale 9 a tady je mrtvo hm to je divny 😀 😀 hojky uz mam kojunky,ale je to bida

mariiianka
24. zář 2013

@hanndy čauky,no né,oni na tebe nezapoměli 🙂

hanndy
24. zář 2013

@mariiianka nee,ale ta castka ja chci jit do prace ☹

mariiianka
24. zář 2013

@hanndy je to katastrofa?Musíš to s hvězdičkou vydržet

renca1978
24. zář 2013

@hanndy cauky,vatne je to tak špatný?a to mas ze socky?zaměstnavatel už vyplatil co mel?

renca1978
24. zář 2013

@hanndy a mas to dobre?už je to za celej radnej měsíc?

renca1978
24. zář 2013

@mariiianka přesně tak aspon o nich víme,mam to taky tak.jdu teprve snídat,mne to začalo v ty posteli nějak bavit 😀