IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
24. zář 2013

@renca1978 držím,ať jsou hodnoty krásný 😉

slaboska
24. zář 2013

@renca1978 ale bude,uvidiš.držim palečky i Vaness 😀
Holky utikam na to barveni at ma Vanesska pěknou maminku 😀

renca1978
24. zář 2013

@mariiianka nene, nevidela.....................cetla jsem ty rozmery a rikala si, ze to je v cajku, akorat.................asi to delaji pro nejaky pidi mimina...............asi se ve Spanelsku rodi mensi deti, nebo nevim...............

hanndy
24. zář 2013

@renca1978 na Dada paradiso jsem koukala na netu a hrozne se mi libil,ted jsi me potesila s tou velkou korbou a jak vypada na zivo? Popis 😀

mariiianka
24. zář 2013

@renca1978 to bude v pohodě,bude se tam vejít 😉 .Já přemýšlím,že si ho objednám přes net,myslíš že je to blbý nápad.Nechce se mi už nikde cestovat a hlavně Pepa už nemá čas,bude rád,když stihne porod 😀

renca1978
24. zář 2013

@hanndy je krasny, ona ma sedy denim.............dzinovej, opravdu se libi i manželovi..............ja na nej taky drive koukala............a koupili ho v Malviku v Hostivicich...........ona to mela jen v igelitu, uklidili jsme to s manzou do krabic po nasem kocarku, zitra ma manza volno, at se s tim ja netaham,tak ti ho muzu vyndat a nafotit jestli chces

renca1978
24. zář 2013

@mariiianka neni to blby napad, proc..............ja ho taky objednavala pres net

renca1978
24. zář 2013

takze mam 7,2.................limit je do 7,3 tak se vejdu................al mohla bejt i nizsi..............na to, ze jsem nejedla ani chleba 😠

mariiianka
24. zář 2013

@renca1978 nevím,kvůli tomu,kdyby se s ním něco stalo.Ale mě to fakt už ničí někde jezdit.Tak hold ho takhle objednám a uvidíme.Viděla jsi včera ve zprávách jak pošta zachází s balíkama?To byl docela mazec 😠

mariiianka
24. zář 2013

@renca1978 kdyby sis dala ten chleba určitě by nižší byla.Ale dobrý ne,budou mít z tebe radost

hanndy
24. zář 2013

@renca1978 kdyby jsi byla tak hodna,tak bych ho ocihla,me se libi i cenove...a cukr je dobrej 😉

renca1978
24. zář 2013

@mariiianka jo videla...............ale ja si nechavam ty drahy veci posilat kuryrem..............ne postou

renca1978
24. zář 2013

@mariiianka prave ze ne, kdybych si dala chleba ten mi cukr zved, mela bych jeste vic.......................mne to tak stve...............mam porad hlad

mariiianka
24. zář 2013

holky na chvíli taky mizím,včera jsem zjistila jakou mám těhotenskou sklerozu 😀 .Měla jsem Pepovi vyzvednout tablety v lékárně a já na to totálně zapoměla 😀 a večer jsem na něj koukala,co to po mě vlastně chce než mi to došlo 😀 😀 😀

renca1978
24. zář 2013

@hanndy no jasny, zitra nafotim 😉

renca1978
24. zář 2013

ok, taky jdu trosku uklidit, pa vsem................

hanndy
24. zář 2013

@mariiianka ja taky rikala ze ho obj.pres net a Petrovi se to moc nelibi,prave jak pises kvuli reklamaci..

hanndy
24. zář 2013

@silvik77 a co ty jak se mas? Je neco noveho?

mariiianka
24. zář 2013

@hanndy tak budeme muset doufat,že se s ním nic nestane 😉 .A už víte který budete kupovat?

hanndy
24. zář 2013

@mariiianka nevim,jako libi se mi jich moc,ale asi se rozhodneme az v obchode,jenze ten muj do toho porad rejpe ze s nim taky bude jezdit a bla,bla hlavne jemu se libi hrozne Dorjan,ted jsem videla nakej jinej tip a ten vypada jinak a myslim ze nebude tak tezkej

mariiianka
24. zář 2013

@hanndy jo ono je to těžký něco koupit co 😅 ,dorjan je taky hezký a podle mýho už ty kočárky dělají skoro na stejnou váhu.Minule když jsme byli okukovat ty káry,tak jsme se s pánem shodli na tom,že na každým kočáru se něco najde,že žádný není ideální.Mě se ještě líbil i ten tako.Oni stejně vypadají ve skutečnosti úplně jinak než na na obrázku.Myslela jsem že mi řeknou jak vypadá ta fialová barva na firkonu a oni stejně věděli prdlajs 😒 ,že takový ještě neviděli

hanndy
24. zář 2013

@mariiianka tak,tak je to na jedno brdo teda ta levna kategorie,tak proste vlezeme do obchodu a vylezeme s karou 😀 prave na tom obrazku ty barvicky vypadaji krasne a nakonec ti prijde nakej brcal

mariiianka
24. zář 2013

@hanndy hele nestraš s brčálem 😀 .Pepovi se tam líbil takový světle hnědý,no na obrázku bych ho přešla,ale jinak se mi taky líbil.Ale jak říkáš,asi vlezem do obchodu a bude to hned 😀 .A navíc,já nepotřebuju káru za třicet litrů,to zase nejsem blázen 🙂

hanndy
24. zář 2013
hanndy
24. zář 2013

@mariiianka hele Petrovi se taky nejvic libil hnedej a je teda pravda ze to je neutros pro obe pohlavi...my tady porad resime kary a holky meli koupeno raz dva vid?

mariiianka
24. zář 2013

@hanndy hele mě se nic na tom neukázalo .No to je fakt,ale já to zase tolik nehrotím 😅

mariiianka
24. zář 2013

@hanndy ale ty jsou taky hezký a ten fialový,ten je krááásný 😉 .No a pak si vyber.Neměli to naše babičky jednodušší,měli osmipérak a byli v pohodě 😀

hanndy
24. zář 2013

Maru to si pis ze meli byl 1 tip a tim to koncilo,ta fialova je bozi vid a koukej na tuhle barvicku i ta kara je lehoucka,ale ta konstrukce vypada vachrlate vid?
http://ajashop.mimishop.cz/detail/4384395/kombi...

mariiianka
24. zář 2013

@hanndy prosím tě,ty se hodně nudíš viď 😀 ,takovýho hledání.Ta korbička je hezká