IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
3. říj 2013

@hanndy já jsem tady!!!!!!!!!!!!

slaboska
3. říj 2013

@hanndy nebudeš,maš tady mě 😉

hanndy
3. říj 2013

@mariiianka tata ma taky vcely a kdyz jsem snima vytacela med tak to stalo za to..to jsem rada ze jsi tady..

hanndy
3. říj 2013

@slaboska jukla jsem na ty zidle a ta Cam se da sehnat 2590,- ale nasla jsem jeste od Zopa Space 1890,- a 4Baby kid 1790,- myslim ze je to skoro stejny

mariiianka
3. říj 2013

@hanndy kde bych taky byla,když se mam válet 😀 .No ona se hlavně těší na to,že si domů přinese med 😀

slaboska
3. říj 2013

@hanndy a mas prosim odkaz?děkuji

hanndy
3. říj 2013

@mariiianka tak nevim jestli treba nepujdes dospavat 🙂 medik je mnam,musim zase doplnit zasoby,ja jak se porad prolejvam cajem,tak sladim jen medikem

mariiianka
3. říj 2013

@hanndy tak spát se mi teda nechce.Hlavně nevím v jaký poloze bych spala 😅 .U nás se sladí taky medem,jen já nesladím,ale když příjde kašel,tak se mi hodí 😀

mariiianka
3. říj 2013

@slaboska a jakou scháníš židličku,myslím značku nebo je to fuk

slaboska
3. říj 2013

@mariiianka takovou tu pro mimčo jidelni,značka mi je jedno.včera mi Hanča poslala odkaz a tam nějaky měli a ona se tedka diva na levnějši.

mariiianka
3. říj 2013
mariiianka
3. říj 2013

@hanndy ty jo na tom děťátku ta fialová,ta je úžasná

slaboska
3. říj 2013

@hanndy mě se teda libi ta 1 samozřejmě ta ružova 😀
@mariiianka prosim tě mam na tebe dotaz.kdy dostanu po porodu měsičky?v ponděli mi skončilo 6neděli takže jsem to vlastně 6tt neměla.vubec nevim kdy to očekavat ☹

hanndy
3. říj 2013

@mariiianka ta fialova ta te drazdi vid ja jsem zase ujeta na zelenou

hanndy
3. říj 2013

@slaboska me se taky nevic libi ta prvni

mariiianka
3. říj 2013

@slaboska hele tohle je inviduální,můžeš jí dostat po šestinedělí ale i dýl.Taky záleží jestli dost kojíš.Já jsem měla první ms,když Adélce byli asi 4 měsíce.

mariiianka
3. říj 2013

@hanndy no ta fialová je senzační,jenže já mám na půdě dřevěnou 😒

slaboska
3. říj 2013

@hanndy ta prvni je krasna,uplně v ni Vaness vidim 😉
@mariiianka aha kojim hodně,teda pořad jěště nepřikrmuji,neni potřeba.tak to je na prd když člověk nevi kdy,nerada bych to dostala na městě a bile kalhoty na sobě ☹

hanndy
3. říj 2013

@slaboska me je to uplne jasny 😀

hanndy
3. říj 2013

@mariiianka to vypada ze mas naky dilema 😅

mariiianka
3. říj 2013

@slaboska to je na nic,ale už jsi byla na ko u gyndaře,tak se ho kdyžtak zeptej

mariiianka
3. říj 2013

@hanndy nemám,tak si nabarvím dřevěnou na fialovo a je to 😀

mariiianka
3. říj 2013

no a teď jsem tu sama já 😠 .Ale mám vytřenou podlahu 🙂

hanndy
3. říj 2013

@mariiianka pjomin ja bastila a ted si pujdu asi zdrimnout..

mariiianka
3. říj 2013

@hanndy no to se někdo má 😅

slaboska
3. říj 2013

@hanndy a ty by sis koupila fialovou na kluka? 😀
@mariiianka k Dr.jdu přišti středu tak se ho zeptam a neni to blby se ho na to ptat?

hanndy
3. říj 2013

@slaboska ne proc? Me se libi zelena barvicka

mariiianka
3. říj 2013

@slaboska a proč by to bylo blbý,prostě se optej,od toho tam je ne

mariiianka
3. říj 2013

holky koupila jsem si mikču i do zimy,je docela pružná,takže můžu ještě narůst,jakou já mám radost 😀