IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
15. říj 2013

@mariiianka ale dyt ja vim ze jsou super ja se na ni tesim,ale jsem fakt prekvapena..to Petr to vzal krasne uz se tesi jak ji nikomu neda a ze dostane pokojik bez balkonu,aby za ni nelezli kluci 😀 no uvidime jak dopadne dalsi ko.kazdopadne jsem toho trochu o ty plodovce precetla a nic moc no..

slaboska
15. říj 2013

@mariiianka aha,mě Dr.poslal hnedka těch 8tt před porodem,jo to už daš,jěště 1 kontrola a budeš mit od nich pokoj 😉

mariiianka
15. říj 2013

@hanndy člověk si něco vysní a pak je to jinak viď 😅 .No bodejď by to nevzal krásně,bude na ní pyšný na princezničku 😉 .Hele moc toho nečti,tím se pak stresuješ ještě víc.Třeba to byla jen blbá náhoda a příští kontrola bude úplně v pořádku

slaboska
15. říj 2013

@hanndy prosim tě nic o tom nečti,mě jak zjistili,že mam nějaky animalni pruh(nebo ta nějak)tak jsem si o tom taky četla a největši chyba,pak jsem měla akorat nervy a viděla jak se mala narodi bez nohy nebo ruky.vim že je to těžky,ale nečti.

hanndy
15. říj 2013

@slaboska ti na kouli prdim 😀 Romi ona se hlavne doktorka divila ze vypiju 4l dene a je to takova bida vis,jako muze to byt cokoliv no,nejhorsi by bylo kdyby to delala placenta

mariiianka
15. říj 2013

@slaboska to doufám,že už nestihnou,většinou chodí kolem 10.-15. dne a já budu na mateřský od 10.11.,tak už se mi to konečně krátí.Kámoška mi volala,že jsou trapný,a že to těhotenství nemám předstírat,že jsem si měla vzít polštářek 😀 a já blbá jsem ho hodila mezitím do pračky 😀 😀 😀

slaboska
15. říj 2013

@hanndy ja taky pila hodně a plodovky jsem pry moc neměla,ale ja byla v limitu proto jsem chodila na kontroly každych 14 dni.a co by to znamenalo kdyby to dělala placenta?

slaboska
15. říj 2013

@mariiianka tak to tě mrzi,že už ti to nevyjde,že? 😀

mariiianka
15. říj 2013

@slaboska Romi ROZHODNĚ......................NÉÉÉÉÉ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slaboska
15. říj 2013

@mariiianka ale nedělej 😉 určitě se ti libilo,že se o tebe tak zajimaji 😀

mariiianka
15. říj 2013

@slaboska aspoň nějaký návštěvy jsem měla 😀 ,ale taky nemusím mít všechno 😉 ,mám ráda svůj klídeček 😅

hanndy
15. říj 2013

@slaboska
@mariiianka nene uz nic nectu nebojte se uvidime za 14 dni..

hanndy
15. říj 2013

@mariiianka se ti po nich bude jeste styskat

mariiianka
15. říj 2013

@hanndy to je dobře,buď v klidu a užívej si to.A od teď nakupovat jen růžový věcičky 😀

mariiianka
15. říj 2013

@hanndy Hani já myslím,že ani malinko néééé 😀

slaboska
15. říj 2013

@hanndy no nečti nebo se z toho zblazniš a hvězdička bude mit blaznivou mamču 😀

renca1978
15. říj 2013

Takze mam Pepina doma,se o nej starám,o zombika😊jinak já začínám mít šílený noční mury,předevčírem ze Viky nemela očičko,a dnes ze jsem šla na záchod,a vypadla ze mne 😆

renca1978
15. říj 2013

Joooo a nakonec jsem si koupila ten druhej kočár na zahradu😉

hanndy
15. říj 2013

@mariiianka ja uz snad ani nic nakupovat nechci 😅 do dalsi kontroly,ale bnbina se tam snazi vrtet tak jsem klidnejsi.. ja verim ze ty si tu kontrolu na sebe zavolas sama jaky ti bude smutno.. 😀

hanndy
15. říj 2013

@renca1978 tak ty jsi taky dobra takovy sny boze

mariiianka
15. říj 2013

@renca1978 😀 😀 😀 Reni neboj,Viky z tebe nevypadne a očička i jiné bude mít na svém místě.To jsou ale bláznivý sny co 😅 .Mě se dneska zdálo jak se balím na dovču,že poletíme letadlem a vůbec jsem nemohla najít žádný věci na sebe 😀 😀 😀 ,skříně prázdný 😀 .Pak se manža vzbudil a povídá se mi zdálo,že spadlo letadlo 😀 😀 😀 .Asi nám pěkně hrabe 😅

renca1978
15. říj 2013

@hanndy mazec,vid?hele a jak se bude hvězdička jmenovat?

renca1978
15. říj 2013

@mariiianka teeeeeda,taky dobry....jste propojení 😊

mariiianka
15. říj 2013

@hanndy stejně neodoláš 😀 .A bude to v pořádku 😉 .Já si pořád říkám jestli se ten náš prcek už aspoň otočil

mariiianka
15. říj 2013

@renca1978 blázni no,co by jsi chtěla víc 😀 .A když mi ráno Adélka řekla,co si vezme sebou za hračky,tak teda nevím nevím 😀

hanndy
15. říj 2013

@renca1978 no prece Kubik... 😀 hele nevim fakt nak se mi nad tim nechce premyslet,protoze jmena ktery jsem mela,tak jsou u nas v rodine a okoli rozebrany..

hanndy
15. říj 2013

@mariiianka si pis ze neodolam vcera jsme koupili komodu a v asku maji nadhernej koberec do pokojiku 🙄 a je to tady 😀

mariiianka
15. říj 2013

@hanndy no vidíš jak se to pěkně rýsuje 😀

mariiianka
15. říj 2013

@hanndy jo a s těma jména tě zcela chápu,velká rodina moc jmen a pak na tebe žádný kloudný nezbyde 😅

renca1978
15. říj 2013

Ja si přála celej život pokud bych někdy mela holčičku jméno Stella,to byl můj favorit a nakonec je všechno jinak😊