IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
21. říj 2013

Milé tety koníkovky,tak Vás všechny moc zdravím 😉

renca1978
21. říj 2013

@mariiianka no nekecej.....kluk?????jůůůůůů veliká gratulace broučku🙂

mariiianka
21. říj 2013

@renca1978 jj Reni,je to přesně tak jak vidíš 😀 ,ale já to tak nějak pociťovala od začátku 😀 .A že je to kluk to jsem poznala na první pohled i já 😀 ,jen Pepa nevěděl,kde má co hledat 😀 😀 😀

renca1978
21. říj 2013

@mariiianka to je bomba,krásně ti to. Vyšlo.holka a kluk.co na to Ada,ze bude mít brachu????Takze Jožka???🙂

mariiianka
21. říj 2013

@renca1978 no snad se nezmění v holku 😀 ,Adélka ta říká od začátku,že chce bráchu,o ségře nechtěla ani slyšet 😀 ,tak snad jsem jim to splnila.Jožínka já nechcííííí

renca1978
21. říj 2013

@mariiianka kámoška teď taky čeká Pepíka🙂a co Pepa?je hrdy,vid???

hanndy
21. říj 2013

@mariiianka ty vado tak nakonec prekvapeni nebude 😀 gratuluju ke klouckovi

mariiianka
21. říj 2013

@renca1978 to si piš 😉 ,ale nějak to stále nepobírá,že to jako fakticky bude kluk 😀 ,to víš u něj v rodině jsou totiž samý holky 😀 😀 .Jinak se nám TP posunul na 17.12.,vážíme 1809 g a co je důležitý,že se konečně otočil hlavičkou dolů 😅

mariiianka
21. říj 2013

@hanndy Hani díky moc 😉 .No někdo Vám to tu s těma holkama musí překazit 😀 .Víš co dneska v kiku padlo peněz za odměnu 😀 😀 😀

ratatooy
21. říj 2013

ahoj holky
@mariiianka tak teda kluk joooo,konečne to víte tak máš radost ne že bude páreček🙂

ratatooy
21. říj 2013

@mariiianka tak mate termín den po nás tak kdo první???
j doufám teda že se taky otočil pač ty pohyby cítím už jinak a jinde

ratatooy
21. říj 2013

@hanndy no prosím te o plísních mi ani nemluv,ted kde bydlime dočasne nam plesnivý jedna zed co amme zrovna za postelí takže to čucháme furt přes leto teda ne ale ted to zase začne samy savo atd

ratatooy
21. říj 2013

@4092010 ahoj mi jsme relativně zdraví a IUI nam ani nenabizely ani sem o nem neuvažovala zbytečná ztráta času

mariiianka
21. říj 2013

@ratatooy no už bylo na čase 😅 .Hele mě to bylo celkem jedno co to bude,ale vědět jsem to samozřejmě chtěla a radost taky je.A třeba budeme rodit obě ve stejný den 😀 .Hele já jsem to vůbec nepocítila,že by se nějak otočil,protože ty pohyby jsem měla stále stejný,ale jsem ráda,že se tak stalo a doufám,že už tak zůstane 😅

hanndy
21. říj 2013

@mariiianka me je to jasny ze jsi se rozsoupla 😀 ale my s holkama stejne vedeme 😅

ratatooy
21. říj 2013

@mariiianka no já si chci hlavně vyzkoušet porod po cvičení s epinem

slaboska
21. říj 2013

ahojky maminy,tak dneska mame za sebou prvni očkovani,mala tak plakala až mi vhrkla slzička ☹
@mariiianka gratuluji k Jožkovi 😀
@renca1978 teda tobě se to už krati 🙂 už chod s taškou i na zachod 😀 jinak o vikendu jsme chodili s malou po prochazkach,protože bylo krasně,ten vikend tak rychle utekl a už musel Romča do prace a jsme sami.jsem mu řikala,že musime vyhrat ve sportce,aby mohl byt pořad s nama 🙂 a jak se dneska maš?

Teda Vy všichni jak se mate?

mariiianka
21. říj 2013

@hanndy však já Vám to přeju,holky jsou super 😉 ,to jen u nás bude asi uřvánek 😀
@slaboska moc děkuji,ale Jožika fakt né 😅

mariiianka
21. říj 2013

@ratatooy a už s tím cvičíš?A jak to jde?

hanndy
21. říj 2013

@ratatooy a mela jsi novej,nebo pouzitej ja jsem dystak adept na odkup,teda podle toho jaka by byla cena

hanndy
21. říj 2013

@mariiianka ale nebude neboj,bude hodnej jako Ada

ratatooy
21. říj 2013

@mariiianka hele ještě ne muže se až od 36tt

hanndy
21. říj 2013

@slaboska chuderka malicka,hlavne at nemate teplutky

ratatooy
21. říj 2013

@hanndy mám od paní oni se stejne použivají s kondomem a pokaždý se ještě desinfikuje,takže ho kupuju za 1800,.tak pak ho nechám klidne za 1300,.

ratatooy
21. říj 2013

@slaboska ahoj,no jo očkování to sme taky vždycky řvaly ja sem se radši nedívala ale pak už to snášel dobře ani si nevšiml že mu neco delaly
mi bojujem se školkou už sem to tu včera psala,a to teda je neco ja byh řvala od rana do noci

mariiianka
21. říj 2013

@hanndy se říká,že první dětičky jsou hodný a druhý ti to vynahradí 😀 ,tak teda nevím,už teď mám z toho osypky 😀 😀 😀
@ratatooy aha,tak to jsem nevěděla,ale to už máš zachvilinku

mariiianka
21. říj 2013

@ratatooy tak ani dneska školka nebyla lepší.Hele neboj on se do toho dostane

hanndy
21. říj 2013

@ratatooy tak to bych ho vzala jestli u me bude vse v poho,tak s tebou muzu pocitat?

ratatooy
21. říj 2013

@hanndy jj mužeš ja doufám že se malej otočil aby jsme to pak zuročily,poprve sem epino taky mela ale byl cisař no,ale určite to stojí za to když se s tím dá potom v pohode porodit

ratatooy
21. říj 2013

@mariiianka no dneska řval už co se vzbudil pak jsme teda šly a jakž takž to šlo,a já sem pak ztrávila cely opo u zubařky ale aspon mám zuby zpravený před porodem