IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
4. lis 2013

ja nevim, on je hodne zaneprazdneny.............ale je to pro nas trosku problem, protoze ted uz sama autem jezdit .....nemuzu, takze Pepa musi prekopat svoji praci aby mel volno a jel tam se mnou

mariiianka
4. lis 2013

holky,tak ráno jsme si s Pepou říkali,že jsme už docela zvědavý,jak ten náš chlapák bude vypadat,jestli si budou vůbec se ségrou podobný a nebo na na nás vykoukne opička 😀 .Týjo,jak já už se nemůžu dočkat aneb dneska to máme za 48 dní

mariiianka
4. lis 2013

@renca1978 no tak to tě chápu,člověk si něco naplánuje a pak je všechno jinak.Taky jsem zvědavá,jak to budu dělat za tři týdny a nedej bože jestli bude ještě nějaký náledí,to mě pak do auta nikdo nedostane

renca1978
4. lis 2013

@mariiianka jeste to mame dobry, snezit si myslim, ze nebbude

mariiianka
4. lis 2013

@renca1978 prozatím.Jenže ty už budeš mít Viktorku doma a já si budu muset měsíc počkat 😒 .Reni myslíš že to magnézko můžu vysadit dřív,dr.mi řekl že až do 37 tt,což se mi vůbec nechce

mariiianka
4. lis 2013

tak holky přiznejte se,která jste to vyhráli http://www.novinky.cz/ekonomika/318107-nevidana... 😀 😀 😀

ratatooy
4. lis 2013

AHOJ holky nam už zas enejde net že,mi vždycky hned rozdrbem konektor,no jinak vam jdu říct aspon jak jsme dopadly na kontrole
tajkže rodit budem 12.12 pokud malej vydrží nebo malej on už je moc velkej podle utz jsem skoro o 3tydny napřed už ted má 3kila,takže je jasnej opět cisař

hanndy
4. lis 2013

@mariiianka o tom mi ani nemluv já když to slyšela ve snídani s novou,tak jsem byla šílená,jako to je suma fakt na zblazneni a hlavně tech lidi co po něm půjde...já to bohužel nejsem me trvale bydliště je jinde 😀 a řekneme si to na rovinu tuhle sumu bych ani nechtěla..

mariiianka
4. lis 2013

@ratatooy no ahojky,už jsem tě podezřívala,jestli už nerodíš 😀 .Tak to máte krásný datum 😉 a je to teda kus chlapa.Koukám zatím samý císař a já budu určitě ještě 24.jak hrošice 😠

mariiianka
4. lis 2013

@hanndy já bych takovou nehoráznou částku taky nechtěla,ale tak nějaký melounek by se hodil.Nechápu,že to nějak nerozloží.Hani,jak si to odrodíme my

ratatooy
4. lis 2013

@mariiianka no datum nam vyšlo hezký ale aby to vydržel protože jelikož sem podel utz ted 37tt a ne 34tt tak aby porod nezačal už koncem listopadu,jsem zvedava jak se s tou váhou trefil protože u šimona mi taky řikaly o kilo víc než měl doopravdy asi mel dlouhou stehenní kost a podle toho už naskakaly i kila ale ty neměl ,za to já mám ted co poradana to +5kg

hanndy
4. lis 2013

@ratatooy to je krasný datum a peknej obrik v tom tvým bříšku 😅 tak ty si e-pino ani nevyzkousis vid? A muzu si ho dystak u tebe ponechat,kdyby ani u nás na prirozenej porod nedoslo,jsem zvědavá jestli všechny pujdem pod mudlu,nebo to Maruška da normos..

ratatooy
4. lis 2013

@mariiianka mě by stačil uplně jeden melounek

ratatooy
4. lis 2013

@hanndy hele ja to epino ani nakonec teda od pani neberu mohla bych ti na ni dat nick kdo mi h mel prodat ale prodává ho za 1800,.a myslim si že tady na bazarku seženeš i levněji nebo přimo ve skupine epi-no se domluv s nekym kdo ti ho třeba koncem prosince prodá nebo kdy ho budeš potřebovat

mariiianka
4. lis 2013

@ratatooy tý jo to je docela skok o 3 týdny 😕 .Tak vám budu holky závidět,všichni už to budete mít za sebou a já stále vyčkávat,ale moc vám to přeju,to zase jako jooo

hanndy
4. lis 2013

@mariiianka me by taky stačil melounek uplatit trochu hypoteku ,maličký udělat pokojicek snu, naka dovca a konto je prázdný...Maru já bych taky chtěla rodit normos,ale jak to v ty naši skupině vodit,tak nevim,nevim...

mariiianka
4. lis 2013

@hanndy já bych chtěla přirozený porod a klidně kdyby to bylo už za 3-4 týdny,tak bych se vůbec nezlobila 😅

hanndy
4. lis 2013

@ratatooy aha já myslela ze už ho mas doma 😀 no já uvidim podle kontrol,ale na ty genetice mel řeči ze do termínu asi stejne nevydrzim

mariiianka
4. lis 2013

@hanndy tak aby jsi neměla doma ledňáčka 🙂 ..............sorry ledňačku 😀

ratatooy
4. lis 2013

@mariiianka no jako ja sem čekala že řekně termín taky dřív třeba už 2.-6.12 ale prd no nechává me skoro do konce,a hlavně si ten cisař chce jit udělat on sám takže se dival kdy ma operační dny.ale s tema mojema rukama asi už nevydžím

hanndy
4. lis 2013

@mariiianka no to bych asi nerada,jen at tam vydrží do února 😅

mariiianka
4. lis 2013

@ratatooy snad nám po porodu všem bude zase dobře

mariiianka
4. lis 2013

@hanndy to je jasný,čím dýl tím líp 😉

hanndy
4. lis 2013

@mariiianka tak,tak ale přírodě neporucis...Maru je to normální ze ta naše mala je porad tak lina ,ona tam den rádi a pak 2 dny stavkuje 😒

renca1978
4. lis 2013

@mariiianka Marusko promin ze reaguji az ted delala jsem poradek u maly v pokoji, tridila zase ty mensi a vetsi veci jako blbec......................klido ho muzes vysadit si myslim.............nebo pokud si nejses jista, tak mu zavolej...........vem si ze ja ho nebrala nikdy, vubec..............a nic mi neni...............a to tvrdnuti bricha ke konci tehu je normalni, deloha se trenuje k porodu 🙂

renca1978
4. lis 2013

@ratatooy mne se taky ty ruce zhorsujou, uz mne to boli i pres den........................

hanndy
4. lis 2013

http://zirafa-shop.cz/produkty/obleceni-a-obuv-...
Holky juknete,tady jsou super hlasky-miluju maminy dudy me rozsekalo 😀

mariiianka
4. lis 2013

@hanndy jako že dva dny o ní pak nevíš?Já myslím,že se ještě rozřádí 😉 .Ty body jsou super,tady je to co jsem hledala,,moje ségra má prima bráchu,, 😀 ..........akorát by to nemuselo být tak drahý.A teď bych to samý,ale tričko potřebovala sehnat na Adélku,tak když by jsi věděla dej hned vědět 😉 🙂 🙂Děkujuuuuuu

mariiianka
4. lis 2013

@renca1978 no já jsem zase usnula 😅 .No s dr.se o tom bavit nechci,to víš tomu našemu nemůžeš odporovat,pak je je protivnej 😅 ,tomu musíš vše odkývat.Právě si říkám,že ještě dva týdny to vydržím a pak ho vysadím a děj se vůle boží