IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
5. lis 2013

@slaboska tak to je paráda,ušetřila jsi za poštovny 🙂 já bych taky obj.jak diva,ale porad odolavam 😅

renca1978
5. lis 2013

@hanndy Haní Nevim...mam kopyta nahoře radši,třeba to trošku zmírní

slaboska
5. lis 2013

@renca1978 ja nechci byt nějaka škareda,ale na to nepomuže nic jen porod 🙂 ja zkoušela studeny obklady,nohy nahoře,moc nechodit a stějně jsem byla Fiona.
@hanndy stal 1300kč takže to vyšlo na stejno a kdybych ho šla reklamovat tak to mam za rohem,však nakupuj at je hvězdička koča 😎

hanndy
5. lis 2013

@slaboska když já tak cumim z nudy no,ale az pojedu do CB.tak tam zhresim,mám tam vyhlídkou pěknou zavinovacku a nakou deku chci koupit a karu obj.atd.to už pojede 😀 😀 a pak budu říkat já jak me vše bolí, že mám otekli nohy je to bude něco 😅 😅 😀

renca1978
5. lis 2013
slaboska
5. lis 2013

@hanndy jo to znam a věř,že u deky a zavinovačky to jen neskonči 😉

hanndy
5. lis 2013

@renca1978 to bude frajerka ty šatky a kabátek nemají chybu.

mariiianka
5. lis 2013

@renca1978 krásný hadříky,počkej až jí do toho oblíkneš 😉 ,to bude frajerka

mariiianka
5. lis 2013

@hanndy jen hezky nakupuj a z útulňuj,pak ke konci už se ti nebude chtít.Teda aspoň já jsem za to ráda,že to mám vše z krku,když vidím jak je mi zle,tak by jsme to škvrně neměli ani kam ubytovat 😀

renca1978
5. lis 2013

@mariiianka pak vam ji sem kocicku vyfotim............ 🙂

hanndy
5. lis 2013

@mariiianka když já bych z utulnovala,ale nechce se mi to kupovat po netu,chci si to pekne osmatat a chtěla bych udelat nákup az s tím kočárkem 😅 a Petr mi nechce přenést ty krabice s tou komodou do ložnice já bych si ji pekne složila a dala tam ty veci už vyprany,ale dneska ho k tomu dokopu 😠

mariiianka
5. lis 2013

@renca1978 však s tím se počítá 😀 .Taky se těším až budu fotit dětičky............teda pokud budu stíhat 😀 😀 😀

mariiianka
5. lis 2013

@hanndy tak jen ho k tomu dokopej,ať se nám nenudíš 😀 .Jak mě se udělalo líp,tak šifruju s obývákem,moje mánie 😀 😀 😀 a dala jsem se do úklidu,to zase budu zítra naříkat 😅 ,ale už mě nebaví to nic nedělání 😝

hanndy
5. lis 2013

@mariiianka no já se taky pravé strasne musim,nejradši bych sla vymaloval pokojicek,nebo tak něco proste naka jiná činnost,hlavně at to nejni vysavani ,vytirani,žehlení atd.. 😖 😅 a co děláš s obyvakem jen předvánoční úklid,nebo ten jsi taky malovala.

hanndy
5. lis 2013

Nudim 😀 tam melo byt T9 si pise co chce 😅

renca1978
5. lis 2013

Holky a kdy se může jet s mimcem poprvé ven???

renca1978
5. lis 2013

Ja jsem teď naopak ve fázi ze už se mi nic moc dělat nechce,břicho boli,prsa taky....do toho porad lítám curat,spis už jsem taková nějaká otrávená,ze už toho nezvládám tolik co jsem zvykla

hanndy
5. lis 2013

@renca1978 tak to vis ty už cekas az to přijde a mas nárok byt unavená..hele tak já bych sla ven podle počasí,ono se s novorozencem do minusu moc nesmi ,ale když bude kolem nuly,tak bych sla klidne po týdnu doma..

renca1978
5. lis 2013

@hanndy já jsem si taky myslela ze tak po tydnu....

ratatooy
5. lis 2013

@renca1978 no za nás jete synflorix nebyl ale byli jsme spokojeni s ti prevenarem 13,třeba kamoška dala synflorix a malej ji chytl v 8mesicich pneumokoka stejně,takže jestly neco dám tak zas prevenar ale necham si to rozdelit jak piše romča

ratatooy
5. lis 2013

@renca1978 hele mi jsme šly hned ven druhej den a bylo cca -2,musela sem na vyndání stehu jinak v kočárku maji teplo takže se muže klidne ykdyž je minus ale zase ne -20

slaboska
6. lis 2013

Dobre rano 🙂
@renca1978 ahojky na dnešek držim pěstičky.ja šla ven už po tydnu.v sobotu nas pustili z porodnice tam jsem ležela 6 dni a v ponděli jsem jela ven,přece jsem se musela pochlubit 😉
@ratatooy ja myslim,že když je to na vickrat je to lepši,takovy maly těličko a narvat tam konskou davku tak se nedivim,že ty mimča dostanou někdy horečky ☹ Vaness to pak vždy prospinka což je pohodička 🙂

mariiianka
6. lis 2013

dobré ranko........
@renca1978 dneska na tebe všichni myslíme,přeju samé dobré zprávičky 😉
@hanndy nééé,žádný malování,to by mě zničilo nadobro 😀 .Potřebovala jsem přemístit gaučík a konečně taky vysát a teď bych potřebovala ještě umýt okna,ale když ono se tááák nechce

hanndy
6. lis 2013

@mariiianka aha já myslela,ze jsi se pustila do malování..no okna taky bych je potřebovala dodelat v podkroví,ale v tomhle počasí na to prdim to je zase na nemoc..az se počasí umoudri,tak na to vlitnu...představ si ze mi tu komodu neprenes 😠 pry ze to sama dělat nebudu 😢

mariiianka
6. lis 2013

@hanndy dej pokoj s malováním,to potřebuju spíš koupelnu vymalovat,ale taky se k tomu zatím nikdo nemá.Už jsem si tam chtěla dát přebalovák a vaničku,jestli se to tam vůbec bude vejít 😅 .Jo to nevím jestli se počasí někde umoudří,teď píšou holky v prosincovkách,jak už jim někde padá sníh 😅 .Ale po chvilkách asi budu muset začít,protože s tím pupkem mi to bude trvat dýl 😀

mariiianka
6. lis 2013

@hanndy no a vidíš jakou má o tebe zlatíčko péči,hold si musíš počkat.Neboj on ti komodičku složí a pak se můžeš pustit do práce ty 😉

hanndy
6. lis 2013

@mariiianka tak já u tebe doma nejsem vid,tak nevim co by jsi potřebovala 😀 😀 určité se ti to tam vejde,nic jinyho ti nezbyde.. 😅 nekecej snizek jo no už je za rohem ..jo to on peci ma ale vůbec si neuvědomuje ze se nudim ,tak jsem mu řekla ze mu uklidim garaz a to jsi mela vidět co ten dělal,ze se mu tam hrabat nebudu,ze nic nenajde a bla,bla třeba tam ma schovanou nakou ženskou 😅

mariiianka
6. lis 2013

@hanndy to znám,,co by jsi chtěla dělat,radši odpočívej,,to je vždycky odpověď u nás.Ale copak se dá stále odpočívat,to už mě fakt nebaví 😒 .Asi si nějakou činnost budu muset najít sama.Ale teď mám klid,zase jezdí a vrací se až někdy hodně večer.Takže můžu začít vymýšlet blbosti 😀 .No nejradši už bych šla štrachat vánoce 😀 😀

mariiianka
6. lis 2013

@slaboska a co děláte dneska vy holky 🙂 .Co reakce po očkování v pohodě?

slaboska
6. lis 2013

@mariiianka tedka papame 🙂 dneska musim Vaness pochvalit spinkala od 19-0.30 a pak od 1.30 do pul 6 a pak od 7 do tedka 😀 řikam pořad,že mam hodny ditě 😉 dnes o pul 11 si musim jit pro vysledky na tu blbou štitnou žlazu a zrovna dnes když tak lije 😠