IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
6. lis 2013

@slaboska jo já budu mistryně jak vysita 😅

hanndy
6. lis 2013

@mariiianka bože ty jsou a jak Pise Romca ta poslední je bozi Ada je podle ni jak piškot.. 😀

mariiianka
6. lis 2013

holky návštěva se blíží,tak se prozatím loučím,ale zase se ukážu,to se nebojte 😅 😀

hanndy
6. lis 2013

@mariiianka uzij si pokec

mariiianka
6. lis 2013

no holky,já myslela,že vás ani nestihnu dočíst,kde jste 😕

renca1978
6. lis 2013

Ahojky holky, tak konecne doma...................takze sekce bude 25.11, pediatr nepovolil 18.11, kvuli plicim Viktorky...............tak bohuzel, nic nenadelam.............jinak mala vazi 3030 gramu odhadem, takze bude mit na zaver neco kolem 4kg 😠 ale je zdravoucka..dia je v pohode...............dekuju vam vsem za podporu, jooooooooooooo a pristi poradna za tejden, bude zase dia, pote monitor a pak poradna..............

mariiianka
6. lis 2013

@renca1978 ahojky,tak to bude pěkný cvalíček 🙂 .Reni čím dýl u tebe zůstane tím líp 😉 .Takže teď už budeš chodit na ko po týdnu.Už aby bylo pondělí,taky se těším co mi poví nového 🙂

hanndy
6. lis 2013

@mariiianka Romca se na me vyprdla normálně asi ji nejsem tak dobra ☹ 😀 a co návštěva

hanndy
6. lis 2013

@renca1978 já myslím ze 4 mit nebude neboj..a gratulace ke kontrolám a 25.11 je za chvilku

mariiianka
6. lis 2013

@hanndy jo návštěva dobrý,ještě jsem pak stihla na rychlo objet já jednu návštěvu u ségry 😀 .Ale jsi jí dobrá 😉

slaboska
7. lis 2013

dobre rano
@hanndy jsi mi dost dobra.ale měli jsme tatku v praci rak jsrm byla na Vanessku sama a musela se ji věnovat.
@renca1978 takže na muj svazek to nebude,tak to jsem dopadla jak Hanča 😉 před porodem se pak chodi co tyden a ta vaha je +-0,5kg takže ja myslim,že bude mit 3,5kg 😉

mariiianka
7. lis 2013

maminy hezký den 🙂

hanndy
7. lis 2013

@slaboska no to jsem rada ze ti jsem dobra 😅 už jsem myslella ...To vis děvče radovala jsi se moc brzo 😀

hanndy
7. lis 2013

@mariiianka ahojky,jak jsme se vychrupkaly? A segru mas někde blízko,ze jsi toho stihla tolik

mariiianka
7. lis 2013

@hanndy jj,pár kiláčků od nás,ti pořád říkám že stíhám vše 😀 .No spaní mohlo být lepší,ale na to si musím asi už jen počkat po porodu,to víš než se v tý posteli někam přetočím,tak mě vše bolí 😒

mariiianka
7. lis 2013

kam jste se všechny poděli 😕

hanndy
7. lis 2013

@mariiianka já dneska taky byla na pěst..večer než se uvelebim,tak mi Petr říká manko ty než otocis ten kombajn tak je rano.. 😠 ale zase jsem cumela od 4 braly me křeče do nozicek a bricha,tak jsem sla slupnout magnezko a bylo dobře,taky se mi zdály naky kraviny ,ale vzpomela jsem si na jednu důležitou věc a doufám ze z toho nebude nakej pruser.. 😅 jsem debil normální

mariiianka
7. lis 2013

@hanndy tý jo o těch křečích mi ani nemluv,taky mě to bere a to je pak něco a to jím magnézko pravidelně.Mě v noci snad brněl celý člověk,přeležela jsem si ruce,mezitím letěla na záchod a když jsem se převalovala z boku na bok,tak jsem jen funěla 😅 .Co pak jsi provedla,že by mohl vzniknout průser?

slaboska
7. lis 2013

@hanndy stejně si myslim,že js to Renči zařidila ty když ja neporodila na tvuj svatek tak Renča nebude rodit na muj 🙂 😉 kombajn to je blbec 🙂
@mariiianka mala spala tak jsem se věnovala tatkovi 😉 ale už jsen zpět 🙂

mariiianka
7. lis 2013

@slaboska jo po taťkovi se ti zachtělo 😀 .A kdepak tu Renču dneska máme

renca1978
7. lis 2013

@slaboska Ahoj, no jsem na to zvedava......................uvidime................uz bych to rada mela za sebou..............vidis to, musim se podivat kdo ma svatek 25.11

slaboska
7. lis 2013

@mariiianka jojo,tak ty už ani nemužeš vědět co to je 😀 Renča se určo jěště vali 😉 a Hanča zmizela kam?

renca1978
7. lis 2013

ahoj holky, ja byla po vcerejsku ko, a jeste jsem byla samo venku s Barnym, si to uplne vynucuje pacholek jeden, spalo se mi krasne............konecne po docela dlouhy dobe

renca1978
7. lis 2013

tak treba to bude i driv nez toho 25...........ale mala je jeste porad dost vysoko a neotviram se...........tak snad vydrzime

slaboska
7. lis 2013

@renca1978 kateřina to je moje segra 😀 a že je to hrozny když si počitala s 18 a tedka to o tyden posunou 😠 a budeš ten cisař mit jak ja?nebudeš uspana cela?

mariiianka
7. lis 2013

@renca1978 ahojky,tak ten spánek si užívej co to jde 😉 .Hele je jedno kolikátýho to bude,důležitý je aby jste byli obě v pořádku 😉 a bude teda císař?

mariiianka
7. lis 2013

@slaboska to teda fakt nevím co to je 😀 ,ale budiž ti přáno 😉

slaboska
7. lis 2013

@mariiianka diky,ale neboj brzy se dočkaš i ty 😉

mariiianka
7. lis 2013

@slaboska možná jo,záleží co to provede s Pepínem u porodu 😀 😀 😀

renca1978
7. lis 2013

@slaboska budu mit spinal a budeme u toho oba.............rano tam prijedu a jdeme rovnou na vec...........a mas pravdu, jak mi vcera rekl, ze toho 18 to nepujde, chtelo se mi plakat, fakt