IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
12. lis 2013

@ratatooy ahoj, ale az do pondeli 25.11 😠 😠 😠 😠 takze taky jeste budu cekat dyl.............

mariiianka
12. lis 2013

@hanndy no neříkej,že by si nenašel čas,přeci jde o Vaše mimčo,tak se musí taky trochu snažit.Hani to ti věřím,že se chceš probudit v únoru,ta psychika teď strašně pracuje viď 😒

mariiianka
12. lis 2013

@ratatooy vážně,už si Šimonek zvykl,tak to je dobrý 😉

renca1978
12. lis 2013

@hanndy nejses neschopna, neblazni.............a tvuj by mel jezdit aspon sem tam s tebou!!!!Pepa se mnou byl jak pokazde v CAR, tak ted nevynechal zadnou poradnu............a to ma casove dost narocnou praci.......a co do Tebe husti?

slaboska
12. lis 2013

@hanndy tak to mě moc mrzi.a odkud jsi?když už člověka stoji otěhotněni tolik sil tak by to mělo probihat v klidu.
@ratatooy ty to povinny očkovani se očkovat musi.jinak Ti hrozi pokuta a stejně budeš muset očkovat.jako my nejsme uplně proti očkovani,třeba tedka se znova objevuje černy kašel takže očkovani je na mistě,ale šlo nam o to,že do tak malyho mimč budou pichat takovy svinstva.tak jsem rada,že to šlo rozdělit.sice misto 3 pichancu bude mit 6,ale pořad lepši než si pak něco vyčitat.
@mariiianka jasny hnedka tak je budu mit,ukažu 😉

renca1978
12. lis 2013

Holky myslite ze kdyz bude mit Viky pres 3 kila, ze se nasouka do velikosti 56?jde mi o to, ze mam pro ni zabalenou od mamky ten setik do porodnice, rada bych ji ho oblekla...........

slaboska
12. lis 2013

@renca1978 Reni uplně v klidku,to nemusiš mi strach 😉

mariiianka
12. lis 2013

@renca1978 jasně že se nasouká,Aďa měla 3,60 a 56 jsme nosili ještě asi 2 měsíce

renca1978
12. lis 2013

@mariiianka fakt???tak to je skvela zprava.............uz jsem pro ty pripady kdybychom se do 56 nevesli nachystala nahradni variantu 😀

renca1978
12. lis 2013

@mariiianka si predstav Maru, ze jak jsme si dnes psali o tom vanocnim cukrovi, nabizi toho hromady na aukru 😀 neco vyberu a objednam 😀 😀 😀 😀 mnam mnam, naplnime briska, snad uz bbudu bez cukrovky 😠

mariiianka
12. lis 2013

@renca1978 prosím tě,to by jste museli mit dlouhánku 😀 ,aby se do toho nevešla.Fakt na aukru?Tak to já taky juknu.Ale mě to stejně nedá a budu píct 😀 a pak zase budu brečet,že to nikdo nejí,protože to vždycky přeženu 😀 😀 😀

renca1978
12. lis 2013

@mariiianka tak místo place to posli mne.ja si s tím poradim

renca1978
13. lis 2013

Ahojky holky,dnes budu az večer,jdu na krev,pak předoperační,pote Obi,Tesco,následně diabetologie,monitor,nás první,a poradna....než to pobeham tak se asi zblázním....jo a jeste musím stihnout oběd s kamarádkou.....to bude nejhezčí věc za celej den,poslední dobou mně zajímá jenom to jídlo🙂

renca1978
13. lis 2013

Tady je to jako ve spícím království🙂kde jste kdo???

hanndy
13. lis 2013

@renca1978 teda ty toho mas,tak at ti vše dopadne OK.hlavně ta basta 🙂

slaboska
13. lis 2013

ahoj holky,tak kde jste dneska všichni?ja tu rano nebyla,protože Vanesska měla dnes dobry den a nechala mě spat až do pul 9 a pak jsem musela jit nechat si nahlasit rodičak,ale už jsem zpět 🙂
@hanndy Hani jak je?

hanndy
13. lis 2013

@slaboska ahoj ,nahlasit rodicak? Na to jsi mela ještě furu času ne? No dneska o trošku lepsi

slaboska
13. lis 2013

@hanndy tak ja mam mateřskou do 12 ledna a viš jak to bude v prisinci,darky atd.tak si to vyřizuji tedka at nemusim na posledni chvili 😉 to je dobře,že je lip.ja včera hledala na netu a je spousty ženskych co měly malo plodovky a mimča maji v pořadku.

slaboska
13. lis 2013

@mariiianka a ty jsi dneska kde?????????????????????????????????????

hanndy
13. lis 2013

@slaboska ty vado to to tak rychle utika...tak to potom jo..Romi já taky hledala vim o tom ze je spoustu zdravých děti,ale stejne ti to nedá na to nemyslet,dneska jsem si psala s kamoskou ,tak její sestrenka mela to same a malej ma křivou nozicku a rucicku,jinak je OK..me je divný ze mám břicho velký a při malo plodovky je většinou maličký.

slaboska
13. lis 2013

@hanndy tak ja měla taky malo plodovky a proto jsem měla maly břiško,to je fakt.Ja vim,že Ti to neda,člověk na to mysli pořad.uvidiš budeš patřit mezi ty co to budou mit v klidu.a oni si Tě nějak hlidaji?ja třeba chodila na kontroly každych 14 dni.a nakonec jsem měla plodovky uplně normalně,takže nevim podle čeho to posuzuji 😠

hanndy
13. lis 2013

@slaboska byla bych rada kdybych tam patrila,já bych byla víc v klidu kdyby se tam mala hnula,ale takhle...no necham to byt..kde je ta Maru dneska,neporodila nám už..

slaboska
13. lis 2013

@hanndy a tak proč si nezajdeš na ozvy?byla by jsi v klidu.Maruška ma v planu rodit přece až v březnu 😀

hanndy
13. lis 2013

@slaboska já jsem v klidu v ramci moznosti včera jsem viděla a slyšela srdicko a doktor říkal ze pracuje jak ma.. Ta bude jak slon

slaboska
13. lis 2013

@hanndy no tak vidiš,tak to bude dobry.kdyby se mu něco nezdalo tak tě někam pošle,nebij hvězdička bude v pořadku.

renca1978
13. lis 2013

ahoj holky, tak ten kolotoc mame pro dnesek za sebou..............vsechno jsme zvladly, byly jsme i na monitoru, mala byla ukazkova 🙂 akorat se ji ty pasy moc nelibily, tak do nich busila rucickama 😀 😀 😀 😀 jinak vazime cca 3200g a mame se cile k svetu🙂ten sal bude toho 25.11 spise kolem obeda, rozhodne ne rano, dia ok, predoperacni nabery ok, ale mam silene vysoky cholesterol...................???????????mela jsem ho vyssi i pred tehu, kolem 6, a ted nekourim, nepiju a mam 9 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 nechapu..............

slaboska
13. lis 2013

@renca1978 ahoj tak to je dobře,že je vše ok.měla ses vecpat hnedka na rano,takhle to čekani bude hrozny ☹ vidiš žit zdravě je na prd 🙂

renca1978
13. lis 2013

@slaboska ja tam mam jet az na 10 hodinu dopo, on muj dr. je dopo v CAR, nemohl to zrusit............. 😖 ted jsem volala jednomu kamaradovi, je internista................pry se urea a cholesterol v tehu nenabira, pry vychazi hausnumera..............tak jsem klidnejsi

hanndy
13. lis 2013

@renca1978 gratuluju ke kontrolám,jsi holka šikovna...mala ma krásnou vahu,bude to krásný malý miminko.. 😉

renca1978
13. lis 2013

@hanndy ptala jsem se na tebe mýho dr.,říkal ze pokud je takovej problém,je potřeba delat ty kontroly často,a UZ pokazdy.....a prý to muze znamenát ze špatně funguje placenta!!!!!!! Rozhodne by to prý řešil!!!!a velikost břicha s tím nesouvisí,jde o to,jak je vyklenuta děloha a taky je to o střevech