IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
2. dub 2013

@renca1978 prosím tě ty snad chceš testovat až do porodu 😀

renca1978
2. dub 2013

@mariiianka jsem na tom asi zavisla 😀

mariiianka
2. dub 2013

@renca1978 no však počkej až začnu já 😀

janice_opice
2. dub 2013

Ahoj holky, můžu k Vám? Jsem po ET (28.3.) a čekám, kdy jste testovaly??Já už vím, že nemám v těle ovitrelle páč jsem najela na opačnou metodu 😀 , testila jsem v neděli - to tam byla čárka, včera taky slabší a dneska už to byl sníh, takže ted doufám, že až budu testovat, že se tam objeví // těhotenské🙂 (zbožné přání) za jak dlouho jste testovaly? Popravdě!!!:D
Děkuju a moc držím pěsti všem snažilkám

slaboska
2. dub 2013

@renca1978 ahojky 😀 😀 😀 prosim tě co blazniš? 😀 ted jsem se zase pobavila,ja už jsem pak netestovala jak mi ekli z krve,že jsem těhu.to nema smysl,čarky tam mit 2 budeš a max.silny,takže tam nic nevykoukaš.tak bud v klidku 😉

slaboska
2. dub 2013

@janice_opice ahjky,ja testovala 7.den a // tam byli.Tedka se mi to radi 😀 ,ale testovala bych tak 10 den.držim pěstiky

janice_opice
2. dub 2013

@slaboska Kujuu jéé tak to je super, že se ti to povedlo.... já už jsem na 4. IVF - z prvního mám skoro 12ti letého puboše 😀 ale i tak mě to neodradilo.-) Pak mi dvě IVF nevyšly, ale asi to tak bylo i lepší vzhledem k následnému rozchodu........ no a ted jsme se s manželem rozhodli, že to ješě zkusíme a na to jak to teda bylo po...ý od doktorky (stimulaci fakt nezvládla)tak tam mám dvě šestibuněčný myšičky no a čekám - 7. den jo? a to jsi měla PK anebo ne?Já vím, že každá to máme asi jinak...někomu se ukážou // 7. Den, jiné až 14. den apod..... a budeš mít dvojčátka anebo jen jedno?? To se říká, že když je to vidět brzy, že je pravděpodobnost dvojčátek🙂 Kujůůů Já jsem totiž zjistila, že když budu testovat každý den, tak mě to tak nerozhodí asi - ještě jsem to takhle opačně nikdy nedělala🙂))To já jsem dneska tedy 5.tý den po ET 26.3 bylo OPU a 28.3 mi tam ty šestibuňky dávali.-)).Příznaky nesleduju páč jak je člověk hormonama naditý tak to nemá smysl🙂

slaboska
2. dub 2013

@janice_opice 12leteho poboše ti teda nezavidim,ale každou to čeka 🙂 to tě lituji,že ti to Dr.pos...to by se stat nemělo 😠 jojo,měla jsem pk.6.den tam čarka nebyla a 7.den jo,ale ulně pidi duch,ale tim,že jsem testovala 5 den tak jsem věděla,že ovitrel to neni,no prostě něco jako ty 😀 nechala jsem si zavest 2 ,ale čekame 1 a jěště pořad nevime co,nechce se nam to ukazat 😀 ja přiznaky taky neměla,takže podle toho se člověk řidit nemuže 😉

renca1978
2. dub 2013

@slaboska ted uz je to lepsi, rano jsem zase mela ty svy stavy 😀

janice_opice
2. dub 2013

@slaboska hele ten puboš je zatím legrační, myslím, že tak za dva roky bude hůř :DDDD.....no já právě Pk neměla, protože jsem měla jen tři vejce malovaná a dvě se oplodnila, tak mi je tam vrzli hned za dva dny🙂 Stimuloval ajsem u svého doktora a v neděli,když jsem šla na kontrolu tak neměl službu a byla tam taková mladá doktorka a ta změřila úplně blbě hodnoty, takže folíku jsem měla hodně a i vajíček,ale malinké a drobounké 😒 říkala doktorka při punkci, že to nechápe proč to zbytečně uspěchali..no stalo se akorát nemáme mrazáčky a ono to není zrovna levná záležitost, když už to pojištovna nehradí a milionáři nejsme🙂...ale co , já jim věřím embryolog říkal, že jsou na jedničku a že jsou dost čilí :D..to asi po mně........... 😎 prostě věřím a snažím se to nějak odlehčovat a být v klidu,ale popravdě to tak úplně není, jasně, že mám nervíky,aby to vyšlo,ale snažím se je někam zahodit!!!
A v kolikátém jsi týdnu?🙂 Je to jedno co to bude ne, hlavně, že je to zdravé a bude to!!!!! 😉

slaboska
2. dub 2013

@renca1978 😀 😀 ja to z nam,ja to dneska rozjela na kamošku a ta jen hleděla co dokažu vymyslet 😀 už at je toho 11 nebo mi vypadaji i vlasy 😉

ratatooy
2. dub 2013

tak sem tu se dvema embryjkama jedna expand.blastocysta a jedna hatchuj.blastocysta,test bude za 14 dní oficiální jestly to vydržim tak dluho nevim

janice_opice
2. dub 2013

@ratatooy Hodně štěstí!!

slaboska
2. dub 2013

@ratatooy tak se budu těšit na fotečku s testem a 2// 😉 jo a tak za 10 dni 😀 😉

renca1978
2. dub 2013

@slaboska ty to mas dobry, 1 trimestr za sebou, ale mne to vsechno ceka bojim se aby tam bylo to srdicko.............vim, ze se muze stat cokoliv, kdykoliv, ale ty ses v poho 😉 uz aby jsme ty kontroly mely za sebou, nebo mne fakt klepne 🙂 vubec jsem necekala, ze budu takovahle.............porad si rikam, jak musim bejt pozitivni a pak zase prijdou ty trapny negativni myslenky

mariiianka
2. dub 2013

@ratatooy tak super,taky se těším na // 😉

renca1978
2. dub 2013

@ratatooy jeeeeeeeeeeeeee, tak hodne stesticka 🙂

slaboska
2. dub 2013

@renca1978 mě ty debilni myšlenky nejvic erou když v noci nemužu spat,to pak umim dokonale rozjed 🙂 a proč by tam nemělo byt srdičko,bude 🙂 a kolikaty tyden tedka jsi?

ratatooy
2. dub 2013

jasny holky dikec,sama sem zvedava a jestly to budou dvojky zabiju chlapa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slaboska
2. dub 2013

@ratatooy a když ho zabiješ kdo Vas bude živit 😉 😀 bud rada i za 2ky 😉 ja aspon pak budu vědt jak se za 3 roky rozhodnout 😀

renca1978
2. dub 2013

@slaboska dneska to je dle MS 5tt+3

renca1978
2. dub 2013

@ratatooy hihi, a jestli ty dvojcata budou kluci, tak budes doma mit samy chlapy, vid???? 😀

slaboska
2. dub 2013

@renca1978 skoda,kdybys byla 6tt tak ych ti poradila at jdeš ke svymu Dr.ale takhle to nema cenu,takže musime obě vydržet 😠 ale to dame!!!!!!!!!!!!!!! 😀

renca1978
2. dub 2013

@slaboska Musime 😉

ak24
2. dub 2013

ahojky tak dnes jsem byla na krvi a vysledek je pozitivni,,tak 9,4,mam dojit na UL,,TAK TO NEJHORŠI JE ZAMNOU

hanndy
2. dub 2013

@ratatooy ahojky je dvojcatka to by bylo doma veselo,drzim pesti

hanndy
2. dub 2013

@ak24 taky super ted budou nervy na utz furt neco vid?

reennddyy
autor
2. dub 2013

Holky mám na vás otázku,dnes jsem 15 dní po et a pobolívá mě už 2 den na levé straně ☹ Začínám panikařit z mimoděložního ☹ Stalo se vám to některé? ☹

sakalmilion
2. dub 2013

@ratatooy no tak blahopřeju..tak budou dvě no...to zvládnete... 😀 .mě to čeká zítra....tak se opatruj.. 🙂

ratatooy
3. dub 2013

@sakalmilion no musely by jsme akorát ten třetí by byl asi triochu odstrčenej