IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
4. dub 2013

@mariiianka no fuj vejce a cokoska jo 😝

renca1978
4. dub 2013

@mariiianka mame labradora, tak ja teda nevim, bojim se, aby mu to nedavalo moc veliky pecky...............pritom je to takovej mazel, tak nechapu proc zacal zdrhat, se na nej zlobim

renca1978
4. dub 2013

@mariiianka to doufam 😀

hanndy
4. dub 2013

@renca1978 mi mame ten obojek proti stekani a super vec on je totiz nezastavitelnej a kor kdyz jsou bourky to se cela ves nevyspi

mariiianka
4. dub 2013

@hanndy ale já to nejím dohromady,taky čuňátko zase nejsem 😀 .Já jen to co potkám,to sním no,si nemůžu pomoct 😀
@renca1978 a to jsou opravdu mazlínkové,ale asi mu chybí psí slečna

hanndy
4. dub 2013

@renca1978 taky mame labradora takze se neboj a stejne si to objednavala podle rary,nebn velikosti ne?

renca1978
4. dub 2013

@mariiianka ale nejak brzy, neni mu jeste ani rok 😀 😀 😀
takze cokoladicka s vajickem, jooooooooooooooo??????????????????hmmmmmmmmmmmmmm, dobry 😀 😀 😀 😀

renca1978
4. dub 2013

@hanndy jojo, podle rasy.........nenapadlo mne, ze bude zdrhaci.........jeste jsme nezjistily kudy utika..........ja si ho vzdycky moc prala, mame hnedyho, jely jsme si pro nej az do Ostravy...........je uzasnej, ale s tim zdrhanim mne zacal fakt srat........ 😀 😀 😀

mariiianka
4. dub 2013

@renca1978 no ale vysvětluj to psovi 😀 😀 😀 .Holky mam vycházky,jdu chvíli na vzduch.Když mi to půjde,tak vám sem pak hodím fotku,co máme doma mi za zvěřinec 😉

hanndy
4. dub 2013

@renca1978 tomu se neubranis,ten nas to je takovej moula,pro nej si totiz fena vzdy prijde posledne nam uplne zlikvidovali plot a ted od toho nebylo daleko,takze rada zavrit a nepoustet

renca1978
4. dub 2013

@mariiianka tak se tesime 🙂

renca1978
4. dub 2013

@hanndy asi to tak budu muset udelat......

ratatooy
4. dub 2013

@renca1978 no jestly ho maš plochý tak to možný je,ja byla už ve 3mesíci jak balon

renca1978
4. dub 2013

@ratatooy hele koukala jsem na ty tvoje dortiky, moc krasne, ses sikula, fakt nadherne

ratatooy
4. dub 2013

@renca1978 díky🙂

mariiianka
4. dub 2013

holky jsem zpět,trochu vyvětraná a teď se zase můžu válet 😅

mariiianka
4. dub 2013

tady jsou ty naše krasavice

renca1978
4. dub 2013

@mariiianka Ty brdo.............jak se spolu vsichni snesou?jsou krasni 🙂 a holcicka je taky moc hezka 😉

mariiianka
4. dub 2013

@renca1978 v pohodě,akorát když se jedná o jídlo,tak ta chlupatá dělá zle,jinak je taky nejmladší,budou jí 2 roky.Ta vepředu dnes slaví 10 let a ta vzadu tý je 6 let a je to dcera.A holčičce je 7 😀 a kolikrát mi příjde jak pubeťačka 😕

renca1978
4. dub 2013

@mariiianka to je hezkyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂 taky to musi bejt narocny.............mame jednoho, ale vyda za deset 😀 😀 😀 hlavne mi na tom nasem vadi, jak porad vsechno a vsechny olizuje, myslely jsme ze z toho vyroste, ale dela to i ted v 10 mesicich 😒 jaka byla prochajda?u nas uz je dnes relativne tepleji, tak jen tak dal..............a nejakej slunecni paprsek uz by se taky hodil 😀

hanndy
4. dub 2013

@ratatooy tak jsem taky zkoukla dortiky,jako smekam jses fakt sikula a od kud ze js 😀 i??
@mariiianka to jsou ale hovadka to bych nedala me staci kdyz se na me rozbehne to nase trdlo a nevim kam uhejbat

mariiianka
4. dub 2013

@renca1978 my máme velkou zahradu,takže mají výběh super,akorát když teda někam jdeme do polí,tak ovčandy jdou bez vodítka,ale moskevačka nesmí,protože hned by taky zdrhla,takže má smůlu.Jinak venku krásně a taky vyhlížím sluníčko a ono nikde.Jinak o víkendu bych chtěla zkusit testík,ale nevím jestli na něm něco najdu 😒

renca1978
4. dub 2013

@mariiianka to bude kolikatej den????????

hanndy
4. dub 2013

@mariiianka tak to musi byt pekne naprdla ze oni litaji a ona nemuze co? Jejda ja doufala ze o testiku tady zatim nikdo mluvit nebude,ale my jsme na tom uplne stejne tak ty by jsi mohla byt pokusnej kralicek,podle me je to brzo

mariiianka
4. dub 2013

@renca1978 to bude v so 7 den

mariiianka
4. dub 2013

@hanndy my jí stále domlouváme,že kdyby nezdrhala,že taky může 😀 .No vidíš a už mi to asi nedá 😀 .Tebe to ještě neláká 🙂

ratatooy
4. dub 2013

@hanndy jsem kousek od třebíče😀

hanndy
4. dub 2013

@mariiianka me to nelaka do te doby nez o tom zacne nekdo kecat ja se soustredim az tak na pondeli,ale jestli tam budes mit ducha,tak ja v po.musim mit taky

ratatooy
4. dub 2013

@hanndy holky vy me ješte nalákáte taky na test ale pro me je ještě pondeli brzo mela sem v den transferu ovitrelle

hanndy
4. dub 2013

@ratatooy no to asi je brzo ja budu v pondeli 14 dni od pregnilu a taky budu mit strach abych jeste neducharila s preg.me se ten hajzlik drzi dloooouho

mariiianka
4. dub 2013

@hanndy no právě a do mě furt hučí manžel,fakt bych ho něčím praštila.Taky jsem si říkala,že vydržím tak do 10 dne,ale copak to s ním jde 😖 .Je doma,tak moc o tom přemýšlí.No pokud tam vůbec něco najdu ☹
@ratatooy je to nakažlivý co 😀