IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
11. dub 2013

@mariiianka @slaboska no jo no jsem potrebovala trosku ukonejsit 😅

slaboska
11. dub 2013

@hanndy však od toho tady jsme 😉

slaboska
11. dub 2013

@renca1978 dneska už tě tady asi nezastihnu a rano jdu k Dr.takže zase se nepotkame,tak ti na zitra držim pěstičky tfuj,tfuj,tfuj at je vše v pořadku a hlavně pak napiš.papa

mariiianka
11. dub 2013

@hanndy však to je dobře,taky mě vždycky ukonejšíte a jsem vám za to moc vděčná 🙂

hanndy
11. dub 2013

@mariiianka
@slaboska ja vim holky jsme tu pro sebe..
Doufam ze je Renca ok jestli se nam k tomu porodnikovi neprestehovala 😀

mariiianka
11. dub 2013

@hanndy taky na Renču myslím,kdepak je 😕

renca1978
11. dub 2013

Ahojky holky, ted jsem dorazila domu od Apolinare, mame srdicko, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 a nas obrik je velkej 1cm, odpovida 6tt+6...............Moc Vam vsem dekuji za podporu.Zitra jdu jeste do Gestu, tak dodam fotecku 😉

hanndy
11. dub 2013

@renca1978 no to je dost uz jsme si pro tebe chtely dojet.. to muselo byt krasny ho slyset vid a je tam teda jen jedno jo?

kockacz
11. dub 2013

@renca1978 moc gratuluju! je to skvela zprava 🙂

renca1978
11. dub 2013

@hanndy jojo, je tam jedno, bylo to nadherne,dojemne, je to zazrak, pro mne nepochopitelny 🙂 vzdycky jsem obdivovala UZ ostatnich, a ted roste ve mne moje mimco, je to nadherne, pro mne to driv bylo neco nedosazitelnyho, ale ted uz verim, ze vsechny se dockame!!!!!

renca1978
11. dub 2013

@kockacz dekuju 🙂

renca1978
11. dub 2013

jo, a vypocital nam termin porodu na 1.12.2013 🙂

renca1978
11. dub 2013
renca1978
11. dub 2013

@slaboska ahojky, moc ti dekuju, urco napisu, ale na netu budu az vecer, ale napisu, papapa

ratatooy
12. dub 2013

@hanndy n nedelám oni objednávají tak aby potvrdily zaroven i srdičko aby sme tam nemusely znovu

ratatooy
12. dub 2013

@renca1978 super gratuluju hezkej TP🙂

ratatooy
12. dub 2013

ahoj holky tak test vypada furt tak nejak stejne možnáááááá malinko silnejší pak kdyžtak hdim foto,ted se rozmejšlim na tu krev ale chtela bych to vedet se mi dneska zdálo že sem tam šla a mela sem 8,9UI😀to sou sny co??
jinak je mi furt stejne večer sem šla brzo spát jak se mi motala šiška
doufám že budou vysledky na počkání a snad nebude mit malej teplotu aby sme mohli jet v noci byl nejakej vřelej,jo a vzbudil se a řká cca ve 2 ráno támhle je kočička vidíš ju????ukazoval nekam k oknu,a pak,,,,je veliká a koukááá
tak nevim jestly se mu neco zdálo nebo ho to zrovna napadlo a nebo blouznil z teploty?me se chtelo hrozne spat takže sem ho jen přebalila a nezkoumala ho😀

hanndy
12. dub 2013

@ratatooy aha tak to jo,no tak na krev uz nemusis kdyz znas vysledek 😀

hanndy
12. dub 2013

Holky a moje tuseni se potvrdilo,dnesni test je stejny jako ten ve stredu mozna jeste slabsi,takze falesnaci jsem smutna ☹

ratatooy
12. dub 2013

@hanndy no stejne se tam nedostanu malej je zas nejakej zdechlej me z toho klepne furt je nemocnej,navíc za tu krev chcou 400kč to si radši v po zajdu na gyndu

ratatooy
12. dub 2013

@hanndy jaky maš testy?ja mam dr.max a ač všichni řikaji že sou super tak ja mam čary taky tak nejak an stejno

hanndy
12. dub 2013

@ratatooy ja mam stary mamatesty proste to tam nejni a kor,kdyz ten stredecni byl delanej odpoledne
Tak to chteji dost vetsinou chteji 200 a malyho je mi lito

ratatooy
12. dub 2013

@hanndy podívej ja mam čary taky furt stejny ukaž jaky maš ty?

ratatooy
12. dub 2013

@hanndy tak skus ještě jinej test me i caru řekly at si koupim vic druhu

hanndy
12. dub 2013

@ratatooy ja tam nemam fakt nic takze se nezabejvam ani focenim

ratatooy
12. dub 2013

@hanndy ani dušáka?i ty se počítají🙂

ratatooy
12. dub 2013

holky a kdo nezná tyto stránky?tak doporučuju mužete sledovat všechny akční zboží takže sleduju hlavne plínky,potřeby pro děti a pak i potraviny navic po registraci se zbírají kupíci a pak se daji vyenit po nasbírání za poukazky např do tesca
http://www.kupi.cz/?u=f82lk

hanndy
12. dub 2013

@ratatooy jo trapnej dusik tam je porad,ale jak rikam stejnej jak ve stredu mozna slabsi

mariiianka
12. dub 2013

@renca1978 tak to moc moc gratuluju a datum taky krásný 🙂

mariiianka
12. dub 2013

@hanndy prosím tě neblázni,koukni na ty moje.Jednou jsou krásný,po druhý skoro nic.Pokud tam je dušík,tak stále naděje je 😉 .Kdy jdeš na krev?