IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
29. kvě 2013

@slaboska neboj budeme v pristim zivote tlusty brazilsky cernosky s obrovskym pozadim 😀 😀 😀

slaboska
29. kvě 2013

@renca1978 dobře,tak s tim souhlasim 😀

hanndy
29. kvě 2013

Ja chci bejt taky tlusta Brazilka

slaboska
29. kvě 2013

@hanndy tak to je jasny,že tě vezmeme do party 😀

mariiianka
29. kvě 2013

@slaboska ahojky,teda když jsem začala číst,tak jsem se zalekla.Ať je to brzy v pořádku 😉
@renca1978 no a s tvojí výbavou už můžeš klidně rodit 😀.Kyblík u mě poblíž nikdo nemá,takže nemohu říct,ale taky si to nějak nedokážu představit 😀 ,já se držím vaničky 😉

slaboska
30. kvě 2013

dobre rano 😀

ratatooy
30. kvě 2013

@slaboska ahoj atb se v tehu mužou,ne všechny ale nektery jo,ja sem je mela hned ten 5tyden přece

ratatooy
30. kvě 2013

@renca1978 ten kyblík je super vec hlavne při prdíkách že se tam mimčo nahřeje a hlavne sou tam v prostředí který znají takže se tam uklidní,jednou rukoud ho držíš ono stejne skoro samo plave,a druhou umejváš

renca1978
30. kvě 2013

@slaboska ahoj, jak je?

renca1978
30. kvě 2013

@ratatooy ahojky, a jak ho umeju mezi nozkama, kdyz je poskladany v kybliku?ja o nem totiz premyslis, ale porad nevim..........ani jsem nevedela, ze neco takovyho existuje 😀

renca1978
30. kvě 2013

@mariiianka ja jsem asi taky stara skola............ 🙂 vanicku uz mam, tak o tom kybliku jeste budu premyslet 😉 mam jeste spousta casu 😀 a ty taky 😀 😀 😀 neboj, my to jeste vsechno dopilujeme 😉

hanndy
30. kvě 2013

Ahoj maminy koukam ze se dneska kyblikuje 😀 ja jsem hrozne unavena spala bych klidne ve stoje,pocasi zajebany chcije a chcije 😀 trocha klasiky

ratatooy
30. kvě 2013

@renca1978 ty nohy nemá až na dne to umeješ

ratatooy
30. kvě 2013

@hanndy to mi povidej tady taky začlo a vypada to na celej den kdovi jestly ne víkend.a to jdeme v sobotu na svatbu,obřad je venku,to bude bahýnkoo

mariiianka
30. kvě 2013

@renca1978 ahojky,já jsem prostě pro vaničku 😉 .To víš že to dopilujeme,budu na tom stejně jako ty,na úplným začátku,to víš po osmi letech se to zapomíná 😀
@ratatooy no pane jo,snad se počasí umoudří a svadba se vám vydaří.Už máš na sebe komlet oblečení
@hanndy čauky,co by jsi chtěla v květnu,snad aby bylo hezky né 😀 .U nás včera po dlouhý době vylezlo sluníčko a dnes,zatím teda ještě neprší,ale co nevidět bude.Já prospala celý dopolko,ráno mi nebylo moc dobře,tak jsem to raději zaspala a teď už je líp

renca1978
30. kvě 2013

@ratatooy aha, no musim se te ptam, protoze ja o tom nemam ani paru 😒 ja myslela, ze tam jakoby sedi 😀 prosim te, hlavne mne nemej za blbku 😀

renca1978
30. kvě 2013

@mariiianka to jo, to po takovy dobe bude jakoby poprve 😀

mariiianka
30. kvě 2013

@renca1978 no a jelikož rodíš dřív,budeš mi předávat cenné rady 😀

renca1978
30. kvě 2013

@mariiianka to joooooooooo 😉
Predstav si, ja se pustila do peceni slovenskych skvarkovych pagacku................jsem zvedava, co z toho vzejde 😀

mariiianka
30. kvě 2013

@renca1978 hmmm,to už se tak doma nudíš 😀 .Tak pošli ať ochutnám,já můžu všechno 😀 .Já budu mít zítra ty věcičky,co jsem objednala,tak se budu asi celý den kochat 😀

janice_opice
30. kvě 2013

Ahoj těhulky tak jak se tu máte?🙂 Všechno Ok? 😉

mariiianka
30. kvě 2013

@janice_opice ahojky,tak pokud můžu mluvit za sebe,tak se mám absolutně netěhotně,žádné nevolnosti 😀 .Akorát mě teda přemáhá spánek a nekonečný jídlo 😅 .A co nového u tebe

janice_opice
30. kvě 2013

@mariiianka 🙂 tak to ti moc přeju, že vše prožíváš takto v pohodičce🙂 tak hodně odpočívat a papat samé dobré věci🙂
Já čekám na svůj posle pokus IVF. Pokud přijdou výsledky mého muže z genetiky do příštího pátku tak začínám kolem 10.6. až dorazí mrcha stimulovat..Pokud ne tak to přesouváme až na září..... Mám hromadu léků na stimulku tentokrát a začala jsem léčit štítnou žlázu, na kterou mi přišli až tady v novém CAR. Tak ze srdce doufám a věřím, že to tentokrát vyjde!!! Musí prostě🙂

mariiianka
30. kvě 2013

@janice_opice užívat si to začnu pořádně až po screeningu,ten mě čeká 10.6.,tak snad dopadne na výbornou.Tak je teda docela něco,že ti na takový věci příjdou až když jdeš jinám.Takže kdyby jsi zůstala tam kde jsi byla,tak ti ani žádný vyšetření nedělají.Někde mi příjde,že to dělají jen aby z tebe vytáhli peníze 😕 .Ale držím moc moc palečky,teď už se určitě zadaří.Já taky pevně věřila,že to prostě musíme dát a stalo se.Až tomu nemohu stále ještě nějak teď uvěřit,ale mám průkajdu,fotečku a říkám si,že teda asi fakt je to pravda 😀

renca1978
30. kvě 2013

@mariiianka jeeeee, tak to se mas............prosim te jakej je rozdil mezi overalem a dupackama?
Joooo, a vis co jsem si jeste koupila?misto jednorazovych podlozek na prebalovani na cesty tak jsem si koupila frote s beruskama a zespodu je to pogumovany, super vec..............a stala jenom 60 Kc....jeste musim koupit aspon 2 🙂 , mrkni na www.elavi.cz
Ja od nich brala i pleny, a maj tam nadherny veci..................i sety pro mimco do porodnice 😉

mariiianka
30. kvě 2013

@renca1978 overal je s dlouhým rukávem a dupačky víš jak vypadají.Hele ty mě zase vábíš,abych něco utratila viď 😀 .Já se asi musím krotit,protože co by jsme s těma věcičkama dělali,to jsme si měli pořídit taky paterčata 😀 .Ale už se jdu podívat 😀 😀 😀

janice_opice
30. kvě 2013

@mariiianka to víš, že to dopadne na výbornou - to je jasný, když už se takhle zadařilo a průkazku a fotečku ti moooc závidím(v dobrém samozřejmě 🙂)).
Mě spíš zarazilo, že vyšetření štítný je snad základní vyšetření,když je to nejdůležitější hormonální orgán v těle a nikdo mi nebude tvrdit, že takhle hrozný hodnoty vyskočí během měsíce..jak říkáš, halvně ty prachy to je zajímalo. ted mi narvali tedy fakt kupu léků🙂 koukni na můj profil mám tam nascanovanej protokol - někomu to asi přijde normoš,ale já toho tolik nikdy nebrala🙂) tak jsem z toho byla vykulená🙂 Každopádně tady jsem spokojená i s přístupem a mám prostě dobrej pocit a když se to nepovede tak budu vědět, že se nikde nic nezanedbalo,ale zkrátka mi není souzeno....

mariiianka
30. kvě 2013

@renca1978 tak ty soupravy jsou boží 😵 ,jen ještě vědět to pohlaví 😅 .A docela i super ceny

mariiianka
30. kvě 2013

@janice_opice ale je ti souzeno,jen si ty ženský musejí hold víc vytrpět,než dojdou k cíli.Hele já taky nikdy žádný léky nebrala a když mi to dr.říkal,co všechno budu a hlavně píchat do sebe injekce,tak šli na mě mrákoty.Ale realita je jiná,teď si říkám,že to byla procházka růžovou zahradou 😅 .A výsledek rozhodně za to stojí.Od samýho začátku zavádím utrogestan a už mi to leze na nervy,ale ještě 14 dní a hurá je konec.A vidíš,jak to strašně uteklo.Mě to vůbec nějak utíká,na to že jsem doma,to jde.Z toho jsem měla taky strach,že se to potáhne.

renca1978
30. kvě 2013

@mariiianka ja tam byla osobne, vyzvednout ty pleny, a strasne moc veci se mi tam libilo 😉