IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
7. čer 2013

@mariiianka ale to neni od tebe pěkny,my nemužeme za to,že jsme chudi a nemame na normalni bryle 😀 😀

renca1978
7. čer 2013

@slaboska hele ja taky blbe vidim, nic si z toho nedelej 😀 😀 😀 😀 Nejses v tom sama

slaboska
7. čer 2013

@renca1978 tak to jsihodna,že jsi to vzala i na sebe 😀 tedka už se necitim tak trapně 😀

renca1978
7. čer 2013

@slaboska 😀 😀 😀 😀 S tebou je srandy kopec 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mariiianka
7. čer 2013

@slaboska vždyť jsem zase toho tolik neřekla 😉
@renca1978 co vy všechno nemáte,kukadla divný,šutry v ledvinách,je snad ještě něco o čem nevím 😀

slaboska
7. čer 2013

@mariiianka no,tak hold name nějaky zdravotni problemy,tak si nas nedobirej 😀 aby ses za chvily k nam nepřidala a neprosila nas o radu co maš dělat 😀 😀

renca1978
7. čer 2013
renca1978
7. čer 2013

@slaboska a jak ti vlastne dopadla ta moc?

slaboska
7. čer 2013

@renca1978 ja ti to ve středu nenapsala?tak ja už fakt i zapominam.jak jsem byla na gyndě tak vysledy jěště nebyli poslany,ale když tam sestřička zavolala tak ji to řekli a pry tam žadna infekce neni.tak jsem dr.řikala,že si přece tu bolest nevymyšlim a sestra řikala,že v moči tochu krve jěště je,ale to ja už nevidim to ona poznala podle toho,že ona tam vždy něco strči.takže asi tak takže močak ok,ledviny taky,ale mě to boli jak pes 😠

mariiianka
7. čer 2013

@slaboska i to se může stát 😉 .dneska nic a zítra ze mě může být chcípáček 😀 .Nenaděláš s tím nic 😅

renca1978
7. čer 2013

@slaboska Oni tam strkaj lakmusovy papirky.............a porad te to boli, jo?opravdu bys mela jit i nekam jinam na urologii se poradit.....................

renca1978
7. čer 2013

@slaboska kazdopadne neboj se nic, kdyby tam byl nejakej sutrik sprajclej tak bys nemohla ani chodit, takova je to bolest...............koliku bys poznala 😉

janice_opice
7. čer 2013

Ahoj maminy!!!! tak jak je?? doufám, že všechno v pořádku a držíte se statečně a užíváte si těhulkovství!!!!! 😉

reennddyy
autor
8. čer 2013

Holky,mám na vás dotaz...31.5 jsem byla na ket a vložili mi 2 embryjka po 72hodinový kultivaci (obě osmibuňky) a dnes jsem 8den po ket a na testu / ☹ Je možný že se tam // ještě objeví?

renca1978
8. čer 2013

@reennddyy ahoj, urcite.......u kazdyho to je jinak, sance urcite jsou 😉 😉 zkus zitra rano 😉

mariiianka
8. čer 2013

@reennddyy ahojky,jasně,jak píše Renča,šance je stále,dokud ti to nevyvrátí z krve.Někomu se ukáže až dýl.Hlavně se nestresuj,i když vím jde to těžko.Držím palečky ať se // objeví 😉

mariiianka
8. čer 2013

Jinak děvčátka,u nás po dlouhý době letní počasí a já nateklý mandle,bolest v krku a rýma,to by mě z toho fakt švihlo 😠

renca1978
8. čer 2013

@mariiianka cauky, no prosim te???????kde si k tomu prisla??????????????tak sup pod perinku a caj s citronem a s medem 😉

mariiianka
8. čer 2013

@renca1978 no Reni to by mě taky zajímalo 😅 .Pařáky a já tohle 😠 .Pod peřinku?Se potím na sluníčku 😀 .Doufám,že to brzy přejde.Manža zase vtipálek,sušíme seno a on mi povídá,tak to máš sennou rýmu 😅 ,fakt vtipnej,aby mě opečovával,tak to né

renca1978
8. čer 2013

@mariiianka to jsou chlapi 😀 😀 😀 ja dneska byla taky venku, sekala jsem travu...........setrela podlahy, a nejak mne zacalo pichat v podbrisku, tak sedim na terase................a dovolila jsem si decku bilyho vinka 😉 poprve v tehu...............aspon se mimcu bude dobre spat 😀 😀 😀

hanndy
8. čer 2013

@reennddyy Ahojky kocko,nestresuj se treba se ukazou dyl

hanndy
8. čer 2013

nazdarek buchty 😀
@mariiianka u nas je to same Petr je kaput nemuze ani mluvit,pocasi zajebany,ale ja zatim drzim az se tomu divim dneska bojuju s alergii naka travicka mi vadi
@renca1978 jen tam posli malymu nakou dobrutku ja si jdu dat taky,ale ja muzu vic 😀 😀

mariiianka
8. čer 2013

@renca1978 to nesmíš přehánět s tou prací,ale já taky nedokážu jen tak sedět v klídku 😀 .si sednu a zachvíli už stejně něco zase šňupu 😅 .Já se včera napila piva,ale byl to teda hnus,někam se ztratila chuť 😀 ,jinak mam chuť na bublinky s jahodou,ale nikdo mi je nechce koupit 😒
@hanndy prosím tě ty se drž zdravá,já myslím,že už máš všechny nemoce letos vybrány 😀 .A jinak si dej i za mě,já si jdu dát tak akorát čaj 🙄

renca1978
8. čer 2013

@mariiianka zkus to sano tusim od Pilsner, je nealko, a je vyborny..................bila etiketa tusim na flasce 😉

ak24
8. čer 2013

ahoj holky mam dotaz,,stale jemi těžko stači když snim třeba rohlik a jemi hrozně těžko ,co mi pomuže nevite

mariiianka
8. čer 2013

@renca1978 no neboj,podívám se potom,ale jestli to tady v tom našem zapadákově na to narazím 😖 😀

hanndy
9. čer 2013

Jak se mate dneska vsechny?? Sviti u vas slunicko?? Asi jo kdyz je tady mertvo,kazdej toho vyuziva ja mam obidek,tak jsem vyuzila chvilku klidu na psani 🙂 🙂 ale vecar by jsme se tady slezt mohli ne?? PAPA 🙂

mariiianka
9. čer 2013

@hanndy ahojky,já jsem mrtvá už od včera s tou mojí nemocí 😅 ,v noci jsem se ani nevyspala,jak jsem furt smrkala 😠 .U nás zatím svítí,ale vypadá to,že bude spíš zase pršet.Tak zatím užívej pohodovou neděli 😎

slaboska
9. čer 2013

@hanndy ahojky,u nas je nadherně takže jak pišeš proto tady nejsem,ale večer sraz tady 😉
@mariiianka co t blazniš s tou nemoci?jak psala renča šup do peřin a vyležet.

mariiianka
9. čer 2013

@slaboska a ty si myslíš,že v takovým krásným počasí,na který jsem čekala jak na smilování boží se dá ležet v posteli 😀 .Mandle už lehce polevili,jen ta rýma mě s....!!!