IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
7. dub 2013

@janice_opice no to určo,ja ve svym okolí nemám nikoho kdo by musel na ivf

mariiianka
7. dub 2013

@hanndy to mě teď moc mrzí,že jsem ten testík vůbec dávala ☹ .To jsem vůbec nechtěla.Hele ty jsi měla taky 2?
@slaboska děkuji,ale cesta ještě daleká 😒

janice_opice
7. dub 2013

@ratatooy no to já taky ne tak se chytám každého stébla tady..teda vlastně měla jsem holčinu a ta ted v květnu bude rodit po KET

ratatooy
7. dub 2013

@janice_opice neboj všem se zadaří určooo

hanndy
7. dub 2013

@mariiianka jezis to vubec to jsi pochopila spatne ja to myslela ze ta tvoje carka je krasne videt ze u me by tam taky melo neco byt,kdyz jsme stejne,ale jak rikam zkusim to jeste v utery a ty davej fotecky dal ja mam radost ze to nekomu vych 🙂 azi

slaboska
7. dub 2013

@hanndy ja ti řikam,že ma koule se neplete!!!!!!uvidiš // najdeš. 😉 dej me kouli jště šanci 😉

mariiianka
7. dub 2013

@hanndy já ti říkám,že jsme každá jiná,že se ještě objeví.Včera jste taky tu moji museli lovit a podívej dneska,já taky ani s takovou nepočítala.Snad jsou tam,kde mají být.Teda aspoň snad to jedno.Já jsem z toho taková vyplácaná,protože takový jsem ještě nezažila,teda krom prvního těhu.Ale tam jsem testovala až když nedošla ms.Věř
@slaboska ,protože ta nás má všechny v hrsti 😅

janice_opice
7. dub 2013

Tak a mrcha je asi tu spineni dorazilo.....

renca1978
7. dub 2013

@janice_opice Jani to je mi lito, ale to je nejak starsne brzy, si psala ze ma dotazit az 13 😒

mariiianka
7. dub 2013

@janice_opice ale né,to mě moc mrzí ☹

janice_opice
7. dub 2013

@renca1978 no jo no co víš jak je to tělo zblblé těma hormonama, mám jí fakt pravidelnou max o jeden den se zpozdí... ale ted jsem celá nějaká rozhozená asi......třeba to ještě není ono jen nějaká předzvěst uvidíme..ted jedeme kvůli hypotéce tak přijdu na jiný myšlenky - doufám, nže alespon tam budou pozitivní zprávy!

janice_opice
7. dub 2013

@mariiianka holka to mě taky ale co s tím, že 😀

hanndy
7. dub 2013

@slaboska dobra dam ji jeste sanci 😀

hanndy
7. dub 2013

@janice_opice to ti to hodne rozhasili o cely tyden to je dost,tak at hyposka dobre dopadne

renca1978
7. dub 2013

@hanndy drzim ti palce, jeste porad mas sanci 😉

mariiianka
7. dub 2013

@hanndy taky se přidávám,uvidíš za dva dny bude velká změna a budou tam // 😵

hanndy
7. dub 2013

@mariiianka @renca1978 dve optimistky 😀 hele a kdyz tam nebudou tak ja je tam domaluju a poslu at mate radost ju? 😀 😀 😀 😀 😀

mariiianka
7. dub 2013

@hanndy jasně,včera jste utěšovali vy mě a dnes my tebe 🙂 .Já myslím,že je nebudeš muset domalovávat,že na tebe vykouknou sami 😉

ratatooy
7. dub 2013

@janice_opice jani taky o tema praškam a hormonama mam nejaky rozhazeny tak taky nevim kdy to čekat jestly už neb ne

hanndy
7. dub 2013

@mariiianka no jasne ze hele ja jsem takovej ekzot,ze musim mit porad neco extra,tak ty // se mi tam objevi az predporodem 😀 😀

hanndy
7. dub 2013

@ratatooy ja myslim ze ten ket tak rozhazenej asi nejni ne,ze u nas by mela prijit v terminu,ale tobe se chytli oba bobci si myslim po tom spineni

mariiianka
7. dub 2013

@hanndy hlavní bude že tam jsou ne 😀

janice_opice
7. dub 2013

no jo už zase nešpinim to je fakt bordel,ale čekám, že to zase přijde - typický příznaky, hnusnej stav fakt toto!

hanndy
7. dub 2013

Ty to je divny a takhle to mas normalne? treba to bude dobry

janice_opice
7. dub 2013

@hanndy nemám já to přikládám tem hormonům a utrouši a hlavně mě začalo strašně bolet na levé straně jak když mi tam někdo nasypal kamení no tak uvidíme co z tohohle vyleze jediný co je pozitivní, že nemůžu mít mimoděložní tak aspon tak🙂

meyryen
7. dub 2013

@janice_opice Je to sice zvláštní, ale i po IVF lze mít mimoděložní...

janice_opice
7. dub 2013

@meyryen já vím,že ano, ale já nemám vejcovody a v nich je 95 % mimoděložního...leda, že bych byla v těch zbývajících 5 % a uhnízdilo se to ve vaječníku, děložním hrdle nebo břisní dutině a to je dost vzácné a tak doufám, že nejsem mezi těmi 5 %

mica21
7. dub 2013

@janice_opice Ahoj. držím palce, aby to vyšlo. Špinění nic neznamená, píšou mi to tady z caru ve zprávě a nepíší tam, kolikátý den od ET. Ale chápu, že si nechceš dětat falešné nafěje.

mica21
7. dub 2013

@mariiianka pěkmé čárky 😉 já bych řekla, že mám ještě slabší...

janice_opice
7. dub 2013

@mica21 no já vím, ale uvidíme přeci jen 10.den od ET a jak staré nebo stará embryjka jsi měla?pěkné čárečky🙂