IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
6. dub 2013

@renca1978 ja vim,ale tomu se rika natlak 😒 🙂

mariiianka
6. dub 2013

@hanndy jasně že se těšíme.Přeci nechcete furt řešit mě,stejně bych vám s tím lezla za chvíli na nervy 😀
@renca1978 a co ti vyšlo hezkého 😅

mariiianka
6. dub 2013

@hanndy 😀 😀 😀 ,to už znám z dneška co to je nátlak 😀 😀 😀

renca1978
6. dub 2013

@mariiianka Chlapecek 🙂

hanndy
6. dub 2013

@mariiianka ale pozor ty jsi test udelala sama akorad jsme chtely foto 😝 😀

mariiianka
6. dub 2013

@hanndy však tebe taky na to zlákáme,vždyť ty // jsou krásné 😅 .Akorát v mém případě jsem jí musela lovit 😅
@renca1978 tak to jsme na tom stejně 🙂

slaboska
6. dub 2013

@mariiianka tak m vyšla holčička,doufam,že to bude platit 😉
@hanndy jako mezi nama,ja už bych ten test taky rada viděla 😀 😀 tak ja ti vyfotim muj a ty na oplatku tvuj 😀 😀

mariiianka
6. dub 2013

@slaboska vy nevíte co to bude,nechali jste si to jako překvápko?Koukala jsem se,jak to bylo u prvního těhu a fakt tam mam holku 😉

ratatooy
6. dub 2013

tak sem 4 den po ket a začinam lehce špinit

slaboska
6. dub 2013

@mariiianka nevime ☹ chtěli by jsme,ale pořad se nam to nechce ukazat.minule to mělo nohu přes nohu,tak doufam,že to bude holčička,protože i v břišku se chova jak dama 😀 tedka ve čtvrtek jedeme na ten 2.screening tak tam nam to na 100% řeknou.

mariiianka
6. dub 2013

@slaboska a tvá koule to neví 😀 😀 😀 .Ale máš to daný,že to bude slečna,tak prostě bude 😅 .

slaboska
6. dub 2013

@ratatooy však to muže byt to zavrtavani,ne?všude to tak piši,to by podle mě bylo jěště brzy na ms,ne?

slaboska
6. dub 2013

@mariiianka ma koule je pravě vudči mě imuni 😀 😀

ratatooy
6. dub 2013

@slaboska jj muže to být práve na ms je brzo ja nevim jak se to počítá ale asi normalne od posledni ms tech 28dní co mívám,takže bych to mela teoreticky dostat nekdy 12týho

ratatooy
6. dub 2013

jinak nám to teda podle toho činkeho kalendáře vyšlo

mariiianka
6. dub 2013

@ratatooy taky si myslím,že se zavrtávají.Mě dr.taky na to upozorňovala

ratatooy
6. dub 2013

@mariiianka jj asi bych to tak zatim viděla uvidime jestly o přejde,je fakt že dneska sem se celkem nadřela,takže už dnesk NIC NEDELÁM NOHY NA HORU A PRDIM NA TO

ratatooy
6. dub 2013

@mariiianka akorát jsem si myslela že se zavrtají tak cca do dvou dnů

mariiianka
6. dub 2013

@ratatooy já makala docela včera a dnes lenoším.Takže ty si dej taky relax a nepřeháněj to 😉 .A do kdy se zabydlujou to teda fakt nevím,to jsem nikdy nikde nezkoumala 😒

lucina100
6. dub 2013

zahnizďují se 6-7 den po oplodnění. Tedy záleží který den je vkládají od oplodnění. Když pátý den po kultivaci, tak na druhý až třetí den se zahnizďijí. Když je vkládají jen po 3 dnech, tak až za 3-4 dny po zavedení.

janice_opice
6. dub 2013

@renca1978 tak Renčo hodila jsem tam pár fotek z naší listopadový svatby jak jsem slíbila🙂

slaboska
6. dub 2013

@ratatooy ja teda s KET zkušenosti nemam,ale co jsem vyčetla dělaji to v obdobi ovu,takže jak pišeš ms by měla přijit po 28 dnech,takže to maš zavrtavani 😉

renca1978
6. dub 2013

@janice_opice uz jsem Ti to skoukla, hezké, moc Vám to spolu sluší 😉

janice_opice
6. dub 2013

@renca1978 dík my jsme takoví blázni, oba motorkáři......ale letos jsem se těšila, že si zase tak moc nezajezdím, protože budu těhule... no jak to vypadá tak si ještě zajezdím

renca1978
6. dub 2013

@janice_opice ja jsem si myslela, ze jste motorkari 🙂 Jani to prece jeste nevis, jak to dopadne, jeste je brzo na nejaky zavery, hm?

renca1978
6. dub 2013

@janice_opice aj probehla nejaka svatebni cesta?my jsme hned druhej den rano odletely na reckou svatbu kamaradce na Santorini, to byla bombice 😀

janice_opice
6. dub 2013

@renca1978 no my jsme byli jen v Českém Krumlově a Táboře a budějkách, ale to nějak nebyly úplně prachy.....nicméně jsme si to vynahradili letos od 18.2.-5.3 jsme byli v Mexicu a to bylo super..

JOjo ty jo řeckou svatbu jsem jednou viděla z povzdálí a to byl masakr! ale krásný 😉

No nevim to máš pravdu, ve čtvrtek jdu na krev tak se uvidí.......ted se cpu Míšou s čokoládovou polevou no prostě prasárna, když já mám už od OPU strašnou chut na sladký(a to ho normálněmmoc nemusím to je hrozný budu jako hroch!!!! 😀 😀 😀 😀

renca1978
6. dub 2013

@janice_opice Tak to jste si udelaly hezkou dovcu 🙂
Vim, ten cas se strasne vlece, ja mam do patecni kontroly taky daleko......................Moc ti drzim palce 😉

janice_opice
6. dub 2013

@renca1978 Renčo díky já jim pořád věřím tak jim musím dát ještě čas, každá jsme jiná a každé embryjko taky..tak třeba se nakonec ještě dočkám milého překvapení🙂
Já ti držím pěsti at je všechno v pořádku, což samozřejmě bude!!!!! Přemýšlím, jelsti mám ještě vůbec testovat anebo to nechat na čtvrtek na tu krev

renca1978
6. dub 2013

@janice_opice Jsem tady psala, jak jsem 3 dny proplakala, malem ani neprobehl transfer a jak se to nakonec otocilo.............................jeste nemas nic ztracene, urcite si test jeste udelej, aspon ja bych si to teda udelala 😉