IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
23. dub 2013

@hanndy cauky, ted jsem na nej koukala na zbozi.cz, je hezkej a ma spoustu barevnych kombinaci 🙂 a miminko bude, neboooooj, priste to klapne 😉 Uzij leta a pak se na to vrhnete, a to by bylo, aby nebylo 😉

mariiianka
23. dub 2013

@hanndy
@renca1978 taky jsem na něj koukla a fakt hezký i prostorově velký a cena přijetelná 😉

renca1978
23. dub 2013

@mariiianka chtela jsem se te zeptat, jestli se vyhybas nekterym potravinam, nebo to neresis?

mariiianka
23. dub 2013

@renca1978 omezila jsem hermelíny,co mám tak ráda.Snažím se jíst dostatek jogurtů,ovoce a zeleniny

renca1978
23. dub 2013

@mariiianka nemela jsem behem tehu ani jeden hermos, taky ho mam rada...............ale muj problem je, ze ja jsem tezce zavisla na sushi, a to nemuzu, coz je pro mne utrpeni nejvetsi...........mam treba uplne ohromnou chut na tatarku, pry to taky nesmim, a co treba domaci tatarka, z doma pripravene majonezy, co myslis?s hranolkama, to bych si dala.....

renca1978
23. dub 2013

@mariiianka mam kamosku, ta je ted podruhe tehule a ji dokonce i tatarak, ten mam taky moc rada, ale to riskovat nechci, s tim radsi pockam.........a pak to budou hody 😀

mariiianka
23. dub 2013

@renca1978 tak tatarák si myslím,že to není zase nejlepší nápad.Hele a tatarku v malým množství si myslím,že to není na škodu,.Zase jí jíš jen občas,bez ní si hranolky ani nedokážu představit.A ty máme dnes k véče 😀

renca1978
23. dub 2013

@mariiianka tak aspon neco, tatarku mam rada, davam si ji skoro k vsemu 😀

hanndy
23. dub 2013

@mariiianka ,@renca1978 no nam se prave libi to ze ma za 1.velkou korbu 2.ty barvicky 3.je houpaci,fakt super... Jinak Reni pokud neplanujes jist kybl tatarky na raz,tak bych to moc neresila a klidne bych si dala

mariiianka
23. dub 2013

@renca1978 hele zase to nesmíme tolik přehánět,to by jsme nesměli nic 😅
@hanndy je fakt hezký.Dělají takový i pro dvojčata 😀 .To víš raději se jistím 😀 😀 .To musím pořádně prostudovat 🙂

hanndy
23. dub 2013

@mariiianka hele myslim ze pro 2 nedelaji,ale az tak to nastudovany nemam muzes hledat,kdyz jsi doma 😀

mariiianka
23. dub 2013

@hanndy to já hledám stále něco na dětičky 😀 ,bereme mě asi nějaká mánie 😅 😅

mica21
23. dub 2013

Holky! Vy jedete, už vybíráte kočárky! Ale asi kdybych byla doma, tak bych to asi už taky víc řešila.. Jak chodím do práce, tak už na to doma nemám sílu.. @ratatooy tak podle té kalkulačky mám termín 18.12.

ak24
23. dub 2013

@hanndy moc děkuji

mariiianka
23. dub 2013

@mica21 no jo my se snažíme,to víš prosinec tu máme za chvíli,tak aby nás to nezaskočilo 😀 ,ale co taky doma furt dělat

sakalmilion
23. dub 2013

ahoj holky...já nějak jídlo neřeším....neomezuju se,že to bych neměla a tak....prostě si dám na co mám chuť 😀 jediný co jsem si přidala tak je listovka...jinak nic

mica21
23. dub 2013

@mariiianka tak to všechno pěkně pozjišťujte a já pak budu sbírat od vás info 🙂

ratatooy
23. dub 2013

@renca1978 a pak budeš kupovat znovu sporták když koupiš jen hlubokej?

ratatooy
23. dub 2013

@mariiianka ja dnska spala odpo od 14-16hod

ratatooy
23. dub 2013

@mica21 no vidíš ja 20.12 asi pa u me je horší určit kdy mi dorazila ms mam to v rozmezí 12-17.3

renca1978
23. dub 2013

@ratatooy jojo, ja vim, budu....koukala jsem na ty ceny tech sportaku a nejsou moc drahy............

renca1978
23. dub 2013

Ja vam tak zavidim, ze muzete takhle spat, co ja bych za to dala 🙂

renca1978
23. dub 2013

@ratatooy treba nakonec koupim 2-kombinaci, nevim...........musim o tom jeste spousta info pozjistovat 😉

ratatooy
23. dub 2013

@renca1978 jj určo i mi ti radi poradime😀a ja ma jednu radu jako skušená matka😀lepší použitej kočár kvalitní značky než novej polsky značky

hanndy
23. dub 2013

@mariiianka ja vim ze se na ty vase miminecka moc tesite,ale nepiste tady nic o prosinci to je strasna predstava

ratatooy
23. dub 2013

@renca1978 jo ješte sem chtela práve že mi mame o malym kočár kterej je polský značky tako a je na odpis,vubec nevydržel a ze začatku sme ho 3x reklamovaly,navic se mi už zas libi neco jinyho a nejsme už ve meste ale na vesnii ykdyž tady by mel zvládnout kočár to co ve meste neni to moc rozdil

ratatooy
23. dub 2013

@renca1978 prosim te ja ve 3mesici mela břicho jak jiny v 6 a ted mám už mega pupek ale to je tím že na nem mám ještě špek po malym

ratatooy
23. dub 2013

@renca1978 a proč bys nesmela tatarku?tu mužeš,v tehu bys nemela akorát nic syrovýho jako tatarák,a nemely by se játra

renca1978
23. dub 2013

@ratatooy polskej nechci, libil se mi taky Tako jeans warrior 2012, tmava verze, ale pak jsem si precetla recenze, tak jsem ho zaavrhla...ale design byl dobrej, ale to asi u kocaru neni vsechno.my bydlime taky na vesnici, navic tady k baraku jeste neni dokoncena ani silnice, takze sama hlina a sutry, musim vybrat kvalitni kocar, libi se mi taky Dada Paradiso a PegPerego, maj dobry recenze 🙂 az budes mit cas, mrkni na ne 😉

ratatooy
24. dub 2013

@renca1978 tak peg perego GT3 je nádhera ten se mi moc líbí a hdne ho chválí a ikdyž je to trojkolka tak i na vesnice pač ma velky nafukovaci kola,ještě me napadlo že by se ti mohl líbit kajtex delají klasicky podvozky a i modernejší,a maji super korby,velký a vubec do nich nefouka to se bude na prosinec hodit cena je kolem 8tis což je taky super a maji krasny vzory,no a pak sem teda přemejšlela ž když bys nechtela trojkombinaci a jezdiš třeba nekam autem?tak se ti bude težko cestovat když nebudeš mozt upnout autosedačku na kočár a tahat ji v ruce se dá max prvni 4mesice pak už je to težky jak blázen