IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
28. dub 2013

@mariiianka ja mylsela že už se řadíš ja už si vyplnila i pas a ješe vim pomale prd😀al na pověry nejsem no

mariiianka
28. dub 2013

@ratatooy to sice jo,ale zítra to snad bude už konečně oficiálně potvzeno 😀 .No ty jsi teda rychlá 😀

renca1978
28. dub 2013

cauky holky, hezkou nedeli 😉

mariiianka
28. dub 2013

@renca1978 ahojky,jak se máš

renca1978
28. dub 2013

@mariiianka ahojky, super, prave jsme se vratili z romantickyho vyletu, byly jsme na Sumave, a bomba, i pocasi vyslo skvele.Jinak se citim skvele, tak snad uz to vydrzi 🙂 Od vcera jsem 10tt, zitra jdu na krev na vyvojovy vady, ty mas zitra kontrolu, vid?moc na tebe budu myslet, jak se citis?

mariiianka
28. dub 2013

@renca1978 tak to jste si krásně užili,vždyť si to zasloužíte 😉 .Tak to na tebe budu taky moc myslet,ať je vše v pořádku.Jinak mám kontrolu,hurá,konečně jem se taky dočkala 😅 .'Tak snad bude vše v pořádku.Jinak jsem v pohodě,kdybych necítila ty prsa,tak bych ani neřekla,že jsem těhotná 😀

renca1978
28. dub 2013

@mariiianka tak to mas jako ja, taky ti preju at to takhle vydrzi 🙂 ja se dozvim vysledky ani nevim kdy, asi tak za tejden mozna...................v kolik to zitra mas?

mariiianka
28. dub 2013

@renca1978 snad nám to vydrží co nejdéle 😀 .Zítra tam mam být po jedenáctý hodině.Ale bude pondělí,tak to zase bude lidu v čekárně 😒

renca1978
28. dub 2013

@mariiianka tak to je blby,my si vsecho platime, nikdy necekame, berou nas prednostne, nechtela jsem prave travit cas nikde cekanim, mam rada individualni pristup, vyhovuje mi vic..............Urco dej zitra vedet, jak si dopadla, ale myslim, ze budes mit vse ok, a posli foto prcka 🙂

mariiianka
28. dub 2013

@renca1978 hmmm,tak to máte super.ale co dá se to vydržet,nic nám jinýho nezbyde.Za to čekání to ale rozhodně stojí.Jasně dám,no pokud mi nějakou fotku dají.Jsem zvědavá.Dneska jen tak lenoším,ven se mi taky moc nechce.

renca1978
28. dub 2013

@mariiianka Urco ti foto daj 🙂 ja ted taky lezim u TV, mne docela bolej nohy, jsme toho hodne nachodili..............a hlavne se silene ochladilo, aspon u nas je fakt zima...............

mariiianka
28. dub 2013

@renca1978 u nás taky je hnusná zima,ale aspoň neprší.Taky jsem si zabrala gauč 😅 .Včera jsem pobíhala po zahradě,tak dnes mám na válení nárok 😀

slaboska
28. dub 2013

@mariiianka ahojky,tak zitra budeš oficialni maminka 🙂
@renca1978 tobě to dělaji tak brzy,u nas se děla nejdřiv genetia od 11tt a vysledky vime ten den,myslim,že nebudeš čekat tyden,to bys nevydržela 😉

renca1978
28. dub 2013

@slaboska cauky, u nas je odber krve v 10tt, a ve 12tt nejakej specialni UZ...........zase mam stazino, snad bude vse ok 🙂 doufam, ze mne neposle na amniocentezu, tu urco odmitnu.Co tvuj zub, uz dobry?

slaboska
28. dub 2013

@renca1978 aha,tak u nas se děla jen ten 1.screening a to berou rovnou i krev.neboj,bude to v pohodě.a žadna amniocenteza nebude potřeba 😀 zub mam na 10 dni zadělany,něčim lečivym a pak ho zaděla,ale hlavně už neboli.

renca1978
28. dub 2013

@slaboska snad jo, tak uz jsem rizikova skupina, bude mi za mesic 35 😀

slaboska
28. dub 2013

@renca1978 minuly tyden mi porodila kamaradka a ta ma 38 let a vše v pořadku,ty rizikova skupino 😀

mariiianka
28. dub 2013

@slaboska však už se na to těším 🙂

sasanka033
28. dub 2013

@mariiianka
@sakalmilion
ahoj holky, v dubnovych snazilkach vas mame v tabulce, dovolila jsem si za vas udelat do sloupecku s uspechem //, abychom meli tabulku aktualni. doufam, ze vam to nevadi...? a moc gratuluju🙂
je to tahle:
https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0At_...

slaboska
28. dub 2013

@mariiianka věřiš,že ti věřim 😀 😀

mariiianka
28. dub 2013

@sasanka033 jasně,že nevadí,díky 😉
@slaboska věřím,ale hlavně abych uvěřila zítra já 😀 ,že už je to jako fakt těhu 😀 😀

sasanka033
28. dub 2013

@mariiianka ja dekuju, pro me je to takovy svetlo na konci tunelu...kdyz vidim, ze se to nekomu povedlo.
nevite holky jeste o nekom, kdo je v tabulce a u nas uz se neukazuje?🙂

slaboska
28. dub 2013

@mariiianka neboj,až to uvidiš na tom ultrazvuku tak už tomu uvěřiš i ty 😀 😀 to pujdeš domu s nosem nahoru,že? 😀 😀

mariiianka
28. dub 2013

@slaboska to půjdu už jako pyšná těhulka 😀 .Hele si to tady maluju,ale abych zítra nebyla nějak zklamaná 😒

mariiianka
28. dub 2013

@sasanka033 koukla jsem na to a vidím,že tobě to nevyšlo?

ratatooy
28. dub 2013

tak prni tehu bylo super tohle des bes,jedina doba kdy mi neni blbe je u jidla takže jím permanentne celej den

mariiianka
28. dub 2013

@ratatooy tak to máš dobrý vyhlídky 😅 .Chudáku,úplně tě lituju

slaboska
28. dub 2013

@mariiianka proč by jsi měla byt zklamana?maš malej dukaz toho,že jsi těhu? 😀

renca1978
28. dub 2013

@ratatooy cauky, fakt je ti tak blbe?zkousela si ty lizatka?To je mi lito, snad to prejde co nejdriv 😉

mariiianka
28. dub 2013

@slaboska stát se může cokoli.Ale né,určo tam je na svém místečku.Hlavní je myslet pozitivně 🙂