IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
2. kvě 2013

@mariiianka doufam, ze to vydrzi.........

slaboska
2. kvě 2013

@mariiianka tak to mam 2 měsice navic,ja myslim,že mi maso začne chutnat až porodim ☹ ale tedka o vikndu jsem to nevydržela tak mi manža udělal krkoviku na grilu.a ta za cca 20 min.letěla. 🙂 jo a na sladky tak to ja jsem posedla,začala jsem jist větrniky a to jsem nikdy neměla,ale přišti tyden jdu na tu těhu cukrovku tak jsem zvědava jak dopadnu 🙂

renca1978
2. kvě 2013

Holky muze se chodit v tehu do solarka?

slaboska
2. kvě 2013

@renca1978 neneneene.že tě to vube napadne 😉

renca1978
2. kvě 2013

@slaboska a proc ne?nemyslela jsem lezet tam hodinu 😀

ratatooy
2. kvě 2013

ahj holky tak jsme po kontrole a propušteni z caru se srdičkem k našemu pau dr,končne mužu vysazovat leky už me nebavijou tak je to vše ok,ted přemejšlime jestly to řeknem dnesk babičce dedovi ale asi jo pač sou skoro jediny co to neví

ratatooy
2. kvě 2013

@renca1978 to uro ne,je to mco agresivni tehotny se nemaji opalovat ani na normalnim sluničku

renca1978
2. kvě 2013

@ratatooy aha, tak mi nezbyva nic jinyho, nez zustat bila jako vapenka 😀

slaboska
2. kvě 2013

@renca1978 tak vapenka je každa těhule,mě Dr.řikal opalovat se,ale s vlhkym ručnikem na břišku.takže jsem cela opalena a břicho mam bile,vypada to sexy 😀 😀
@ratatooy gratuluji k srdičku,tedka už jen počkat jestli to bude dalši kluk nebo konečně holčika 😀

mariiianka
2. kvě 2013

@ratatooy tak to moc gratuluju k srdíčku a tiše závidím,že už to máš potvrzené,ale samozřejmě v dobrým.Taky už se na to těším.Snad ho budeme taky mít
@slaboska no tak to sis krkovičky dlouho neužila 🙂 .sladký je prevít,ale neboj cukrovka nebude 😉

slaboska
2. kvě 2013

@mariiianka no ja doufam,že ne.nemusim mit přece všechno 😀 a neboj,taky budeš mit srdičko coby dup 😉

ratatooy
2. kvě 2013

@slaboska no hele kdyby se to dalo určit podle přiznaku jak je mi blbe tak sousedka ma uplne to samy a bude to holka

renca1978
2. kvě 2013

@ratatooy a nevolnosti mas porad?jak sem nekdo kdysi daval nejakej kalendar na vypocet pohlavi, vysel mi kluk, dr. rikal, ze na 80%holka, tak jsem fakt zvedava.............Velika gratulace k srdicku 😉

slaboska
2. kvě 2013

@ratatooy ja měla taky nevolnosti a čekame Vanessku 😀 tak třeba to bude holčička 😉

slaboska
2. kvě 2013

@renca1978 a jak to sem někdo daval,tak mě fakt vyšla holčička 😉

mariiianka
2. kvě 2013

@slaboska
@renca1978 holky,to jsem byla jááá 😀
@ratatooy tím pádem,co budu mít já,když mi nic není 😅

renca1978
2. kvě 2013

@slaboska nekde jsem nasla, ze ty vypocty jsou na 99%, tak jsem z toho jelen, a ja myslela, ze uz v tom mame jasno 😀

slaboska
2. kvě 2013

@renca1978 no my mame 😀 jen ty s tim dělaš cavyky 😀 😀 jestli budeš jak ja tak do 5 měsice nebudeš mit jasno 😉

renca1978
2. kvě 2013

@slaboska ja jsem takova, ze chci vsechno hned 😀 doufam, ze mi to stopro potvrdi uz pri tom velkym Uz kvuli ty genetice 🙂 Mas nejakou predstavu o kocarku?Ja vim, ze ja mam jeste spousta casu, ale jak se doma nudim, tak porad na netu neco hledam, ale v kocarkach se teda vubec nevyznam.........

slaboska
2. kvě 2013

@renca1978 nam na te prvni genetice řekli,že asi holčička,ale,že to neni jiste na 100%až pak na te 2 v tom 20tt nam to potvrdili,protože se musi divat jestli je vše ok a tak nam řekli,že vidi pysky 😀 ja mam kočarek vybrany už dlouho.ja chci X-lander.ale kupovat ho budu až tak v 7.5 měsici.ja jsem mala a drobna tak potřebuji nějaky odlechčeny 😉 a ty si budeš kupovat ten co jsi tady psala?

renca1978
2. kvě 2013

@slaboska Chtela bych ho, ale jeste nejsem uplne rozhodla, ale ma uzasny recenze a splnuje vsechny normy................ale nevim, libi se mi celkove tak 3 kocarky, urco ho taky budu porizovat az kolem toho 8mesice, do te doby treba jeste zmenim nazor 🙂

ak24
2. kvě 2013

ahpj jsem rada žese daři ,,ja jsem tedy zase v nejistote ,,v nemocnici mi řekli minule ponděli že jsou 2 miminka a byjou jim srdička a dnes na kontrole mi doktor řekl že vidi jen jedno a to druhe nevidi ,,tak tedy nevim tedy,,ale jaje viděla v nemocnici a dnes jsem viděla zase jedno ,

ratatooy
2. kvě 2013

@renca1978 jj renčo pořád pořád,nemužu nic než jen jist hlavne se nesmím dostat do kručení v břiše z hlau to mam už pak omdlívací stavy

ratatooy
2. kvě 2013

@slaboska hele ale podívej se osobne na xlandera ma hrozne malinkou korbičku

renca1978
2. kvě 2013

@ratatooy jejda, mne je te tak moc lito 😒 zkus ten cerucal, pry to tehotny muzou, treba ti to pomuze

slaboska
3. kvě 2013

@ratatooy ja ho viděla na živo a nepřipada mi ta korbička až tak mala.stejně je tak na cca 6 měsicu.ty mysliš,že je mala?viš jak,je to me prvni ditě a nemam až takove zkušenosti ☹

renca1978
3. kvě 2013

Dobre rano...

hanndy
3. kvě 2013

Ahojik devcatka jak se mate? Vsem velka gratulace akorad Marianku nak napinaji co?

pavlis321
3. kvě 2013

Tak zase nic☹(((

mariiianka
3. kvě 2013

ahoj holky,tak jsem si včera k véče udělala hezky sýry se zeleninou a myslela,že to bude můj konec,jak se mi udělalo zle od žaludku.Ale dobrý ustála jsem to.Tak snad sem si to nějak nezakřikla 😀
@hanndy ahojky,no jo,když já jsem tady mezi těma posledníma,tak hold si musím počkat.Ale kdo si počká,ten se dočká 😅 .Vždyť už jen 10 dní 😉 .A jak se daří tobě
@pavlis321 to je mi líto ☹