IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
10. kvě 2013

Nam se tady vcera prohnaly kroupy a kytky jsou v prdeli

mariiianka
10. kvě 2013

@ratatooy a už jsi sehnala něco na sebe.Tak to si to užijte 😉
@slaboska tak to je možný 😅 .Na utz taky a snad bude mít srdíčko,minule ještě nebylo 😒
@hanndy jejda chudáku,tak to je nepříjemné ☹

renca1978
10. kvě 2013

Holky ja byla na odberu na tu genetiku, pak na gynde pro vysledky.............pak po nakupech, nakoupila jsem 6x holcici dupacky a nejaky hracky, hrebinek, teplomer do vany a 2 lahve...........musi to bejt holka, jinak budu chudaka kluka oblikat do ruzovyho aspon na noc 🙂 😀 😀 😀 ..a sobe nadhernej lak na nehty................juchuuuuu 😀 A ted koukam na ten tragickej hokej................lip hrajou mistni kluci tady na rybniku 😀 😀 😀

renca1978
10. kvě 2013

@slaboska Tak to tady ctu zpetne a ty mne bavis 😀 😀 😀 Jak se mame pri dnesku? 😉 Jooooo, a co se tyce jidla, dneska jsem tomu nasadila korunu, tehu netehu sedela jsem 3 hodiny na running sushi 😀 😀 😀 mi malem prasknul pupek 😀 😀 😀

slaboska
10. kvě 2013

@hanndy ale voniš neboj 😀 tak to sis uměla najt dobrho kamarada ☹
@mariiianka srdičko bude,neboj.a kolik jsi tt?
@renca1978 no a jak jsi dopadla?teda,t už tak nakupuješ?kdby to byl kluk tak mi to pošleš,ja bych si to od tebe koupila,u nas to je holka na 100%

mariiianka
10. kvě 2013

@renca1978 no né,kdo nás to přišel navštívit 😀 .Vždyť říkám,že fandíš,ale koukám,že málo 😀 .Tak tys měla nakupovcí super,tak hlavně,aby to byla ta holčička 😅

hanndy
10. kvě 2013

@mariiianka jasne ze bude srdicko,ja uz jsem tak nak v poho sice porad chodim na wc,ale uz to nejni takovej mazec,pristi tyden si dojdu k doktorce radsi..
Ja jsem koukala ze jsou vsichni fuc a Saky se taky dlouho neozvala ja taky sice moc nepisu,ale ja nemam co no 😒 ale poctive ctu

slaboska
10. kvě 2013

@renca1978 mam se dobře,těhu cukrovka se u mě neprokazala a dnes jsem byla na kontrole,tak Vanesska se ma k světu,jo a holky za 14 dni jsem přibrala 2 kg,dnes jsem seste řikala,že musi mit rozbitou vahu 😀

renca1978
10. kvě 2013

@slaboska presne, kdyz tak ti to poslu, vychytala jsem skvely akce, bylo mi lito to tam nechat 🙂 Jeste nevim, jak jsem dopadla, vysledky nam reknou az pri tom UZ 21.5.............se docela bojim............ 😒

mariiianka
10. kvě 2013

@slaboska v to doufám,že bude,nebo mě z toho trefí 😠 .To už bych měla být 8tt

renca1978
10. kvě 2013

@slaboska ted uz to pujde nahoru rychleji, aspon to pisou.....tak to je skvele, ze ti to dobre dopadlo, byl to hnus fialovej to sladky piti?

mariiianka
10. kvě 2013

@hanndy no já to na podzím zažila na jeden den a bohatě stačilo.A to nás těší,že nás sleduješ 😉

renca1978
10. kvě 2013

@mariiianka ahojda..................je to bida s tim hokejem, ach jo, ostuda 😒 jojo, ja se dnes moc neudrzela s tema nakupama, namohla jsem odolat.............pak dopadne spatne genetika, a bude to.............pak vam vsechno rozeslu

mariiianka
10. kvě 2013

@renca1978 jj,taky to sledujeme 😀 .To ti věřím,ještě,že já nikam nejezdím,to by byl taky mazec 😀 .Hele na to nemysli,všechno bude v pořádku 😉

hanndy
10. kvě 2013

@renca1978 neblazni mala bude v poradku smaz ty cerny myslenky ju.

slaboska
10. kvě 2013

@renca1978 hnus fialovej je slabe slovo,jako pro mě to byl masakr,uplně se mi nadavovala,ja měla strach,že se pobliju,ale 1 mi poradila at si zacpu nos tak jsem to vypila,maš na to 5 min. 😠 ale zvladla jsem to.tak to maš blby,že musiš tak dlouho čekat na vsledk,u nas je viš jšt ten den,to zas budou nervy,že?ale neboj,bude to ok 😎
@mariiianka neboj,už bude bit jako zvon.ale vim co to je za nervy čekat,ale pak ti spadne kamen ze srdce,tak bacha at ti nezlomi nohu 😀

renca1978
10. kvě 2013

@hanndy uz aby bylo toho 21.5.............strasne se bojim, opravdu

mariiianka
10. kvě 2013

@slaboska to by mi ještě scházelo,zlomená noha 😀 .Takže až uslyšíš ránu,tak to bylo u mě 😀 😀

renca1978
10. kvě 2013

@slaboska ja prave slysela, ze je to hnus.........hlavne je to blby, ze musis prijit nalacno.....pro nekoho komu bejva spatne to asi neni zadnej med.............ja treba muzu klido jist prvni jidlo treba az v 15 hodin, a nevadi mi to.......prave proto, ze to jde jak po masle, tak se bojim, abych nenarazila

renca1978
10. kvě 2013

@hanndy jsem moc rada, ze ses tady s nama 😉

slaboska
10. kvě 2013

@renca1978 no hlavně jdeš na lačno na 7 a pak se mužeš najist po poslednim pichnuti a to bylo 9.30 m už se teda zle dělalo ☹ podivej se na mě,taky to jde jak po masle(tuk,tuk,tuk klepu na dřevo at to nezakřiknu)tak proč by to nemoho jit u tebe.my si to všichni zasloužime,takže to bude v poho.akorat tak dlouhy ekani bude peklo,a proč až tak za dlouho?

renca1978
10. kvě 2013

@slaboska ja vubec nevim..........vyhodnocuje se to zaroven s tim UZ, ty vysetreni patri k sobe.............ja popisu ranni situaci na odberove stanici, chces?jsem se vytocila jak nikdy.......................
rano tam prijdu, fronta silena, vsude mega cedule, ze maj tehule prednost......tak si rikam, tak co, pockam si, at nepredbiham ty seniory..........cekam cca hodinu, pak prijdu konecne na radu...........a pani za mnou pusti starou bábu pred sebe...........(.fungovali tam 2 okinka, prijdes tam, das zadanku, a oni ti daj kelimek se zkumavkama a cislo.........pak uz je to jako na poste, az pipne tvoje cislo, tak jdes)stara babka se na mne zacala lepit az mne prinutila se na ni nekolikrat otocit, pak tam na mne spustila proc uz nestojim u okinka(podotykam, ze u obou bylo obsazeno) tak to uz jsem nevydrzela, a rekla ji, at se na mne prestane lepit, jestli ji rika neco diskretni zona............Babka se tam zkratka prisla pohadat, rvala tam jako magor, pry at ji okamzite pustim pred sebe, ze ona je o dost starsi nez ja..............NEPUSTILA JSEM JI!!!!Celej zivot litam na ARU kolem cizich lidi, a nemuzu mit klid, ani kdyz jsem tehu a pritom jsem si tam vystala hodinu cekani, ani jsem nevyuzila prednosti tehotnych..............megera jedna oskliva zatrpkla 🙂 🙂 🙂

hanndy
10. kvě 2013

@renca1978 to jsem rada ze jste na me nezapomeli a muzu s vama povidat,ale taky bych vam rada rekla naky pekny zpravy a nevim kdy na to dojde

slaboska
10. kvě 2013

@renca1978 😀 😀 taky bych ji nepustila!vidiš každy dobry skutek ma byt po zasluze potrestan,kdyby jsi všechny předběhla,našla by si babka jinou obět 😀 ale na nasrani dobry 😀 😀

renca1978
10. kvě 2013

@hanndy neboj, nebude to dlouho trvat, a dockas se, ver mi............ 😉 velime moc ti to ze srdce preji 😉 Tehu prijde 😉

hanndy
10. kvě 2013

Megera jedna,tohle taky miluju jako kdyz duchodci chodi na nakupy ve 2 kdyz jdou lidi z prace 😠

renca1978
10. kvě 2013

@slaboska vis co, uplne mi vadila, byla takova spindirka a kdyz se neco takovyho o tebe otira 😖 to nedavam

renca1978
10. kvě 2013

@hanndy ti povim, ze ja ji mela plny zuby 😠

slaboska
10. kvě 2013

@renca1978 😀 tak to se ti nedivim,ty maš teda štesti.holky doufam,že až budeme stary,že takovy nebudeme 😎

renca1978
10. kvě 2013

@slaboska budeme 😀 😀 😀