IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
11. bře 2013

@sisi137 plason,plason,tak kdyby jsi videla tu intimku tak fakt normalni mrcha,dala jsem sprchu a pak uz nic ani ted pri zavadeni utrose nic a cipek se mi taky nekam schoval no je se z toho poseru,ale ted je mi zase lip.. a budte radi ze tu takovyho plasanka mate,alespon se nenudite 😀 😀

renca1978
11. bře 2013

Ahoj holky, volala jsem do CAR, embryjko se ma cile k svetu, pry je moc krasne, tak si pro nej ve 12.30 jedeme 🙂 Mam obrovitanskou radost, jsem z toho uplne v tranzu 😀 Dekuju Vam moc za podporu 😉 Pisnu vecer, a jeste jednou mockrat diky 🙂 🙂

renca1978
11. bře 2013

@hanndy ahoj, je mi to moc lito, az ted jsem si to precetla, hodne sily, taky verim, ze se vsechny jednou dockame...

ratatooy
11. bře 2013

@hanndy ještě me ted napadlo to krvácení byvá i při zahnizdování ale to by bylo už dlouho asi že,ikdyž je to možny ale držime všichni palce

ratatooy
11. bře 2013

@renca1978 tak to je super tak za chvilku ho budete mit už u sebe

hanndy
11. bře 2013

@renca1978 gratuluju tomu se rika bojovnicek 🙂 tak at se mu u tebe libi a pusti se az za 9 mes. 😀

hanndy
11. bře 2013

@ratatooy na zahnizdeni je uz pozde to by musely bit pekni lenosi teda 😀 uvidime co z toho vyleze treba se to rozjede treba ne,porad tam ta nadeje je ze by tam byl jen jeden bojovnicek,treba nase mala Nicolka 🙂

renca1978
11. bře 2013

Dekuju moc, vim, ze jeste nemam vyhrano ale i tak je to pro nas veliky 🙂 pokrok..............takhle daleko jsme jeste nikdy nebyly

ratatooy
11. bře 2013

@hanndy mate dva?

hanndy
11. bře 2013

@ratatooy jj dva

ratatooy
11. bře 2013

@hanndy tak to by bylo aby se nechytl aspon jeden

hanndy
11. bře 2013

@ratatooy bylo by to super,ted se mi zase trosku spustila..

ratatooy
11. bře 2013

@hanndy muže to byt třeba i jedno se nechytlo tak krvácíš a druhy zustane

sisi137
11. bře 2013

@ratatooy ahaa, no tak co vím tak u každé antikoncepce se může ze začátku krvácet i mimo cyklus.

sisi137
11. bře 2013

@renca1978 tak to je parááda

ratatooy
11. bře 2013

@sisi137 jj to je pravda ale takto?se mi to zdá divný no zitra budu chytřejší

mariiianka
11. bře 2013

@renca1978 já ti říkala,že je to bojovníček 😉 ,mam z tebe velkou radost 😵

reennddyy
autor
11. bře 2013

Ahoj holky,tak už píchám Puregon 200j+1injekci orgalutranu a ode dneška mě pěkně bolí podbřišek ☹ Jinak sem byla na kontrole 6DC(v sobotu) a na levém vaječníku mám 6folíků a na pravém 1folík,sice netušim zda je to málo či ne,protože tam zrovna hovorný doktror nebyl ☹ No a ve středu mě čeká poslední kontrola+domluvení OPU 🙂 Mám takovou radost 🙂 Jen nějak plašim z té bolesti podbřišku(bolí mě od 1injekce orgalutranu)...Je to normální?

reennddyy
autor
11. bře 2013

@renca1978 gratuluji k bojovníčkovi 😉

hanndy
12. bře 2013

@reennddyy neboj to je v poradku,pichas do sebe samej sajrajt,tak se to musi nekde projevit.. 7 foliku je pekny,kdyz je jich min jsou vic kvalitni,tak to by jsi mohla mit opu uz v patek vid?? a pak jen tehulkovat

ratatooy
12. bře 2013

@reennddyy jj je to tim jak rostou foliky

pistalinda35
12. bře 2013

@reennddyy držím moc a moc palečky 🙂

renca1978
12. bře 2013

@reennddyy dekujuuuuuuu 🙂

reennddyy
autor
12. bře 2013

@hanndy No tak zítra mám jet na kontrolu to budu 10DC,tak doufám,že nejdál v pátek už bude OPU,nemůžu se už dočkat 🙂

reennddyy
autor
12. bře 2013

holky otázka,já jsem prý zdravá,manža taky-přesto se nám 2,5roku nedařilo a skončili jsme u ivf...Mám strach když daj ty vajíčka do misky k nim daj spermie,že se neoplodní ☹ Řekne nám embryoložka v den OPU zda jsou ty spermie k tomu či ne?Nebo si to musíme domluvit předem?

reennddyy
autor
12. bře 2013

aby napíchli spermii do vajíčka (ICSI-myslím)...Pro jistotu bych chtěla touto metodou půlku vajíček,aby se náhodou třeba nestalo že by se žádný neoplodnilo...Nebo stalo se to některý,že se žádný neoplodnilo či ste něco takového slyšeli?

slaboska
12. bře 2013

@reennddyy ja byt tebou tak bych so je napichnout dala.my jsme měli 15 vajiček z toho 12 jsme nechali napichnout a samo se oplodnilo jen jedno,ktere nakonec i druhy den umřelo 😠 takže ja bych určitě napichnout nechala,jo a chlap ma spermio suprove.

reennddyy
autor
12. bře 2013

@slaboska A to musím s nima domluvit před OPU?

meyryen
12. bře 2013

@reennddyy po OPU za tebou přijde embryoložka a řekne ti kolik bylo vajíček a domluvíte se na dalším nejvhodnějším postupu.

reennddyy
autor
12. bře 2013

@meyryen Aha,takže když se ji nebudou zdát spermie,tak doporučí ISCI ? Nebo to ona nepozná?