IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
6. čer 2013

@hanndy ja nikdy nekecam 😉
@mariiianka tak viš co ono to je naročne kupovat oblečeni na chlapečka 😀 jinak ja ok,dnes je pěkně tak aji ten den byl veselejši.co jsi dělala ty?

mariiianka
6. čer 2013

@hanndy no tak někdo spí v noci a přes den pracuje a někdo zase spí přes den a v noci pracuje.Takže to výjde nastejno 😉 .................A někdo spí v noci i přes den a nepracuje 😀 😀 😀 😀 😀

mariiianka
6. čer 2013

@slaboska já nadělala práce,uff.Napekla jsem,dorovnala prádlo,co se ještě sušilo a taky jsem zjistila,jak jsem včera jak šílená žehlila,tak jsem asi odrovnala žehličku 😀 ,nic moc nehřeje a všude teče 😀 😀

slaboska
6. čer 2013

@mariiianka a proč jsi nepřišla makat i k nam?chudačka HANNDY tedka nemužeme honit když ma tolik nočnich,tak to spadlo na tebe 😀

mariiianka
6. čer 2013

@slaboska seš blázen 😕 ,teď se z toho týden budu vzpamatovávat 😀

hanndy
6. čer 2013

@mariiianka tak to jsi napsala moc pekne z nekdo spi poprad 😀 😀

hanndy
6. čer 2013

@slaboska jsešm rada ze na me tak myslis musite mi dat taky oddych
Draha polovicka se mi vratila z jobu,tak mu jdu dat kus zvance ale za chvilku jsem tady 😉

mariiianka
6. čer 2013

@hanndy snad víš o kom mluvím ne 😉 😀 😀

slaboska
6. čer 2013

@mariiianka tak ja počkam až se vzpamatuješ,nebud lina 😀
@hanndy neboj,my počkame až ho nekrmiš,neni nic horšiho než hladovej chlap.

mariiianka
6. čer 2013

@slaboska no nebudu pracovat,vždyť mam na to i papír,že jsem neschopná 😀 😀 😀

hanndy
6. čer 2013

@mariiianka no jasne ze vim 😀 😀 pani ospala
Tak dalsi zmnena ale uz ne tak prijemna musime ke tchyni 😝 😝

mariiianka
6. čer 2013

@hanndy co není příjemného na tchýni 😅 ,užíj si to 😉

slaboska
6. čer 2013

@hanndy no jestly maš tchyni jak ja,tak tě opravdu lituji ☹

mariiianka
6. čer 2013

@slaboska ty máš snad taky něco proti tchýni 😀

slaboska
6. čer 2013

@mariiianka nene,to jsi špatně pochopila 😀

mariiianka
6. čer 2013

@slaboska 😀 😀 😀 já jsem si to hned myslela 😀 😀 😀

slaboska
6. čer 2013

@mariiianka 😀 😀 😀 ale jsi hodna,že ses zeptala,aby tady nedošlo k nějakymu nedorozuměni 😉 😀

mariiianka
6. čer 2013

@slaboska no právě,to bych vůbec nechtěla,promiň,se omlouvám 😕 😀 😀

slaboska
6. čer 2013

@mariiianka v pořadku nic se nedějě 😀 a tu Renču někde zamkly v obchodě,ne? 😀

hanndy
6. čer 2013

@slaboska asi tak jako ty,tchyne nic moc 🙂

slaboska
6. čer 2013

@hanndy ja si myslim,že neni horši tchyně než ta moje,protože to je vyloženě peklo 😀

mariiianka
6. čer 2013

@slaboska no vypadá to tak 😀 ,asi si nemohla vybrat.ale zítra se budeme těšit na fotečky,co všechno nakoupila 😀 😀

mariiianka
6. čer 2013

@hanndy
@slaboska holky,já vám dám moji tchýni,ta je hodná,až moc hodná,až to člověku leze nervy 😠 .Panebože já až budu stará,tak se budu starat sama o sebe a né o druhý 😀

hanndy
6. čer 2013

@mariiianka @slaboska ta moje se taky porad do vseho sere,ale my ji vzdycky uzemnime a je klid zadny srani 😀 no jo Renca sem da potom fotek ze nebudeme vedet na kterou driv koukat 😀
Tak jsem zase vytuhla to je strasny dali jsme atomovku a nak me to zmohlo 😅

renca1978
6. čer 2013

Takze mam novinu................diky urologovi zname pohlavi miminka, se prokecl, myslel, ze to vime 😀

renca1978
6. čer 2013

OK, vidim ze tady nikdo neni, tak vam to prozradim zitra 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hanndy
7. čer 2013

@renca1978 je ja to chci vedet a hned to bude Josifek jak vysitej 😀

slaboska
7. čer 2013

@renca1978 jen tady a čekam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!davam ti 10 minut na odepsani nebo si pro odpověd jedu k tobě 😀 😀
@hanndy tak to mame podobny,furt do všeho keca a jěště je strašně zla.ona je typ člověka,ktera mam rada jen sebe a neměla mit nikdy děti.kdyby jste viděli,spiš slyšeli co dokaže řict manžovi(vlastnimu synovi)tak by jste se i po blily 😠 konečně maš ty blby nočni za sebou,že??

mariiianka
7. čer 2013

dobré jitro 😉
@slaboska tak koukám,Renča je pěkná tajnůstářka 😀 ,ale já to vidím na Viktorku,jinak by nás takhle ani nenapínala 😀
@hanndy tak se raduj,máš padla 😉
@renca1978 tak KDE JSI!!!!!!My čekáme a ono se nic neděje

renca1978
7. čer 2013

Takze v zime k nam prileti cap, a prinese nam Oliverka 😀