IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
7. čer 2013

@renca1978 docela slušná růžová výbavička 😉 ,hlavně aby se nespletl pan dr. a pak jste neměli tu holčičku,aby jsi to nevyžadovala zpátky 😀 .Néé,dělám si srandu 🙂

mariiianka
7. čer 2013

@hanndy ty už ses nám dneska taky vyspinkala.Vidíš a začíná ti víkend 🙂

renca1978
7. čer 2013

@mariiianka radsi pockam do toho 17.6 😀 😀 😀 😀

renca1978
7. čer 2013

@mariiianka tak ty mas supr, ze uz holcicku doma mas........ 😉

mariiianka
7. čer 2013

@renca1978 jistota je jistota viď 😉 .Ale už jsi se trochu zklidnila ne.A co jsi jako dělala do rána do pěti? 😕

renca1978
7. čer 2013

@mariiianka byla na netu, koukala kabelovku......................premyslela a plakala 😒

mariiianka
7. čer 2013

@renca1978 hele ono je celkem jedno co máš doma,protože ona je spíš jak kluk 😀 .Od mala nechtěla na sobě žádný šaty ani sukně,panenky jí absolutně nic neříkají a teď je drzá až hrůza.Za pár let z ní budu šedivá 😀

mariiianka
7. čer 2013

@renca1978 prosím tě přemýšlením a pláčem nic nezměníš,buď ráda,že jste zdraví.Vím je to zklamání,ale ty to neovlivníš

renca1978
7. čer 2013

@mariiianka tak za chvili bude v puberte 😀 😀 😀

renca1978
7. čer 2013

@mariiianka ja vim, ze nezmenim................. 😒

mariiianka
7. čer 2013

@renca1978 já mám kolikrát pocit,že už je 😕 .Včera si rozlobila tatínka a on jí povídá,,počkej až bude Pepíček,ten zlobit nebude,, a naše Aďa mu suveréně odpověděla,,já ho to stejně naučím,, 😀 😀 😀 .milý tatínek zklapnul 😀

ratatooy
7. čer 2013

@renca1978 jj kdybys to nemela daleko klidně te pozvu🙂kluci sou mazlici,ten náš me furt vopusinkovává a říká maminko mám tě rád

mariiianka
7. čer 2013

@ratatooy tak to máš dobrý,naše Adélka rozdává pusinky,jen když něco potřebuje 😀

ratatooy
7. čer 2013

dneska sem zas nechala 800,.v sekáči 😀 ale mam neco i na mímo ale spíš neutrál barvy

ratatooy
7. čer 2013

@renca1978 me včera manželka od manželova bratrance řiká a na co se cejtíš na holku nebo kluka???a ja normalně nevím necejtim se na nic😀tak neim o to bude???mužatka?😀

ratatooy
7. čer 2013

@mariiianka no tak kdžy neco chce tak je to taky🙂

ratatooy
7. čer 2013

už se těším holky až budu prát hadříky a chystat do škřínky už ani nevim kdy sem to delala ale myslim že u šimona sem to mela nachystany a naprany od 30tt

mariiianka
7. čer 2013

@ratatooy no jo,ale u nás jen když něco chce.Čím starší,tím náročnější 😕 😕

mariiianka
7. čer 2013

@ratatooy tak na to se těším taky 😀 .Jaký budeš používat prášek?Já jsem dřív měla batole,teda doufám,že se to tak jmenovalo

renca1978
7. čer 2013

@ratatooy jojo, jsou mamanci 😉
Ja nevim, ja kdyz tu svickovou delam, mam ji pokazde jinou 😀 Ses moc hodna, kdybych byla blize, tak by se takove pozvani nedalo odmitnout 😉 Ja dnes varim rajskou a plneny papriky

hanndy
7. čer 2013

@mariiianka no kdyz jsem psala tak jsem byla cila a ani nevim jajj jsem opet vytuhla ale ted budu muset jit neco delat ne stravim celej den v pelechu
@renca1978 ale hadriky jsou krasny ja bych taky radsi pockala jeste na jeden Utz

mariiianka
7. čer 2013

@hanndy ty jdeš něco dělat,si se honila celý týden 😀 ,jen tady poseď s námi na odpolední siestě 😀 😀
@renca1978 hele aspoň máš pokaždý svíčkovou originál 😀

hanndy
7. čer 2013

@mariiianka no mas pravdu seru uklid jsem K.O brutalne me boli zada a kdyby jste me videli,tak si reknete alkac jako prase,mam strasne rudy oci a jsem naka podrazdena doufam ze me to prejde nez prijede ten muj jedlik,ted si davam kavicku na terasce a zacina poprchavat se na to 😠

hanndy
7. čer 2013

@ratatooy svickova mnam a ja porad co budu varit a uz to vim,rychlej a dobrej obidek na vikend

mariiianka
7. čer 2013

@hanndy tady svítí slunko 😅 .Jasně,stejně to za tebe nikdo neuklidí a zítra je taky den,jen hezky relaxuj.To máš asi z nevyspání,takových nočních za sebou,se ani nedivím

hanndy
7. čer 2013

@mariiianka tady taky jeste sviti skunko ale uz zalejza za mraky,koukam ze jsme tady zase samy co pokazdy kdyz prijdu,tak vsichni zmizi ☹

renca1978
7. čer 2013

@hanndy ale prosim te, jsem tady, akorat njsem musela dovarit to jidlo 🙂

mariiianka
7. čer 2013

@hanndy no jo co naděláš,větru dešti neporučíš 😅 .Však já jsem tu.Nevím,kde všichni jsou,asi vaří 🙂 .Jen já už jsem i po svačině 😀

mariiianka
7. čer 2013

holky co pomáhá na afty,udělal se mi pod jazykem a už mě to docela štve 😠

hanndy
7. čer 2013

@renca1978 @mariiianka to jsem rada ze jste tady,holky ted tu pere tak sluko to je uzasny,vsem tady jedou sekacky ja bych mela jit taky sict