IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
9. čer 2013

@mariiianka ja si to nemyslim,ale ty nemaš na vyběr 😀 vidiš a nam ses smala,že nam pořad něco je a tedka ses přidala k nam do klubu 😀 😀

mariiianka
9. čer 2013

@slaboska jsem ti říkala,že druhý den můžu být chcípáček 😀 .Beztak jste mi to sem poslali schválně 😀 😀

mariiianka
9. čer 2013

tak děvčátka,kdepak jste,u nás už dávno prší a tady je stále mrtvo 😨

slaboska
9. čer 2013

@mariiianka u nas ted aneprši,ale ja už jsem tady 🙂

mariiianka
9. čer 2013

@slaboska tady přímo leje a je bouřka.Jdu rychle do koupelny se umýt,kdyby náhodou vypli proud,ať si stihnu vysušit hlavu.Hele můžu se před tím odběrem krve normoš ráno nasnídat?

slaboska
9. čer 2013

@mariiianka u nas spadlo par kapek a to je vše.jo,mužeš tam nemusiš byt na lačno at jim tam nepadneš 😀

hanndy
9. čer 2013

Ja uz jsem tady taky,my jsme jeste sedeli na terasce se sousedama

mariiianka
9. čer 2013

@slaboska tak né že bych to musela,ale mě to neva.Ale dobrý,se pořádně nadlábnu 😀
@hanndy a co jste měli dobrého 🙂

hanndy
9. čer 2013

@mariiianka kavicku,buchticku a Frisko,ale nak mi dneska nejelo ty uz jsi vykoupla?

hanndy
9. čer 2013

Ty jo tady zacina naka cinaa silenej ficak je

mariiianka
9. čer 2013

@hanndy no to bych si nechala taky líbit 😉 .Jasně,že jsem to beru hopem 😉

mariiianka
9. čer 2013

@hanndy tak to už máme zasebou 😀 ,už to všechno přešlo

hanndy
9. čer 2013

@mariiianka tak nam to sem neposilej ty jedna 😀

mariiianka
9. čer 2013

@hanndy když já záviděla tu terásku,že vy můžete a já ne 😝 😀 😀

hanndy
9. čer 2013

@mariiianka ty jedna potvurko,zalez do peri a odpocivej a kam zdrhla @slaboska

mariiianka
9. čer 2013

@hanndy a kde myslíš,že jsem 😀 😀 😀

hanndy
9. čer 2013

@mariiianka v peri? 😀 ja uz jsem taky po ociste ,hned se citim lehci 😀

mariiianka
9. čer 2013

@hanndy no jasan 😀 ,mam v ložnici i telku,tak co mi chybí 😉 .

mariiianka
9. čer 2013

tak holky,ráno si na mě aspoň trošičku vzpomeňte,čeká mě velký den 🙂

hanndy
9. čer 2013

@mariiianka neboj vzpomeneme a drzim palce

mariiianka
10. čer 2013

dobré ranko,tak od půl šestý už tady poletuju,díky bolesti v krku a nervičky taky už pracují.Tak snad, i když ten den bude uplakaný,nám prší pro štěstí.Tak se tu zatím mějte a jen co se dostavím dám vědět,pokud to semnou někde nešvihne 😅 .Hlavně aby tu někdo byl 😉

reennddyy
autor
10. čer 2013

Ahoj holky,tak mi to zase nedalo a dnes ráno 1O den po Ket jsem zkusila testík...Po mém zkoumání po limitu se tam objevil slaboučký duch druhé čárky(opravdu těžko viditelný),myslíte že je ještě čas,že by ještě z toho něco mohlo být?

renca1978
10. čer 2013

@mariiianka Ahoj, no nekeceeeeeej,mas tady fotku, konecne vim, jak vypadas 🙂

renca1978
10. čer 2013

@reennddyy ahoj, ja bych jeste nehazela flintu do zita, prave tady na konikovi jsem cetla spousta pripadu, kdy byl test pozitivni az treba 16 den, ne-li pozdeji................vim, ze je to psycho, ale treba to dobre dopadne 😉

reennddyy
autor
10. čer 2013

@renca1978 Kéž by 🙂 Bože já jsem jak na trní ☹ To čekání je šílený...A nejhorší je že v sobotu máme jet na dovč na slovensko s našima a tak se mě každý den ptají zda to platí a já jim pořá říkám,že to budu vědět až v pátek,tak sem z toho taky vyšťavená ☹ Protože pokud by to klaplo,tak bych nejela-co bych taky dělala v termálech 😀 Ale pokud to neklapne,tak pojedem...Tak ms jsem měla dostat v pátek a zatim ani náznak...Embryjka byla 3 denní-osmibuňky,tak snad jim to trvalo to zavrtání dýl...Ale ta nejistota je šílená ☹ Co ti budu povídat,však to znáš 😉 Jinak i když sem tu nic nepsala od mého neúspěchu od et,tak vás pořád poctivě dočítám a držim palečky 😉

renca1978
10. čer 2013

@reennddyy Ja mela vlozeno Jedno 3-denni a chytlo se 😉 Tak to s tou mrchou je dobry znameni, dnes uz je pondeli...............stava se ti, ze se ti MS opozdi?co prsa?bolej?

renca1978
10. čer 2013

@reennddyy dekuju, ale ja taky jeste nemam vyhrano.............a dneska mi vubec neni do zpevu, od rana mne poboliva podbrisek.......tak lehce, ale je to neprijemny, clovek premysli, co se tam dole deje.............ja se od OPU bojim porad vseho.............vydesi mne kazdy blby pichnuti v brise.Ja porad rikam, ze od ty doby, co to vyslo verim na zazraky, proto neni zadnej duvod, aby ti to nevyslo, navic mas vlozeno jedno miminko navic, narozdil ode mne, takze o 100% vyssi sance mas nez jsem mela ja................. 😉 drzim moc palce..... 🙂

hanndy
10. čer 2013

@reennddyy ja bych taky nehazela flintu do zita,jeste je nadeje

reennddyy
autor
10. čer 2013

@renca1978 No ms chodí po 28 dnech + - 1den...Prsa bolej,ale to je asi z ultroše...Snad to dopadne dobře,nic než to strašné čekání mi nezbývá...A děkuji za podporu 😉

hanndy
10. čer 2013

Holky jsem hrozne nasrana vcera se tady prohnala asi tak hodinova prutrz,ale masakr ,vsem to vzalo mustky od baraku a hotova spoust je tady a ja jsem si vcera udelala zahonek nakoupila keriky a naky trvalky a mam ze vseho kostata,tak krasnou levanduli jsem mela v kvetniku a vcera jsem ji dala do toho zahonu 😠 😠