IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
12. čer 2013

@slaboska prosim te, my uz zadny IVF nikdy resit nebudeme, to pujde samo...........se to telo tim tehu preprogramuje a pujde to jako po masle

slaboska
12. čer 2013

@renca1978 tak tedka mi napiš,že si dělaš srandu,ja mam uplně stejny tel.jak ty 😀 jako to doufam,že už žadny ivf nejde mi o to pichani,ale o ty nervy a ja při 38 vajičkach měla tak šileny bolesti,že nevim jak bych se o malou starala,to jsem jen ležela manža mi nosil jidlo a na zachod chodila po 4 😀 takže jak řikaš druhy mimčo přirozeně 😉

ak24
12. čer 2013

@slaboska 38 toje pěkne,,,a všechny kvalitni

renca1978
12. čer 2013

@slaboska dalsi spolecna vec s tim mobilem 😀 😀 😀 tak ja s jednim vajuchem tohle nikdy nezazila................ale jak rikam....ivf uz nebude potreba 😉

slaboska
12. čer 2013

@ak24 oni mi neřekli kolik jich bylo kvalitnich ☹ 12 jsme davali na ISCI a 1 se oplodnilo přirozeně,ale jestli byli nebo nebyli kvalitni nam nikdo neřekl ☹ ale neměla jsem ani moc nafouknuty břiško,ke konci tlačilo,ale jinak nic.

slaboska
12. čer 2013

@renca1978 jj,proto jsem se musela smat.akorat jsi vybočila s Pepčou,ale to se stava 😀 ty jsi houby slipka,1 vajičko to ja i
@ak24 jsme pořadny kvočny 😀 😀

renca1978
12. čer 2013

@slaboska jsem spatna nosnice 😀 ale zase bylo kvalitni 😉

slaboska
12. čer 2013

@renca1978 nebylo kvalitni,ale to nejkvalitnějši 😀 😀 😀

ak24
12. čer 2013

@slaboska aha tak tojo ,no hlavni žeseto povedlo 🙂

renca1978
12. čer 2013

@slaboska joooooooo, vzpominas na ty nervy?????????????to byl dobrej zahul

slaboska
12. čer 2013

@renca1978 jj,vzpominam,to byl masakr,čekat jak to dopadne.ale stejně jedno jediny a chytlo se,ale ono se řika,že když je jich min je to lepši,že jsou kvalitnějši a tys měla 1 takže všechnu kvaliu jsi dala do něho,ale musela sis prožit něco strašnyho,ale stalo to za to,že?????? 😀 😀

renca1978
12. čer 2013

@slaboska ano, urcite to stalo za to 😉 ale sama vis, jak jsem byla od zacatku skepticka 😒 .............tak se pro dnesek loucim.........paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

slaboska
12. čer 2013

@renca1978 dobrou noc a nějaky pěkny sny o konich 😀 😀

ratatooy
13. čer 2013

@renca1978 me se telo teda nepřeprogramovalo,taky sem si to myslela,a to se se druhyho tehu bála jak čert kříže

ratatooy
13. čer 2013

@slaboska ono je to tak s tou ms,odchází hlavně s krví děložní sliznice,vajičko nemusí,zustane ve vaječníku nebo se ztratí v dutině břišní,ja sem taky ze začatku nechapala jakto že mám ms každej mesic když mam jen jeden vejcovod,pak sem se dozvedela že ms se nestřídá ani pravidelně z levyho a pravyho vaječníku že to muže být třeba 10xz levyho a 2x z pravyho

ratatooy
13. čer 2013

@ak24 me je těžko šíleně taky,jak kdybychmela šutry na žaludku,ani ruce si nemužu na břicho dát,a do toho me začal chytat žlučník,ja tohle tehu nepřežiju😀

mariiianka
13. čer 2013

dobré ráno děvčata,tak aby se neřeklo,že každý jen nakukuje,tak jsem zvědavá,kdo se ke mě přidá 😀

ratatooy
13. čer 2013
ratatooy
13. čer 2013

@mariiianka jdu si uvařit kafíčko,konečně mi zas chutná

mariiianka
13. čer 2013

@ratatooy ahojky,já dělala včera latté a taky moc chutnalo.Jinak mi kafe ani moc nechybí

mariiianka
13. čer 2013

@ratatooy jinak stále do sebe liju čaje s medem a citronem

ratatooy
13. čer 2013

@mariiianka me taky zas tak nechybí ale pila sem jich tak 5denne,ale nepiju normla kafe ale cereální kávičku

ratatooy
13. čer 2013

@mariiianka me boli od večera v krku a kašel,asi sem to chytla zas od malyho mel rymu

mariiianka
13. čer 2013

@ratatooy to já taky bez kafe nežila 😀 .Občas si dám rozpustný a nebo tu mám i caro,ale to už mě taky moc nebere

mariiianka
13. čer 2013

@ratatooy jééé,tak to nezávidím,já jsem ráda,že mě už to povolilo,jen mam ještě rýmu

ratatooy
13. čer 2013

@mariiianka ja už to neřeším nacpu se paralenem

ratatooy
13. čer 2013

@mariiianka o vikendu sem si pochutnávala i na pivu a to normalně nemusím mit

mariiianka
13. čer 2013

@ratatooy já na tablety teda nejsem,my si v po koupili skleničku medu a s dcerunkou už ho máme skoro zdlábnutej 😀

mariiianka
13. čer 2013

@ratatooy tak to jsem se od manži taky napila a vůbec mi teda nejelo,fakt v tom těhu se všechno změní 😀

ratatooy
13. čer 2013

@mariiianka no já většinou beru taky spíš alternativní medicinu a homeopatika hlavne ty sou výborný,a med mam taky ale ten je dobrej na detoxikaci,a ja ho do sebe nechcu moc cpat když me zachvilu čeká OGTT