IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
13. čer 2013

@slaboska no právě většinou je to pak uplnej opak

mariiianka
13. čer 2013

@ratatooy no vidíš na mě si čas udělali 😠

ratatooy
13. čer 2013

@mariiianka ted nevim jestly to tak pořád je ale chodily jen na vyžádání zaměstnavatele

mariiianka
13. čer 2013

@slaboska to buď ráda,já jsem doma za almužnu 😀 ,tak asi proto.Po bohatých nechoděj 😀 😀

renca1978
13. čer 2013

@mariiianka no nekecej????fakt u tebe byly????tak to je mazec

mariiianka
13. čer 2013

@ratatooy tak to nevím,ale to spíš choděj sami od sebe.No ještě že tu sedím s vámi a neběhám po zahradě,třeba taky se sekačkou,to by asi koukali.......a nebo spíš já na ně 😠

mariiianka
13. čer 2013

@renca1978 jako fakt jo Reni.Myslíš,že by li i o víkendu?To snad asi ne

slaboska
13. čer 2013

@ratatooy jak opak?jako,že pak bude zlobit?to ne!!!!!!!!!!!!!!!!
@ratatooy tak po 21 dnech už tě nehlida zaměstavatel,ale OSSZ.je to tak,že oni rano na matkově vyberou ke komu pujdou a tam jdou,na někoho nepřijdou vubec a k někomu 5x ☹ buzerovat těhule,to by jim šlo 😠 😠
@mariiianka ja pravě myslela,že mě budou chtit vychytat,aby mi to nemuseli vyplacet,ale na mě si nepřijdou,ja vychazky dodržuji 😀 😀 😀

renca1978
13. čer 2013

@ratatooy od te doby, co ti plati zamestnavatel jenom 21 dni, je to spise tak, ze ty kontroly chodi ze socialky............samozrejme ze pokud by ti kontrola prisla v tech prvnich 21 dnech tak ti to poslal zamestnavatel............pry i to se stava.................pak uz je to jenom na OSSZ

renca1978
13. čer 2013

@mariiianka proc o vikendu????to by ti nechali ve schrance liebesbrief 😀 😀 😀

slaboska
13. čer 2013

@mariiianka však na zahradě byt mužeš,ne?přece nemusiš byt zalezla jak krtek doma,a navic si těhu,tak proč bys nemohla sekat.ja myslim,že by bylo horši kdybys marodila ze zadama a sekala jsi 😀

renca1978
13. čer 2013

ale my bydlime na tak maly vesnici, ze by mne tady snad ani nikdo nenasel 😀 😀 😀 😀 abych to nezakrikla 😉

mariiianka
13. čer 2013

@slaboska já taky vycházky dodržuju,ale většinou dělám něco venku 😅 .To buď ráda,že ti to nechtěli sebrat 😉 .Už má zařízenou mateřskou nebo je ještě čas

renca1978
13. čer 2013

@mariiianka presne jak pise slaboska, dyt na zahrade ses doma...............to ti nemuze nikdo rict ani popel

ratatooy
13. čer 2013

@slaboska jj když jedno je hodny druhy potom dá za vyučenou a nekdo má první uřvany takže ani druhy nechce třba kamočce řvala malá půl roku v kuse

renca1978
13. čer 2013

@mariiianka dyt ty si pracovala taky ve zdravotnictvi prece??????tak almuznu urco nemas...........

mariiianka
13. čer 2013

@slaboska hele oni by si hned něco našli,aby ti to mohli sebrat
@renca1978 my taky bydlíme v zapadákově a vidíš i přes to vše si mě našli 😖 .A já nechcííííí žádnýýýý pozdravy do schránky 😠

mariiianka
13. čer 2013

@renca1978 jak jsi na to přišla,že ve zdravotnictví 😀 ,to jsem tady nikdy nenapsala 😀 😀 ,si to nějak pleteš né

renca1978
13. čer 2013

Holky, kdyz jsme u ty OSSZ, kdy si nechate psat listky na penize????mne totiz nezaplatili 31.5 pry jsem mela ten listek prilis brzy mi rekli na socialce kdyz jsem tam volala..............ja tomu vubec nerozumim

mariiianka
13. čer 2013

@ratatooy si dělej srandu,já chci mít druhý taky hodný jako to první 😅

renca1978
13. čer 2013

@mariiianka nekdo tady psal, ze pracoval na novorozeneckem odd. ja si celou dobu myslim, ze ses to ty 😀 😀 😀 vazne

renca1978
13. čer 2013

@mariiianka tak oni na ty socialce asi nemaj co delat, kdyz chodej po tehotnejch...................to je fakt ubohost sama

slaboska
13. čer 2013

@mariiianka ve středu jdu na gyndu tak se ho musim na to zeptat jak to je s tim rodičakem,na netu piši 8-6 tt a ja budu ve středu přesně 8tt tak snad to vyřidi,at mi skonči ty debilni vychazky 😠
@ratatooy no jestli Vaness bude pul roku řvat,tak zešedivym 🙂
@renca1978 tak zahrada je taky bydleni,přece nemužou po mě chtit,abych seděla jen v obyvaku 😀 to mate dobry,že jste tak schovany.

slaboska
13. čer 2013

@renca1978 ja vim,že se to nesmi,ale mě ho Dr.napiše třeba 20 když jdu k němu na kontrolu,ale na OSSZ se musi davat až od prvniho.

mariiianka
13. čer 2013

@renca1978 jak jako brzy 😕 ?Já teď na červen jsem ho dala do práce včera,protože učetní kolem 20 odjíždí,tak to si nedělej ani srandu,že mi pak nic nedají.Vždyť to říkám,že si hned něco najdou.Ale to je pěkná blbost né 😕 😕

renca1978
13. čer 2013

@slaboska ja prave treba minulej mesic mela kontrolu 17.5 tak mi to rovnou napsali, a dala jsem to do prace ke konci mesice...............tak nevim, v cem je problem

renca1978
13. čer 2013

@mariiianka ja tam prave volala, protoze kdyz se podivam na ucet tak vidim od-do mi poslali penize, a mne je poslali do 30.5 pritom kveten mel 31 dnu..............volala jsem tam, a baba rikala ze mi to vyplatej zpetne..............ale nechapu proc

mariiianka
13. čer 2013

@renca1978 to víš,asi toho mají moc.Hlavně že nás kontrolujou,to jim jde nejlíp 😠 .Jo a představ si přijela baba ještě s nějakým chlapem,asi bodygard nebo co 😀

renca1978
13. čer 2013

@mariiianka a takovy platime ze svych dani, bych blila, fakt

mariiianka
13. čer 2013

@renca1978 přesně,ale nenaděláme nic.Už bych šla nejradši taky na mateřskou,aspoň by se nemusel člověk hlídat 😒