IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
3. črc 2013

Jo devce to odolam na vetsine,pac mam u svagrovi asi 6 narvanejch pytlu minioblecku,ale nakej svuj kousek si dopreju to neodolam,ale ja se bojim ze se raduju moc dopredu

hanndy
3. črc 2013

Kde mame Slabosku

mariiianka
3. črc 2013

@hanndy neraduješ se moc dopředu,já před dvěma měsíci se přehrabovala ve věcech po Adélce a taky jsem už něco nakoupila 😉 .všechno bude dobrý,to se neboj.A jinak slaboska už zase poletuje po městě 🙂 ,užívá si to ještě 2v1,za měsíc a kousíček už nám jde rodit 😵

mariiianka
3. črc 2013

@renca1978 ahojky cestovatelko,už tě máme doma?Už aby jsi tu byla s námi 😉

hanndy
3. črc 2013

@mariiianka to je pravda ta ma volnaka vid,jen at si to uziva holka jedna za chvilu nam bude psat jak se nevyspi atd. 😀

ratatooy
3. črc 2013

ahoj holky tak mi řeknete proč když už je mi celkem dobře je mi dneska zase zle jak svina,přitom hcg by elo jit už dolů

ratatooy
3. črc 2013

jo včera mi přišla ta zavinovačka a je uplně užasná

ratatooy
3. črc 2013

@hanndy ja sem u prvniho nepřibrala do 8mesice ani deko,a pak to vyletelo na 12kg,ted sem přibrala do 4mesice 3kg ale už sou zase pryč

ratatooy
3. črc 2013

naše nové vozidlo,a i šimon se tam ještě v poho vejde

mariiianka
3. črc 2013

@ratatooy ahojky,nevím jak u vás,ale u nás je šílený dusno,nemůže to být taky tím počasím.A ten kočárek je super 😉

renca1978
3. črc 2013

cauky mnauky.....................moc Vas vsechny zdravim, a hlasim, ze jsme v poradku doma 🙂

renca1978
3. črc 2013

Holky, my uz mame taky kocarek, objednali jsme pres mall.cz, casualplay, kombinaci, trojkolku ,maj je zlevneny o 12 tisic korun, zitra by mel prijit.............jeste ze existuje internet 😀 😀 😀 😀 😀 😀

renca1978
3. črc 2013
ratatooy
3. črc 2013

@mariiianka no me prave v tom teplu bylo o hodne líp než když bylo škarede

ratatooy
3. črc 2013

@renca1978 tak nakonec casual play?

ratatooy
3. črc 2013

@renca1978 jinak taky dobrá volba

ratatooy
3. črc 2013

@mariiianka jo a dusno u nas neni fouká studenej vítr

mariiianka
3. črc 2013

@ratatooy aha,tak ať se brzy udělá zase líp a už to tak zůstane 😉 .Třeba to opravdu vypadá na tu holčičku,nebo už ti řekli co to bude?Já doufám,že se to dozvím 5.8.Ale tipu že u nás by mohl být ten kluk,ale nevím nevím
@renca1978 čauky,tak tě vítám 😎 .Kočárek je moc hezký

ratatooy
3. črc 2013

@mariiianka mel by mi to řict v pondeli

ratatooy
3. črc 2013

@mariiianka ješte mam teda přijit na gyn spešl na lačnou glykemii

mariiianka
3. črc 2013

@ratatooy to u nás je,sice pod mrakem,ale ten vzduch hrůza.Tak jsem zvědavá,co ti teda poví 😉

ratatooy
3. črc 2013

@mariiianka no já taky už mam edokonce i jmeno na holčičku takže čučim jak puk že jsme se tak rychle zhodly,takže holka bude krystína a kluk asi honzík

renca1978
3. črc 2013

diky za hezke privitani............jojo, casualplay, cetla jsem na ne dobry recenze

renca1978
3. črc 2013

@ratatooy Jané, super volba, ma ho kamoska, a nemuze si ho vynachvalit 🙂

renca1978
3. črc 2013

Jinak z Hanndy jsem porad uplne nadsena 🙂 🙂 🙂 je fajn, ze se obesla bez IVF a poradili si sami

ratatooy
3. črc 2013

@renca1978 jj dlouho sem to studovala jaky kočárky a jané jsou fakt držáci ám odvozí už 4dítě,před nama ho mela kamaradka od ktery sem ho koupila a ona ho mela už od pani po dvou detech a pořád jak nový

mariiianka
3. črc 2013

@ratatooy tak to máte dobrý,to mi se asi nikdy neshodneme.I když Pepíček to asi zřejmě vyhraje 😀
@renca1978 taky mám z ní velkou radost 😵

renca1978
3. črc 2013

a zase nikde nikoho....................vubec jste se nepolepsili, za tu chvilku co jsem tady nebyla 😀 😀 😀 😀 zase to flakate 😀 😀 😀 😀

mariiianka
3. črc 2013

@renca1978 však já jsem tadýýýýýýýý

ratatooy
3. črc 2013

@mariiianka no ja sem koukala jako mi jsme se nemohly taky nikdy shodnout ,u prvniho až na poledni chvilu a ted už tak brzo