IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
15. črc 2013

@renca1978 já se sebou radši nechlubím 😀 😀 😀

hanndy
15. črc 2013

@mariiianka teda takovy dlouhy vlasky mela me by to rvalo srdce..ale je to kocka i tak,tak pak napis reakci tatuldy a kde mame tvuj sestrih?

mariiianka
15. črc 2013

@hanndy ale co máte s mým sestřihem,tohle vám nestačí 😀 .Zase jí to udělalo starší.Jinak tohle jí prosím narostlo od loňskýho roku,taky to měla kousek pod ramena.Po prvé mi to rvalo srdce,ale jsou to jen vlasy,který jí rostou šíleně rychle

renca1978
15. črc 2013

@mariiianka ty ses zbytecne skromna............chteli jsme te videt, jak ti to slusi 😉

mariiianka
15. črc 2013

tady mě máte 😀 😀 😀

hanndy
15. črc 2013

@mariiianka no prosim a pak ze to nepujde 😀 sekne ti to

renca1978
15. črc 2013

@mariiianka no vidis, jak ses hezka, jak ti to slusi..... 😉
a ted mi vysvetli jak pridelam na kocar tohle??????????jsem asi uplne pitoma, ale ja vazne nevim, nijkterak to na nej nepasuje

slaboska
15. črc 2013

@mariiianka tak ja platim nehorazny prachy za prodlouženi vlasu a ty nechaš malou tak ostřihat 😉 tobě to taky sekne. 🙂

mariiianka
15. črc 2013

@renca1978 podle mýho,to zahákneš asi jen za korbičku.Tohle jsou patenty co 😒 ,když ani nevíš jak to zaháknout.Podle mě to stejně asi vystřelí,když mimčo do toho bude mlátit a ještě se akorát zraní 😠

mariiianka
15. črc 2013

@slaboska ona chtěla sama 😀 .Vlasy máme schovaný

mariiianka
15. črc 2013

@hanndy protože bych svámi nevydržela 😀 😀 😀

renca1978
15. črc 2013

@mariiianka to jsem zkousela, to nedrzi........................tak to vyhodim z okna, a bude zahada vyresena 😀

renca1978
15. črc 2013

@slaboska mas prodlouzeny?ja je taky mela, Balmain pres Keratin. spoje..............nosila jsem je neco pres rok a spokojena jsem nebyla, pak se to vyresilo v Egypte v Aquaparku, kdy jsem je smotala do uzlu, a po celym dnu na toboganech to byla jejich konecna....................jeden velkej chhuchvalec...........ukradli jsme v restauraci v hotelu vidlicky a 4 lidi mi to rozmotavali..............hruza, des...........pak jsem to nechala uplne sundat, a byla jsem jako vypelichany kure.......trvalo docela dlouho nez se mi vlasy zase zregenerovali...........ja toho vseho vyzkousela mraky.............ale nejlepsi investice byly prsa............vsechno ostatni stalo za prd 😉

slaboska
15. črc 2013

@renca1978 😀 😀 ja to mam na microringu a jsem spokojena,mam to už po 2 a neniči to tak vlasy.no jo prsa,ja bych taky rada,ale někdo doma na to neslyši 😀 😉

mariiianka
15. črc 2013

@renca1978 aha a co za boudičku.Asi prašť jako uhoď.To to fakt nevím.Jenže oni ty hračky na kočár jsou asi na jedno brdo.Mě tam taky nikdy nic nedrželo

mariiianka
15. črc 2013

Tak jsem se docela zasmála,přijel tatík.Aďě jsem dala sponky,aby jí to drželo,ohodnotil jí účes,že jí to sluší,líbilo se a já říkám a dál.A on co jako dál. 😀 😀 😀 říkám no co melírky,jak se ti líbí 😀 a on ježiš co to máš a já myslel,že máš takový sponky 😀 😀 😀

renca1978
15. črc 2013

@mariiianka ti chlapi jsou vazne vsimavi 😀 😀 😀

mariiianka
15. črc 2013

@renca1978 no jako mazec a to jsem si říkala,že tohle ani nejde přehlídnout 😀 😀 😀 ,zmýlila jsem se 😅

slaboska
15. črc 2013

@renca1978 a ty už se s tim tvym manžou baviš od te hadky od toho kočarku? 😉

hanndy
15. črc 2013

@mariiianka ale vydrzela ty si se nam stejne chtela pochlubit

mariiianka
15. črc 2013

@hanndy 😀 😀 😀

renca1978
15. črc 2013

@slaboska jojo, ono mu to moc dlouho nikdy nevydrzi..............

slaboska
15. črc 2013

@renca1978 no tak vidiš a tys chtěla k rodičum 😀

ak24
15. črc 2013

ahoj holky,,tak vidim že řešite dlouhe vlasy,,jaje teda řešit nemusim ,,nejsem střihana 16 let,,takže je mam dlouhe pod zadek,,,a kdyby měto nebylo lito tak je ostřiham už davo a kor přes leto..

mariiianka
15. črc 2013

@ak24 fííííha ,pod zadek 😕 ,tak to se teda načešeš,klobouk dolů

hanndy
16. črc 2013

dobre ranko 🙂 🙂
@ak24 ty blaho to cesani ti teda nezavidim,ale dlouhy jsou krasny no?? ja kdybych se o to chtela starat,tak mam taky vlasy pod zadek a husty,jenze jsem lenoch no,tak mam podkovu

mariiianka
16. črc 2013

hezký den,tak jsem zase vzhůru od půl sedmý 😠 ,vždyť to není ani normální,ach jo 😒

renca1978
16. črc 2013

@mariiianka cAUKY, JA UZ MAM OPRAVENEJ ZOUBEK, VSTAVALA jsem v 6 hodin...........na 7 jsem byla objednana, kazdopadne to vstavani je mazec, uz jsem si upne odvykla

renca1978
16. črc 2013

@ak24 teeeeeda, pod zadek?to uz se moc nevidi...........se divim, ze to neshodis?????podle mne do puli zad delka vlasu idealni.musi ti v tom bejt sileny vedro, ne?

hanndy
16. črc 2013

@mariiianka neboj nejsi sama ja strasila celou noc,protoze jsem se vcera divala na nakej film o opicich a kaceni lesu,tak jsem celou noc chytala opice,ale jinak film peknej 😀 😀