IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
2. srp 2013

@mariiianka ono ti jeste neco do nosanku cvrnkne 🙂 ja nemam v planu vubec nic,vcera jsem mela krizicku a dneska to nejni o moc lepsi,takze valena 😀

mariiianka
2. srp 2013

@hanndy to si piš,že cvrkne 😀 .Ale když tady koukám do tý skříně,tak nevím nevím,radši po ničem koukat nebudu 😀 .Za 14 dní si chci objednat sadu do postýlky,asi to moc prožívám nebo užívám 😀 .A krizi tu mám každodenní 😀 ,jen se musím vždycky k něčemu dokopat 😀 😀

hanndy
2. srp 2013

@silvik77 jj ja vim,ja jsem zjistila ze jsem tehu v sobotu a v pondeli uz jsem byla u doktora 🙂 to byl 5tt a koukej kde uz jsem ani nevim jak jsem se dostala jak to utika,uz jen tyden a budes nejstastnejsi

silvik77
2. srp 2013

@hanndy Taky jsem to zjistila v sobotu, a měla jsem málem strach i chodit, aby se něco nestalo 😀 teď už ale funguju zase normálně 🙂

hanndy
2. srp 2013

@mariiianka jo devce uzivas a to je spravne ja si taky zacnu uzivat po krvi a to nevim co tomu rekne tatuldova karta 😀 a hlavne az co to bude jestli se potvrdi slabosky kluk

hanndy
2. srp 2013

@silvik77 no vidis nakonec jsi to rozchodila 😀 fakt nema smysl se omezovat,telo si rekne kdy ma dost,treba moje telo ma dost 24hod.denne 😀 😀

mariiianka
2. srp 2013

@hanndy přesně po všech vyšetření si člověk opravdu oddychne a užívá si to naplno 😉 .Já jsem zvědavá jestli mi dr. v pondělí taky už konečně řekne co to vlastně je 😅 .Hele co karta,ale co tomu řekne taťulda 😀 .Manža taky roste když mu ukážu co jsem zase pořídila novýho,ale z jeho peněz to nejde,tak je v klídku.Akorát se vždycky zeptá kolik že těch dětí budu oblíkat 😀 😀 😀

hanndy
2. srp 2013

@mariiianka to jsem taky zvedavka jestli ti to povi a mas tucha co by to mohlo byt..to vis moje karta je na bodu mrazu zacatkem roku 3mes.marod kvuli ivf a to co jsem naskudlila,tak odeslo po splatkach a ted to same,tak se hold bude muset objetovat 😀

ratatooy
2. srp 2013

ahoj jak se máte jdu vás jen pozdravit,nejde nám net a ke tchyni se mi moc litat na net nechce,smrdí to tu😀

ratatooy
2. srp 2013

jinak sem doprala a dožehlila oblečení pro mimouše šimonek je nadšeně skládal do skřínky,koupil mu dudlík a ani nepipl že by chtel taky dudlík,jinak kopance nejaky už cejtím ale hrozně málo a spíš ve formě takový křeče pač mam zrovna v oblasti pupku placentu,jinak sem se chtela zeptat jestly vám měřily pánev?me jo i poprve a zajimalo by me jaky sou otimální čísla pro porod

mariiianka
2. srp 2013

@ratatooy ahojky a já myslela,že jste odcestovali se dovolenkovat 🙂

mariiianka
2. srp 2013

@ratatooy taky jsem doprala a vyžehlila,tak aspoň nejsem sama 😀 .Pánev mi měřil na začátku těhu a jinak ne,ale s těma číslama ti teda neporadím.Jinak kopanečky jsou u nás už i vidět

mariiianka
2. srp 2013

@hanndy hele tucha teda vůůůbec nemám,každopádně to bude nějaký Rambo nebo malá bojevnice Xena 😀 ,protože co v tom břiše vyvádí,to je někdy děs 😀 😀 😀 .Hele tatík to s kartou přežije,bude muset 😉 😀 .Mě akorát v lednu skončila pojistka,tak se to šiklo

hanndy
2. srp 2013

@ratatooy ahojky ja jsem zastance ke tchyni nelezt 😀 a ty uz vis co cekate? ted nevim jestli mi to neuteklo 😅

renca1978
2. srp 2013

@slaboska hele proutek je porad proutek,at ses na Moravě nebo v cechach 😀

hanndy
2. srp 2013

@mariiianka no ja bych taky nakou pojistku uvitala,ale bohuzel vsechno je v baraku nu coz..bojovnice xena 😀 treba vyleze i v tom kozenym monduru 😀 😀

mariiianka
2. srp 2013

@hanndy sama jsem napnutá,kdo že se to u mě schovává 😀

mariiianka
2. srp 2013

tak koukám,všichni naložený v bazéně 😎

hanndy
2. srp 2013

Ja nee jela jsem si pro vetrak a je mi strasne zle,takze az dorazim dom tak si jdu hajnout

slaboska
2. srp 2013

už jste se vratili všichni od bazenu? 🙂 to byl zase dnska masakr,zase mam pravou nohu jak fiona 😠

hanndy
2. srp 2013

@slaboska ja jsem gaucak,takze stale na prijmu 🙂 a co jsi se dozvedela pekneho u kamaradky?

slaboska
2. srp 2013

@hanndy stale na přijmu a pišeš mi po 40 min. 😠 no,že ten cisař je super,že 1 den teda hruza,ale pak to jde.co jsem čuměla,že do porodnice si musim vzit plenky,to jsem netušila a že to tam je psycho,že tě sestry nuti kojit co 3 hod.ikdyž mimčo spi,ale mam si pry řikat,že dooma bude lip 😀

hanndy
2. srp 2013

@slaboska taky se musim venovat Petikovi ne 😀 a rozebirali jsme rodicak,ze pry jeho kamos daval na rodicak jeho plat a to ted pobira ta jeho zena,ale me se to zda jak blbost,tak jsem to hledala a nenasla,teda nasla,ale to nemela ta zenska odmakano a manzel musel byt nakou dobu doma ci co,nechapu to.. tak to se tesis na cisare uplne vid,to vis oni tam ty maminy hrozne blbnou to rikala i svagrova ze u tretiho si to udelala jak byla zvykla ona a sestry ani nepiply 😀

slaboska
2. srp 2013

@hanndy tak v tom ti neporadim ☹ tak na segru si netroufnou,ale na prvo rodičku jo 😠 😠 tak trochu ze mě ta obava z porodu opadla,ale samozřejmě ne uplně 🙂

hanndy
2. srp 2013

@slaboska ona se tady naka chytra hlava najde 😀 to vis oni jsou vycurany a hrozne ty zensky deptaji,kdyz rikaji takhle totdelate spatne,musite takhle stejne si to kazda zenska zabehne po svem,to jsem rada ze ten strach trochu opadla

slaboska
2. srp 2013

@hanndy jj,ja dnes řešila kdo proplaci mateřskou dovolenou těch 28tt a nakonec jsem to musela vygooglit 😀 člověk tolik věci nevi ☹ některy sestry jsou fakt kravy,ale to přežijeme,no ne? 😀

hanndy
2. srp 2013

@slaboska ale ty uz na matersky jsi ne?? To vis ze to prezijeme ono nam nic jinyho nezbyde 🙂 tak ted jsem vylezla ven je tam krasne tak jsem zalila kvetenky byli na umreni chuderky

slaboska
2. srp 2013

@hanndy jj,ja už jsem na mateřsky od 1.7.tak mě zajimalo kdo to plati.zatim nic nedošlo.u nas je pořad dusno,ale určo lip jak přes den.

hanndy
2. srp 2013

@slaboska tak to prijde az ted v srpnu ne,jako vyplata..u nas je ted uzasne byli jsme se projet na skutriku a paradicka 🙂

ak24
2. srp 2013

ahoj holky,tak konečne jsem doma,,na ultrazvuku všechno dobre a že necitim pohyby je prej proto že jsou hodně klidne ale bat se nemusim i srdička jim byjou jako zvon,,,
a oba jsou kluci,,ttakže holčička nebude 😉 ,,tak jmena jsou pro kluky Dominik o Nick