IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
11. srp 2013

@slaboska jojo, ale jeste ho budu dlouho splacet...........ale zatim jsem s nim moc spokojena, mam rada velky fara... 😉 a jak blivno?jako myslis, ze by to mohlo bejt driv nez toho 19?

slaboska
11. srp 2013

@renca1978 ne,tak dřiv to nebude,vubec se neoteviram,ale blivno-najedla jsem se,chtěla dt taliř do myčky a najednou se mi tak navalilo,že jsem taktak doběhla do koupelny a vše šlo ven(a to jsem nic nepila 😀 ) a pak mi bylo cely den nějak divně,tak jsem jen ležela ☹ jako řeknu ti,že ten posledni měsic je uplně ten nejhorši ☹ taky se mi libi velky auta,hlavně když je řidi ženska 😉

mariiianka
11. srp 2013

@renca1978 asi byli nějaký erupce,ale mě je to fuk,hlavně že netrpím já,jen mě mrzí,že ho dneska ta hlava nebolí 😀 ,já jsem ale škodolibá co 😀 .Ale koukám,ten tvůj si v tom pěkně pochodil když jsi ho nemohla ani vzbudit 😕 ,to je teda šílenec.Když oni chlastaj a nevědí kdy mají dost,nechápu
@slaboska už aby jsi to chudáku měla za sebou co,ty dny se ti určo teď táhnou 😒

slaboska
11. srp 2013

@mariiianka ahojky,maru oni se ani netahnou,ale oni se snad zastavili 😠 jěště tyden,to už dam 🙂 a už mate uklizeno 😉

renca1978
11. srp 2013

@slaboska kdyz jsem pracovala na plastice, moje sefova,krasna zenska, medialne hodne znama , jezdivala v obrovskym vinovym Volvu.............strasne se mi to veliky Volvo libilo, ale koukala jsem na nej, kdyz jsem si ja kupovala auto, a stalo porad kolem mice, takze pro mne smula, ted ma Medoura, taky snad toho nejvetsiho co vyrabej 🙂 🙂 ...

renca1978
11. srp 2013

@mariiianka on prave pit nemuze, neumi to, blbec...........ja na nej nahlizela celou noc snad po 20 minutach, jestli dejcha, aby se nezadusil a tak..............asi jsem taky cakla z ty my prace...............ale stat se muze cokoliv................a je dobre, ze ses skodoliba, v tomto pripade je skodolibost na miste........... 😉

slaboska
11. srp 2013

@renca1978 tak sis ho měla vzit,cela nemocenska by šla na leasing a živil by tě manža 😀 a jak mu je?doufam,že aspon špatně 😉

renca1978
11. srp 2013

@slaboska ti to rychle utika, i je mi lito, ze tady uz nebudes mit na nas tolika casu................ale hlavne at je vse ok, a jste obe v poradku............s tim se muselo pocitat, ze zacneme takhle odpadavat, pribyde spousta starosti..............ale i tak budu rada, kdyz si tady sem tam vsechny pisneme, jak se mame, a jak ty nase zlaticka rostou........... 😉

slaboska
11. srp 2013

@renca1978 neboj,budu sem chodit a doufam,že až i Vy porodite tak taky.člověk si na Vas zvykl 😉 sice bude min času,ale čas se najde vždycky 🙂

mariiianka
11. srp 2013

@slaboska dokážu si to představit.Uklizeno je už od večera,nejdřív jsem myslela,že mu to nechám,ale to bych asi nedala,tak jsem se obětovala
@renca1978 to víš,že se stát může cokoli,taky jsem ho kontrolovala,ale když to šlo ven,tak už jsem byla klidnější.A neblázni,budeme mít hodný miminka,tak si budeme moci pokecat 😉 ,hlavně v zimě,až se nebude moct nikam vylízt ven.I když je pravda,až drobečka budeš mít doma,že na ní budeš koukát víc jak na televizi 😉 😀

slaboska
11. srp 2013

@mariiianka tak to jsi dobra,že ses obětovala 😉 ja mam v obyvaku postaveny koš a stul mam kousek vedle,takže zapnu notas a malou budu mit pod dozorem a mužeme si psat cele hodiny 😉 a jak pišeš,bude zima tak na sebe mit časek budeme.

mariiianka
11. srp 2013

@slaboska co mi zbývalo 😠 ,ještě že to odnes jen záchod,pako jedno.To je jasný,že se nemůžeme jen tak opustit 😉

renca1978
11. srp 2013

@slaboska prave ze vubec..........jakoby nikde ani nebyl, a nic se nestalo..............asi ma dobrej a rychlej metabolismus 😀 😀 😀 v 15 jedu pro auto, modlim se, aby tam bylo..............ale snad jo.....si predstav, ze z nej vylezlo, ze byl na diskotece.................dement................jsem mu rikala, ze z nich ty 16-ti lety kocicky museli mit prdel.................pane boze, mam ja toto zapotrebi................mu asi hrklo v hlave, nebo ja nevim..............

slaboska
11. srp 2013

@renca1978 na diskotece?tak to se ty hormony plaši spiš mu než tobě,ne? 😀 to si museli řikat co to tam je za dědka 😀 když tam auto nebude tak dostaneš tu X6 😀

renca1978
11. srp 2013

@slaboska hele koukni, co jsem objednala minulej tejden Viktorce do pokojicku.............bude tam mit bilou postylku..........joooo, psala si na tem mimibazar, ohledne tech pismenek?mne se ozvali hned ten den, a v patek mi pismenka odeslali.............

renca1978
11. srp 2013

@slaboska pry sli vsichni, tak sel blbec taky.............asi kdyby vsichni naskakali do studny, tak taky skoci............ma domaci vezeni..............do odvolani.............. 😀

slaboska
11. srp 2013

@renca1978 ty brdo to je nadhera,ty vždy najdeš takove luxusni věci.jo,pismenka mam objednane,ja myslim,že do středy je mam doma at se to stihne jěště nalepit.

slaboska
11. srp 2013

@renca1978 jasny,pořadek musi byt,taky bych to vyřešila domacim vězenim 😀 na ně člověk nemuže byt hodny 😉

renca1978
11. srp 2013

@slaboska uz se tesim, az je nalepim..............no ja porad brouzdam po netu, ale moc mne to uz nebavi...............nnastesti uz mam skoro vsechno.............uz jenom par detailu

renca1978
11. srp 2013

@slaboska jakmile ses hodna, hned toho zacnou zneuzivat..................

slaboska
11. srp 2013

@renca1978 ja pravě taky,bude to vypadat nadherně.ja taky koukala,ale nikdy tak nic pěkneho jsem nenašla.jak řikaš,jsi hodna a je to špatně.takhle dostane zaracha a bude si to pamatovat 😉

renca1978
11. srp 2013

@slaboska presne tak..............no nic, jdu trosku nahodit fasadu a vyrazim............vypadam po ty noci jako mumie, jako kdybych byla kalit ja, a ne on........zatim paaaaaaaaaaa 😉

slaboska
11. srp 2013

@renca1978 😀 uplně vim jak vypadaš,protože ja už to tak mam delši dobu.tak zatim papapa

hanndy
11. srp 2013

@renca1978 ta postylka nema chybu na kolik te vysla? ja taky budu ladit pokoj do bila

renca1978
11. srp 2013

@hanndy cauky, dekuju.......pres mimibazar na 1000,-Kc............jinak auti uz mam doma, a vse ok.............. 🙂

mariiianka
11. srp 2013

@renca1978 tak právě tohle do postýlky budu objednávat,ale v tý fialový barvičce 😀

renca1978
11. srp 2013

@mariiianka no vidíš máme stejně vkus...

mariiianka
11. srp 2013

@renca1978 už to tak vypadá 😀 .A co auto,v pořádku

renca1978
11. srp 2013

@mariiianka nastesti v poradku..............

mariiianka
11. srp 2013

@renca1978 tak to má manža velký štěstí 😉