IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
12. srp 2013

@mariiianka ahojky, mas malo horciku, dopln magnezium, a krece zmizi............. 😉

mariiianka
12. srp 2013

@renca1978 magnézko zobu,3 tablety denně,myslíš,že je to málo?

hanndy
12. srp 2013

Ahoj holcinky,ja mela teda noc,zdal se mi sen ze me napadl kamaradky pes a prisla jsem o hvezdicku a k ty kamosce mam jet o vikendu na narozky,normalne jsem uz nezamhourila ocko a brutalne me bolelo bricho,tak jsem z toho naka prejeta ☹
Jo a ja nemuzu najit ty nebesa,vse hledam po tel,nemuze mi nekdo poslat odkaz primo na tu stranku? 😅
@renca1978 a co to tady porad honite se Slaboskou k cemu to je?

mariiianka
12. srp 2013

@hanndy ahojky,prosím tě takový divoký sny máš,dej s tím pokoj.Chceš celou sadu nebo jen ty nebesa?Já ti pošlu co jsem si našlá já jestli chceš 😉

hanndy
12. srp 2013

@mariiianka ja tyhle sny fakt nevyhledavam,ale to je z nervu,pac uz po me jednou vyjel a ja k ni nechci jezdit se ho hrozne bojim je to strasny a nezvladatelny tele Brazilska fila jestli ti to neco rekne.. kterou tu sadu mas?

mariiianka
12. srp 2013

@hanndy jo tak tahle bestie jednou po mě taky vyjela,když jsem jela na kole.A to jí nemůže někam zavřít?Já mam teda psi ráda,ale taky mam z nich velký respekt,takže dokud by jí nenezavřela,tak bych za vrata nevlezla.Já ještě žádnou,teprve budu objednávat,fialovou.Ještě ti pošlu jeden odkaz

mariiianka
12. srp 2013
hanndy
12. srp 2013

@mariiianka no jenze jeji sinator si minule udelal srandu,teda myslel si ze to bude vtipny a vlitnul s nim do obyvaku a to jsem byla po tom Ketu a tak brutalni sok jsem nezazila klepala jsem se jak osika a do odjezdu jsem nemluvila a druhy den jsem zacala krvacet,ted mi slibuje ze bude zavrenej,ale bojim se ze se najde nakej magor kterej je zase pusti a ted ti psi budou dva oni se prestehovali k rodicum a ty taky maji Filu

mariiianka
12. srp 2013

@hanndy no tak to je šílený 😕

hanndy
12. srp 2013

@mariiianka ta fialova je krasna a to mas celou tu sadu? se porad ptam jak blbec vid 😅

hanndy
12. srp 2013

Jezis ja napsala synator s mekkym i 😅

mariiianka
12. srp 2013

@hanndy chtěla bych celou sadu 😅 a neptáš se jak blbec.Nejdřív musím sestavit postýlku,až mi ji manža snese z půdy

hanndy
12. srp 2013

@mariiianka ty blaho to se placnes pres kapsu co,ale prcek se bude mit jak v bavlnce..ja budu mit jednu postylku s nebesama od kamosky,ale jeste potrebudu jednu dolu,nebo jsem premyslela o kosi

mariiianka
12. srp 2013

@hanndy hele já si to užívám,to víš nějak tu nemocenskou musím provětrat 😀 .Já si budu pořizovat do obýváku kolíbku

hanndy
12. srp 2013

@mariiianka ja koukam 😀 ale to je dobre. Ja ted slintam nad tim druhym odkazem jako je to pokochanicko 😀 ja snad budu muset nastartovat Pc a okouknout to poradne..a kolibku uz mas nakou vycihlou?

renca1978
12. srp 2013

@mariiianka tak zalezi na sile tech tablet, co zobes.............ja nejim zadne, zatim......................ale mam doma sumive tablety, a ta jedna ma 1000mg............

mariiianka
12. srp 2013

@hanndy no tak to už startuj 😀,potřebuješ ještě nějaký odkaz poslat 😀 😀 😀.I kolíbku mam vyhlídlou 😀,to bych nebyla já 😅

renca1978
12. srp 2013

@hanndy je to aplikace jakoby chat v mobilu, zdarma...............je to super vec, muzes pres to posilat i fotky..............mne se to moc libi........

mariiianka
12. srp 2013

@renca1978 takhle mi to dr.napsal.no uvidíme,co to udělá.

hanndy
12. srp 2013

@renca1978 aha,tak to ja mam v tel. Talk ,Icq,Skype,ale nejvic pouzivam ty prvni dve

hanndy
12. srp 2013

@mariiianka no jasne per sem odkazy jak diva,alespon se zabavim,ale na Pc nejdu 😀

hanndy
12. srp 2013

@renca1978 a Ratatoy minule psala ze je nak bez netu ne? ze musi chodit ke tchyni

mariiianka
12. srp 2013

@hanndy a co by jsi si tak přála,není problém 😉

hanndy
12. srp 2013

@mariiianka no vsechno preci 😀 tu kolibku treba

renca1978
12. srp 2013

@hanndy to je asi neco podobnyho...........

renca1978
12. srp 2013

@hanndy ano, psala...............ale myslela jsem, ze to ma jen na chvili, ten vypadek-..............

hanndy
12. srp 2013

@mariiianka teda tak tomu rikam vybavenicko vypada to uzasne,ale na me moc nacancany,ale jestli ji poridis,tak chci videt foto..