IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
19. srp 2013

ahoj holky,jak je,zrovna sem si vzpoměla na slabosku že už to má asi konečně za sebou

mariiianka
19. srp 2013

@ratatooy ahojky,jj,ta už to má Vanessku určitě u sebe 🙂 .a jak se daří tobě.Já mam konečně za týden zase kontrolu

ratatooy
19. srp 2013

@mariiianka me jakž takž jako je mi dobře ale už sem jak slon nemužu se ani ohnout abych se nezadejchala

ratatooy
19. srp 2013

@mariiianka od zitra začinam chodit na cvičení

renca1978
19. srp 2013

Cauky holky, peknej den preju............... 😉

mariiianka
19. srp 2013

@ratatooy prosím tě jaký slon,určo jsi pěkná těhu maminka 😉

mariiianka
19. srp 2013

@renca1978 ahojky,jak se máš

ratatooy
19. srp 2013

@mariiianka no to jo,ale to je fuk me jde o to že fakt už ted nemužu skoro dejchat

renca1978
19. srp 2013

@mariiianka ahojky, jde to............uz jsme vymalovali behem vcerejska pokojicek, tak jsem tam dnes umyla okna i zaluzky...............a uz jenom cekam na to, co mam objednany.................ty zavesy, nebesa, mantinel a samolepky.............uz to chci mit hotovy a jen se kochat 🙂 jinak Slaboska zatim nepsala, dam vam hned echo jak napise...co ty?jsem koukala, ze se jdete odreagovat, palec nahoru 🙂 jen si to krasne uzijte........jak jinak je?dobry vsechno?u nas prsi.............

renca1978
19. srp 2013

@ratatooy cauky..............jakto?mimco uz je tak vysoko?ja mela problemy se zaludkem, ale ted uz dobry, obdobi klidu, a snad to tak zustane.......

mariiianka
19. srp 2013

@ratatooy já si říkám,že už by mohl být prosinec,bych porodila a bylo by to,já už se na to tak těším

mariiianka
19. srp 2013

@renca1978 jééé,tak to se máš,já potřebuju vymalovat kuchyň.Já jsem teď nic neobjednávala,zaplatila jsem nám ten víkend a teď se děj vůle boží 😀 ,protože takhle jsem nakoupila poprvý,tak jsem na to zvědavá 😅 .ˇKecám že jsem neobjednala,na bazaru jsem si našla lehátko pro mimčo,tak snad bude moje 🙂 .Jinak celkem dobrý,mrňous kope a nekope,ale jsem v klídku.U nás taky prší,ale je docela dusno.A už se těším na super zprávičky od slabosky 😵 .Teď jedu na nákup,tak pak si písnem ju.

hanndy
19. srp 2013

Ahoj kocenky,tak ted jsme dorazili domu jeste jsme byli zaridit uhlicko at mame v zime teplicko 🙂 a jsem KO..
@ratatooy a na jake cvico budes chodit? ja taky o necem premyslim treba o plavani
@renca1978 asi je jeste mimo,akorad ted nevim jestli mela jen lokalku,nebo spinkala jak spalek 😀
@mariiianka to bude super viken a na kdy to mate v planu

hanndy
19. srp 2013

@renca1978 tak to nam ten pokojik musis pak ukazat a pochlubit se nam

renca1978
19. srp 2013

TAK HOLKY,JE TO TADY!!!!VELIKA NOVINA................. 🙂 DNES RANO V 7.51 SE SLABOSKA STALA MAMINKOU MALE VANESKY , VAZI 2,895 KG A MERI 48CM.................OBE JSOU V PORADKU ......JUCHUUUUU.................... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

renca1978
19. srp 2013

@hanndy cauky, ja myslim, ze mela spinal.............urco byla pri vedomi..........

renca1978
19. srp 2013

@hanndy urcite ho pak ukazu, do 14 dnu by to melo bejt hotovy...............ty zavesy co jsem objednavala prijdou az pristi tejden, nemeli je skladem a jsou dovoleny, vsechno trva dyl 😠

hanndy
19. srp 2013

@renca1978 juchu tak to je Vaneska jak zizalka uz se tesim na fotecku ta bude k sezrani 😀 Reni jestli ji budes psat,nebo jestli si tn pak precte to je fuk..Slabi velikanska gratulace k dcerunce at vam dela jen a jen radost ,posilam vam hubanka holky 😨

hanndy
19. srp 2013

@renca1978 vzdyt ona se ti mala do 14 dnu nevyklube ,tak se mas alespomm na co tesit 😀

renca1978
19. srp 2013

@hanndy vyridila jsem ji to, dekuje ti, a mam te pozdravoovat

hanndy
19. srp 2013

@renca1978 sikulka ty jo ja ji asi taky zavidim tenhle krasnej okamzik a krok do neznama ja bych je tak posusnala holky 😀

mariiianka
19. srp 2013

@renca1978 to jsou krásný zprávičky 😵 ,že posílám taky velikááánskou gratulaci,hodně zdravíčka oběma holkám a Vanesska ať dělá rodičům samou radost 😉 🙂

mariiianka
19. srp 2013

@hanndy jj,už se docela těším a ještě tam musím zavolat a hlavně objednat počasí 😀 .Jinak by bylo fajn kdyby to bylo ještě teď v srpnu,ale uvidíme,jestli budou mít volno

ak24
19. srp 2013

@renca1978 JE TOJE DOBRA ZPRAVA

hanndy
19. srp 2013

A kde mame @silvik77 ta to nak sabotuje
@mariiianka jo takhle na rychlo ja bych si to nechala az tak na zari

mariiianka
19. srp 2013

@hanndy jaký narychlo,to je v poho 😅 .Uvidíme až co pošlou.No jo Silvík tu dlouho nebyla.Jinak jsem nějaká zničená,odpo co jsem přijela z nákupu mě brali nějaký křeče do břicha,ale už je to dobrý

silvik77
19. srp 2013

Ahoj holky, já zítra začínám osmý týden,příští týden mám další kontrolu tak už se mi to trochu zkrátilo teď už to snad uteče. Jak se máte, co je nového?

hanndy
19. srp 2013

@mariiianka mas sedet doma na zadku a nikam nelizt..no nebyla tady,tak doufam ze je v pohode

hanndy
19. srp 2013

@silvik77 a hele my o vlku a vlk tady no jo utika to vid za chvilku budes strihat metr 😀

mariiianka
19. srp 2013

@hanndy viď,taky si teď říkám,aspoň bych ušetřila 😀
@silvik77 ahojky,no jo vlastně příští týden začíná kolo kontrol 😅 ,já i hanndy 😀 .Mě to teda utíká stále 😉