IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
1. zář 2013

@renca1978 no mě dělali ve 30tt velkej ultrazvuk,kde mimčo měřili a važili a pak každych 14dni až do porodu,uvidiš jestli to budete u tebe stejne...přebaluji po každym jidle a když se pokaka tak neboj,to poznaš,protože tomu bys nevěřila,ale je to strašnej smrad 😀 a nejsi blbka je to pro nas vše nove a fakt se neboj,ja si řikala jak to zvladnu a mužu ti řict,že to fakt přijde samo ani jsem tomu nevěřila,taky se všeho bala a tedka to dělam automat.ale spotřeba plenek je teda řadna,to jsem nečekala.

renca1978
1. zář 2013

@slaboska fakt?kolik cca za den?Romi, probiha akce v Intersparu na Pampers, az do 10.9..............maj je skoro o 150 Kc levnejsi..............asi si pro ne zajedu, ja zati m koupila jen ten mensi balik minulej tejden tusim 42 ks je v tom baliku

slaboska
1. zář 2013

@renca1978 fakt?tak to si taky zajedu.tak odhadem cca 10.ji vadi aji když i prde a ma tam trochu bobek a už křiči.no od te dobyco se narodila tak už padl 1 balik po 108ks a dalši mam rozdělany.a zjistila jssem,že ty zeleny pampers jsou lepši jak ty bile,teda aspon za mě.

hanndy
1. zář 2013

Ahoj super matko,tak koukam ze uz jste se krasne zajeli to je bezva..ja se tehle veci nak nebojim od 15 jsem hlidala deticky treba od pul roku,tak mam neco natrenovano,ale az prte vyleze tak budu poprdena az za usima 😀 ale Reni mi to dame

slaboska
1. zář 2013

@hanndy ahojky,tak to maš super,že maš natrenovano,tak to nam mužeš davat rady 😉 a dnes jsem se holky i vyspala,mala usnula v 8 a vzbudila se o pul 2 na jidlo,jen se najedla,přebalila a do hodky byla tuha a spala do 6,pak na novo jidlo,přebaleni a spala do 9 😀 dnes jsem měla užasny mimčo,snad ji to vydrži 😀 😀

hanndy
1. zář 2013

Jinak vcera jme byli na Zeme zivitelce a koupila jsem tam samolepky prckovi do pokojiku-lva a zebru z Madagaskaru a pak jeste zirafku,ale ta nema chybu mam z tohn hroznou radost 😀

slaboska
1. zář 2013

@hanndy ty už jsi jak ja s Renčou 😀 taky jsme vše koupili a měli ze všeho radost,ale tak to ma byt at to ma hvězdička krasny 😉

hanndy
1. zář 2013

@slaboska radit jo 😀 to snad ani ne..to mas teda hodnouckou princeznu doma snad ji to vydrzi dlouho

hanndy
1. zář 2013

@slaboska musime si ty nase vydreny deticky hyckat ne 😀

renca1978
1. zář 2013

@slaboska ja mam ty zeleny prave...............tolik?tak to musim pokoupit.................

hanndy
1. zář 2013
slaboska
1. zář 2013

@renca1978 jojo,tolik.někdy třeba 6 někdy 10.mě se fakt zdaji ty zeleny lepši.tedka jsem zkusila koupit ty oranžovy tak uvidim jaky budou ty.ja to budu kupovat tak po 2 balikach a kupovat postupně,na coto skladovat.
@hanndy to maš pravdu,hyčkat si je musime.no,snad ji to vydrži ikdyž ja už ji moc nevěřim 😀

renca1978
1. zář 2013

@slaboska presne tak..............staci po 2, skladovat to nema smysl..............to je rozumny

slaboska
1. zář 2013

@renca1978 a už citiš Viky?už ses uklidnila? 😉

renca1978
1. zář 2013

@slaboska jojo, uz se vzbudila, spala nejak dyl dneska, mne z toho bylo uplne soufl 😒

slaboska
1. zář 2013

@renca1978 jak řikam to znam ☹ a pak,že těhotenstvi je nejkrasnějši obdobi života,to určitě.

mariiianka
1. zář 2013

ahojky maminy,jdu se na vás juknout,včera jsme slavili Adélku,ještě dneska jí musím splácat nepečený dortík,aby měla na zítra a zítra tu nebudu,protože u nás nepůjde proud buhví do kolika,tak aby jste si nemysleli,že se zase někde flákám 😀
@hanndy samolepky jsou super 😉
@slaboska no vidíš jak jste se s Vanesskou vžili,jak vám to jde,jen tak dál holky 😉

hanndy
1. zář 2013

@mariiianka no te pic ja ti dam vymlouvat se na proud,koukej nabit notase a zadny absence nebudou 😀 Adelce dodatecne vse nejlepsi a jak se tesi na zitra?

mariiianka
1. zář 2013

@hanndy fakticky za to nemůžu,budu až někdy odpolko ☹ .Děkujeme a netěší se vůbec 😅 ,ani to nechci zítra vidět snad 😀

slaboska
2. zář 2013

dobre rano maminy,to Vam neni hanba,že ja s malym ditětem jsem tady prvni 😉

ratatooy
2. zář 2013

dobré ráno,jak se máte?@slaboska no jo maly deti vstavaji brzo až moc,si pamatju náš vstával kolem 4-5hodiny

slaboska
2. zář 2013

@ratatooy ahojky,budeš se divit,ale mala jěště spi.v noci se vzbudila v 1 na jidlo do pul 3 jsme byli vzhuru a do tedka jěště spinka.no nemam ja to hodny ditě 😀 jak pak se mame?

ratatooy
2. zář 2013

@slaboska no to je dobry malej taky spával hodne jedl jen jednou v noci a od 6mesice vubec,no mi se máme celkem dobře za emsic nas čeká školka,jinak co se týče těhu tak snad ani do knce nevydržím mívám celkem slušný poslíčky už ted

slaboska
2. zář 2013

@ratatooy n my takhle spime až tedka,ten prvni tyden jsme dosti bojovali,to skoro pořad brečela,ale ted se to nějak uklidnio,snad to nezakřiknu 🙂 posličky?nějak brzo ne?dej nohy k sobě a aspon do 36tt vydrž,pak se pry muže rodit uplně bez problemu 🙂

ratatooy
2. zář 2013

@slaboska jo hele u šimona mi tvrdlo břicho od 12tt tak ted mam už zas tohle ale nic moc,no,do toho me ještě zlobí střeva,žaludek a všechno kolem.

slaboska
2. zář 2013

@ratatooy fakt,tak to mě tě je lito takovy trapeni,ale to už daš 😀

hanndy
2. zář 2013

@slaboska cauky vubec nam nejni hamba 😀 ja jsem vzhuru od 7,ale vyrizuju naky mejliky a priznam se ani me nenapadlo sem tak brzo lezt a mam otazecku jsem nastydla jako prase a zitra mam jit na tu krev,nemuze to nak ovlivnit vysledek-bojim,bojim

hanndy
2. zář 2013

@ratatooy dej pokoj s poslickama ty jo asi te budeme muset zasit to vypada 😀 jinak ty se nam za chvilku rozsypes

renca1978
2. zář 2013

@ratatooy cauky a jak ty poslíčky poznám?

slaboska
2. zář 2013

@hanndy tak jak ti neni ani hanba,tak to je špatny 😉 ja myslim,že vysledek to neovlivni,ja myslim,že s tim to nema nic společnyho,ale počkej na Renču ta je odbornik,ta by to mohla vědět určitě.