IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
9. zář 2013

@ak24 no co to je dnes za den ☹ ale už jsi 28tt nějakou dobu ta jěště budou tak to bude ok.
@hanndy jasny,vydržime vše 😉 a ty vysledky budou až za tyden?

mariiianka
9. zář 2013

@renca1978 běž si Reni vyvětrat hlavu,mě by to taky vzalo (nebo spíš veme 😒 ),ale uvidíš nebude to tak hrozný,jak to vypadá 😉

mariiianka
9. zář 2013

@ak24 no já se picnu,tak koukej hodně odpočívat,jen ať ještě u tebe zůstanou prďolky malý

hanndy
9. zář 2013

@mariiianka a cemu se divis dyt jsme tady takova banda plasanek 😀 😀 😀 je v poradku musi,kdyz mu kupujeme takovy hezky vecicky na sebe ne?? 😀 😀 uplatkarka 😀 no a kde jako mame teda tu fotku?? za chvilku se ti bude zdat jak ti prostrci ruku pres pupik a zamava ti 😀 😀 a to bude ten pravej cas na Bohnice 😀

mariiianka
9. zář 2013

@slaboska a já si ráno říkala,jaký hezký datum to dnes máme 😒 .Ještě že já dnes nelezu k dr.,to by byla pohroma sama o sobě

hanndy
9. zář 2013

@slaboska doktor rikal ze vysledky chodi tak +/- do 14 dnu a kdyby neco tak zavola,takze tenhle a i ten pristi budu jak na trni

ak24
9. zář 2013

@hanndy no podle doktora jsem 27+4,,řika že aspod 4tt jeste mam počkat a pak mužu porodit

ak24
9. zář 2013

@slaboska tojo jeste 4tt,,tak uvidim comi povi toho 19

mariiianka
9. zář 2013

@hanndy fotku bych vám ráda sem dala,ale bohužel 😀 😀 .No posledně se mi zdálo,že je malinký už na světě a to jsem měla taky dost.Manžel sAďou ho dostali na hlídání,venku mrzlo,šli na procházku,oni nabalený a to maličký v kočárku pod dekou a když jsem ho odkryla,tak měl na sobě jen body s krátkým rukávem.No jako fakt už blázen zralý do Bohnic 😀 😀 😀 .A takový sny mě provází celkem často.

ak24
9. zář 2013

@mariiianka to budu odpočivat ,dase řic že odpočivam hodne ale asi to choděni po venku mi neprospiva,,tak rano odvest maleho do školky a pak odpoledně proněho zajit a nic vic

mariiianka
9. zář 2013

@ak24 to víš jak jsou dvě,tak se tam už mačkají.Ale ty čtyři týdny to dáš 😉 a samozřejmě čím dýl tím líp.A ty budeš rodit normoš nebo císařem

slaboska
9. zář 2013

@ak24 4tt to daš,nohy k sobě a nepustit 😉

hanndy
9. zář 2013

@mariiianka ty tak to je dobry 😀 alespon vis ze ho nemas pujcovat v zime,ale az v lete 😀

mariiianka
9. zář 2013

@hanndy no počkej až ty budeš mít takový divoký sny 😀

hanndy
9. zář 2013

@mariiianka to jsem teda zvedava,treba s novou matraci budu snit jak miminko

renca1978
9. zář 2013

@mariiianka ty ji mít nebudeš,nesmis!!!!!stačí ze to má jedna z nás,tak bud v poho.

renca1978
9. zář 2013

@ak24 moje sestřenka porodila císařem minulej tejden dvojčata,holčičky ve 29tt a jsou obě v poho.neboj,to bude ok

ratatooy
9. zář 2013

ahoj holky,to je děs jak se blíží školka tak mám furt nejaky tragický sny o malym

mariiianka
9. zář 2013

@renca1978 zatím v poho jsem,ale to víš,že o tom přemýšlet budu,co se má stát,stane se a já už to teď stejně neovlivním

ak24
9. zář 2013

@mariiianka no za 4tt jsemnebrala 3 kg a celkem 7,5 kg,,a rodit nevim jak budu necham se prekvapit

mariiianka
9. zář 2013

@ratatooy ahojky,prosím tě jaký sny?Já myslím,že dnes už toho je až až

ratatooy
9. zář 2013

@ak24 je tak at aspon ješte takovejch 7tydnu vydržíte drřžim palce a fakt ležet a ležet

mariiianka
9. zář 2013

@ak24 tak to je ale zase hezká váha se dvěma prckama,to já mám už možná s jedním 😅 .Aha,já myslela jestli ti něco už naplánovali

ak24
9. zář 2013

tojo ,,ne nenaplanoval nebo řekl že mužu porodit i zitra ,,ale prej do 38tt nevidržim,,planovam že jak prekrocim 37tt tak mi naplanuji porod ale že tet ho nebude planovat nebo prej je otazka času kdy začnu rodit,,

hanndy
9. zář 2013

@renca1978 ty jsi nejela nakoupit,nebo uz jsi doma..

ratatooy
9. zář 2013

@renca1978 je tak tebe postihla tehu cukrovk,neboj to je v poho pokd nemusiš bejt na inzulinu,me to čeká za měsíc a od poprve už vím že to není žadna tragediemalyho se to vubec nijak nedotklo,třeba uplnej paradox je že kamaradka ji nemela a mala mela po porodu pořád hodne nizkej cukr v krvi a strašily ji že muže mit postižeej mozek ale naštěstí je to ok dohnaly to příkrmama.takže se vubec neboj a žadnej stres to cukrovku spíš pohání než jídlo

ak24
9. zář 2013

@ratatooy tojo taky sito rikam aspon do 35 tt,,snad jo ,,

ratatooy
9. zář 2013

@mariiianka rosim te vube se mi ho ted od školky davat nechce,asi jak se bojím tak se mi furt zdá že se mi třeba utopil,nebo nekde blbě spadl,dneska mi vyskočil z vlaku no sou to takový kraviny ale rano si vždycky oddechnu že to byl sen

hanndy
9. zář 2013

@ratatooy neboj malej bude hrdina a zvladne to krasne a kdy mate nastup?

mariiianka
9. zář 2013

@ratatooy to jsou takový představy maminek,to znám.Ale neboj to zvládnete 😉 .Ale nepotěším tě,tohle tě už bude provázet celý život.Jak se Adélka někde opozdí,tak už maluju taky černý scénáře