IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
25. zář 2013

@slaboska
@renca1978 me ty doktori taky nebavi je to peknej opruz..nas pesan je pekna zarlivka,ale je venku,tak snad do kocaru nepoleze

slaboska
25. zář 2013

@renca1978 vypada pěkně.ja mam taky malou korbičku,ale co už 😉

slaboska
25. zář 2013

@hanndy u nas jen ten starši je žarlivka a zvladl to 😀

hanndy
25. zář 2013

@renca1978 hm ten je fakt peknej a vypada obrovsky..sakra zase mam o cem premyslet 😅

renca1978
25. zář 2013

@hanndy no ulehcim ti premysleni, jeste vydrz.....................je sice velikej, ale koukala jsem na ten material, myslim, ze profoukne............zdaleka neni tak propracovanej jako casualplay, a jeste jedno foto pridam, pockej chvilku...................

renca1978
25. zář 2013

@hanndy urcite budes muset do nej poridit matraci, ta co tam je je slaba a mrkni co je pod ni, kdyz ji odklopis..............jen tvrdej plast................

hanndy
25. zář 2013

@slaboska tomu nasemu je uz 8 a porad je prdlej jak stene lita jak pitomec a je mu jedno jestli nekoho porazi..a kdyz se k Petrovi pritulim venku,tak na nas steka a vzdycky jednoho znas zacne tahat za nohavice

renca1978
25. zář 2013

to jsem nevedela, ze to ma ten kocar takhle..............jen nejaka vrstva jakoby vlizelinu

renca1978
25. zář 2013

@hanndy fakt kdyz mrknu na ten nas kocar..............ta prace se neda srovnat...............je propracovany do detailu, nikdy neprofoukne, a je tak super vystlanej ze uz do nej nebudu muset nic porizovat

hanndy
25. zář 2013

@renca1978 aha,ale zase tak moc se tomu nedivim levnej kocar..

hanndy
25. zář 2013

@renca1978 ja mam do kary vlozku z ovci vlny,tak ji asi stejne dam at je to jakej koliv kocar,ale moc se mi to nepaci takto propracovany

renca1978
25. zář 2013

@hanndy design je peknej, a je velikej............ale to je asi vsechno...............dost ztezka se sklapi bouda, a dal nevim 😉

mariiianka
25. zář 2013

@renca1978 čauky,prosím tě že by zase nějaký poslíčci.Ty nám snad opravdu porodíš dřív

mariiianka
25. zář 2013

@hanndy tak jsem se krásně vyspala 🙂 a jsem zase živá

hanndy
25. zář 2013

@mariiianka to jsme radi a kdy jedes na ten pokec?

renca1978
25. zář 2013

@mariiianka kdyz Maru ja nevim, kjestli to je ono............jak to poznam?je to jakoby na menses............ale jenom chvilku, pak to zase prejde...................ale mam to kazdy den, ne pres den ale vecer nebo v noci

mariiianka
25. zář 2013

@hanndy to jdu až kolem třetí,vyzvednu dítě ze školy a jdeme 😉

mariiianka
25. zář 2013

@renca1978 to by mohlo být ono.Reni já poslíčci nezažila,na mě to přišlo rovnou a taky to byli ze začátku takový bolesti před slabou ms.A buď ráda,že to přejde,to by bylo strašně brzy kdyby to mělo přijít už teď.Jen ať si cácorka u tebe ještě pobyde,kdy jdeš na ko.A nebo až půjdeš odpo do tý porodnice,tak se na to zeptej sestry

renca1978
25. zář 2013

@mariiianka Marusko ofiko kontrolu mam az 2.10 coz je pristi streda

mariiianka
25. zář 2013

@renca1978 ježiš to už bude říjen 😕 ,nějak moc rychle to letí 😀 .Tak se zkus zeptat v tý porodnici

renca1978
25. zář 2013

@mariiianka jojo, spis zkusim dnes napsat svymu porodnikovi.............a uvidim

hanndy
26. zář 2013

Dobre ranko,me se tak nechce z toho pelechu 😅 holky a uz druhej den trpim na strasnej bolehlav 🙄
@renca1978 tak co v porodnici vse sepsano?
@mariiianka a jaka byla kavicka a pokec?
@slaboska a ty jsi se nam nikam zabehla z te prochazky ne? 😀

mariiianka
26. zář 2013

@hanndy také dobré ráno přeji.To mi povídej,taky bych radši nevylezla,ale bohužel už musím fungovat od sedmi.Venku hnusně a opět u nás prší,ach jo 😒 .Jinak včera mi to uteklo ani nevím jak,nejdřív jsem se zakecala ve škole a pak u kámošky.Ale docela jsem toho měla plný zuby,večer mě bolelo bříško 😒

hanndy
26. zář 2013

@mariiianka vid,kdyz se zakecas,tak tem den hrozne profrci...tady vykukuje slunko,ale myslim si ze to dlouho nevydrzi

mariiianka
26. zář 2013

@hanndy jj,přesně tak.Jééé to se máte,tak sem pošli kousek,tohle počasí je strašně depresivní 😖 .V kolik jdeš na kontrolu a do kiku 😀 ?

hanndy
26. zář 2013

@mariiianka ted akorad delam z ksichtu oblicej a valim 😀 tak pak pisnu jak jsme dopadli

mariiianka
26. zář 2013

@hanndy..............a něco hezkého nakup,ať se pokochám 😉 🙂 🙂

slaboska
26. zář 2013

ahojky maminy
@hanndy nezatoulala,ale mame doma tatku,tak nemam tolik času 😉 pak dej hned vědět co kontrola,snad už ti konečně potvrdi toho kluka 😉
@mariiianka u nas zatim neprši,ale je zatahly a určo co nevidět bude pršet 😠 to je hnus to počasi ☹

mariiianka
26. zář 2013

@slaboska tak to se taky máte,tady už se to na chvíli protrhalo,ale stejně mě nic v tomhle počasí nebaví 😠 .Jo jak je taťka doma,tak není čas,to znám 😉

slaboska
26. zář 2013

@mariiianka sotva jsem to dopsala tak už u nas leje jak z konve ☹ ja se asi přestěhuji na Floridu,tam je krasně 😀