IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
25. bře 2013

holky s tema vychazkama je to ted na prd ja mela ješte před 3rokama neomezene,sou to paka,jak kdyby tehotná byla nemocná taky je mohli nechat bejt

renca1978
25. bře 2013

@ratatooy ale pry se to da zaridit na socialce, staci, aby tvuj doktor odeslal zadost..............

mariiianka
25. bře 2013

@ratatooy já jsem právě kdysi měla taky neomezené a teď jsem slyšela,že je to jinak.No jsem zvědavá jestli my nějaký dají.Ještěže máme dceru samostatnou a školu na vesnici

ratatooy
25. bře 2013

@mariiianka no je ted narok na 2ho dopoledne a 2odpo nebo se to da spojit odpo ale to je jak nic,no vymejšlí kraviny,@renca 1978 to by bylo dobry me by vyšla neschopenka na posledni dva mesice co bude malej ve školce

mariiianka
25. bře 2013

@ratatooy hmm,tak já uvidím ve st.Ale lepší 4 hod. než-li nic.Tak děkuju

renca1978
25. bře 2013

@ratatooy ja mam 6 hodin vychazek

slaboska
25. bře 2013

neschopenka se tedka od ledna dava max.na 6 hod.denne,jedinně kdo muže mit vychazky neomezeně jsou pacienti onkologie 😠 😠
@ratatooy holka co tam byla semnou tak taky byli oba zdravi a nevyšlo jim to ☹ takže je to dosti o štesti.a neboj v masně si tě nenechaji 🙂

mariiianka
25. bře 2013

ještě mám otázku,kolik jste vypili vody za den a jak dlouho se to musí pít??? 😕

akashka
25. bře 2013

@mariiianka já i normálně piju hodně, ale teď při stimulaci se snažím tak 4 litry aspoň dát, dnes v práci jsem dala 3 litry, tak doma už v pohodě litřík i víc vypiju za večer 🙂

sakalmilion
25. bře 2013

@renca1978 ahojky...tak narostlo asi 12 folíků různé velikosti a Dr,říkala,že k odběru bude asi 6-8 tak uvidíme kolik bude vajíček...ve středu jedu na kontrolní UZ a pravděpodobně v pátek OPU 🙂

renca1978
25. bře 2013

@sakalmilion ahojky, ja byla taky v patek 🙂 tak tfuj, tfuj 😉 drzim palecky 🙂 🙂 🙂

mariiianka
25. bře 2013

@akashka no to já se musím do pití nutit,ale snad to dám.Když už jsem to dotáhla tak daleko,tak nějaká voda mě nemůže dostat 😅
@sakalmilion to je krásný,držím palečky.Mě to čeká ve středu

sakalmilion
25. bře 2013

@renca1978 děkuju moc...určitě to dobře dopadne...já tomu věřím.. 😀

sakalmilion
25. bře 2013

@mariiianka děkuju...já tobě taky...tak to budeme nastejno....zadaří se uvidíš.. 😉

ratatooy
25. bře 2013

@mariiianka tak ja sem na tom s pitím blbe nedám vic jak 2litry za den a ted spíš užtak mesíc piju max litr dene

akashka
25. bře 2013

@mariiianka
@ratatooy já se to naučila až letos o prázdnínách a to tak, že mám neustále na pracovním stole otevřenou lahev s vodou, tak to mě nějak přinutí a ono jak pár dní piješ hodně tak už to jde samo ;) Ale pravda, že o víkendu mám pak problém a na pití zapomínám, to se musím hlídat..

mica21
25. bře 2013

Ahoj holky, tak já zítra jedu na transfer. Čistili vám u toho čípek? Nevíte, jestli je to bolestivé? Jinak držím palce všem stimulujícím a těhulkujícím 🙂

renca1978
25. bře 2013

@mica21 ahoj, bylo to jako bezny vysetreni, s cipkem nic nedelaly, nic nebolelo 😉 Vse budes moct sledovat na monitoru, je to krasneeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂

raaaadka
25. bře 2013

Jé super, tak zítra hodně štěstí a napiš jaké to je. A jaká byla stimulace a jak dlouho po odběru jdeš na to? 😉

mica21
25. bře 2013

@renca1978 Tak to už se začínám dost těšit, v posledních dnech mám spíš ze všeho obavy 😒

renca1978
25. bře 2013

@mica21 neeeeeeeeeeeee, ja byla nadsena 🙂 malem mi ukapla slzicka 😉

mica21
25. bře 2013

@raaaadka Ahoj, stimulace mi problémy nedělala, injekce mi nevadí..ale po odběru mě pořád trápí břicho, snažím se hodně pít.. snad se to zítra všechno zlepší.

raaaadka
25. bře 2013

Toho se taky bojím. Ještě nestimuluju, ale už začínám hodně pít, nejsem zvyklá a píšou i bílkiviny pít a jíst.

mariiianka
25. bře 2013

@raaaadka ahoj,stimulace se bát nemusíš,to nic není.Taky jsem měla obavy,ale rychle to přešlo.Člověk to musí brát pozitivně a pak to jde vše samo 😉
@ratatooy no tak na tom jsme stejně s pitím,právě proto si to neumím představit 😕

mariiianka
25. bře 2013

tak holky,poslední včelka za mnou,hurá 😵

ratatooy
26. bře 2013

@mica21 ahoj tak přeji hodne štestí čipek ne čistily ale zkušely mi předem pruchodnost,no da se to vydržet

ratatooy
26. bře 2013

@mariiianka no ale když sem mela hyperáka tak sme najednou vypila 5litrů pač sem musela

renca1978
26. bře 2013

Ahoj holky, krasne rano 🙂

pistalinda35
26. bře 2013

Krásné ránko. 🙂 Zítra jdu na první ultazvuk, tak jsem zvědavá, zda folikulky rostou. Zůstala jsem doma, přeci jen jsem se bála (je to první moje IVF) a zjišťuji, že po injkecích mi nic není. 🙂 tak vím pro příště... Piju 2,5 až 3 litry, v CARU doporučili 2 až 2,5l a více bílkovin.

renca1978
26. bře 2013

@pistalinda35 Urcite rostou 🙂 ja mam za sebou taky prvni IVF, injekce jsem taky dobre snasela, ja jsem se ty stimulace strasne moc bala, a vse bylo v pohode 😉 Preju ti, at to vyjde napoprve 😉