IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
26. zář 2013

@slaboska 😀 😀 😀 stěhuju se s tebou

mariiianka
26. zář 2013

@renca1978 Reni a jak jsi dopadla ty?

slaboska
26. zář 2013

@mariiianka ok,počkam kdo se k nam jěště přida a pak zabukuji letenky 😀 jak kvalitni jsou ty věci z kiku?pořad jste tady o tom mluvili,tak jsem se tam šla podivat a maji tam spoustu krasnych věci,ale zarazilo jak moc levne to je,tak pravě jestli to je i kvalitni?

mariiianka
26. zář 2013

@slaboska tak já myslím,že nás bude víc 😀 .Hele já už pro Aďu nakupovala v kiku a teď bych řekla,že se zlepšili kvalitou,no ono osm let je přeci osm let 😅 .Na sebe tam taky kupuju věci a nic se mi zatím nesepralo a barvy taky drží 😉 .Věciček tam mají spoustu a fakt pěkný,takže za mě kik joooooo 🙂

slaboska
26. zář 2013

@mariiianka ok,tak ja dam na tebe a koupim tam male takovy pěkny dupačky.mě pravě zaraazilo,že to stoji jen 150kč,tak jsem to nebrala,protože jsem myslela,že to 1x vyperu a bude po dupačkach 😉

mariiianka
26. zář 2013

@slaboska to se mi fakt ještě nestalo 😉 a že těch věcí mám od nich dost

hanndy
26. zář 2013

Holky,tak uz jsem doma...na kontrole me akorad prohrab a UTZ nedelal zitra budu volat na genetiku na velkej UTZ,tak musim vydrzet 😒
@slaboska jinak fusak nemam,nemeli tam toho pulku co bylo v letaku,tak nevim jestli je tam meli vcera vubec...
@mariiianka a vecicky nemam az na jednu capku 😅

renca1978
26. zář 2013

@mariiianka ahojky..............ja jsem byla dnes jeste na krvi a pro listek n apenize......pak rande s kamoskou a 10 dennim miminkem...........

renca1978
26. zář 2013

@hanndy ahojky...............jojo, vsechno dopadlo ok..............

renca1978
26. zář 2013

Holky dnes jsem trenovala s 10 dennim miminkem..................a tak mne boli ruka, ze ji nemuzu ani poradne narovnat, mimco melo jenom 3 kila.............je to vubec mozny?

hanndy
26. zář 2013

@renca1978 to si pis ze je to mozny,tak pekne trenuj

renca1978
26. zář 2013

@hanndy Hani ale to je divny, ne?pripadam si jako debil..............jak budu Vikinu nosit???to fakt boli.............

hanndy
26. zář 2013

@renca1978 zacni trenovat svalstvo,jako on je to fakt zahul kor kdyz to pak rve v kuse

renca1978
26. zář 2013

Nakoupeno.............. 😀 😀

renca1978
26. zář 2013

@hanndy mne to prekvapilo................

renca1978
26. zář 2013

@slaboska cauky Romi, mam dotaz:balis malou na siroko?dneska jak jsem byla s ou kamoskou co ma 10 denni mimco mela na pampersce jeste nejaky specialni kalhotky na suchej zip a v tom mela dalsi 2 bavlnene pliny.............malej pry ma kycle ok, ale pry do 3 mesicu preventivne, co myslis?

mariiianka
26. zář 2013

@renca1978 ahojky,ono se to nezdá viď,řekneš si jen 3 kila,ale je to záhul.Jinak to semínko už je namletý?Tak aspoň na něco jsme připravený 😀 .Jinak já Adélce taky dávaliaplíny kvůli kyčlím,pořád lepší to,než aby se pak děti trápili s nějakýma řemínkama,to musí být pak šílený

mariiianka
26. zář 2013

@hanndy to zase žádný věci neměli?Tak to máš určitě čepku stejnou jako my 😀

renca1978
26. zář 2013

@mariiianka jojo broucku, uz je namlety.......25 kc v DM a je toho 200g

mariiianka
26. zář 2013

@renca1978 v DM to taky mají jo,tak to se musím příště podívat

hanndy
26. zář 2013

@mariiianka ja ji koupila v tescu bilou s medou to bylo spis na truc..a jeste teplomer a na koupani sampon,meli krasny veci ale nak nebyla nakupovaci,hlavne zitra vecer pojedu k svagrici a budeme se prehrabovat v hadrikach,zavinovackach atd..

renca1978
26. zář 2013

@mariiianka jojo taky mne to prekvapilo

mariiianka
27. zář 2013

hezký den babího léta přeju všem 🙂 ..................

hanndy
27. zář 2013

@mariiianka ahojky a kde to babi leto mas?

mariiianka
27. zář 2013

@renca1978 tak to musím příště víc prošmejdit 😅 ,já jdu vždy po konkrétních věcech a dál nekoukám.Ale teď mám spoustu kuponků,tak budu nakupovat 🙂

mariiianka
27. zář 2013

@hanndy aha,tak z tesca nemám nic,tak to stejný nebudeme 😀 .Jéé taky bych se šla hned prohrabovat 😉

mariiianka
27. zář 2013

@hanndy U NÁS!!!!!!!U vás není krásně,tady sluníčko jede v plný parádě a hned mam lepší náladu 😉

hanndy
27. zář 2013

@mariiianka tak maj uplne uzasny vecicky,ale drahy,porad tam pokukuju po kremovych laclacich z manzestru s tricem a oni je maji porad za 450,- a nezlevnit a nezlevnit a takovi tam maji i saticky...dyt ty uz jsi se prohrabala a mas to ve skrini uz pripraveny..tady je hnusne zatazeno

mariiianka
27. zář 2013

@hanndy tak musíš počkat na slevy 😒 .Ale já se můžu prohrabávat pořád 😀 .Tak to já ti pošlu kousek slunka 😉 ,tady je fakt nádherně a ráno byl dokonce i přízemní mrazík

hanndy
27. zář 2013

@mariiianka nekecej mrazik jo..jen at to tam jeste zustane a to slunko urcite posli..mas porad hodne vecicek?? Maru ja jsem tak nervni jak jsem nevidela bobka na utz 😒