IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
2. říj 2013

@slaboska já myslím,že ti to stejně neprojde,mi musíme naspávat 😀 .No i když ještě možná chvíli a budu tady strašit s tebou,hrozně mě bolí v noci záda,už nevím jak bych spala a to mi do finále zbývají ještě dlouhýýýý 2,5 měsíce 😒

hanndy
2. říj 2013

@mariiianka ja nevim ☹ magnezko jsem si vzala a vubec to nezabralo..uvidim co mi povi,pojedu tam uz v pul 1 at predbehnu ten naval..

@slaboska a jestli mi rekne ze mi nic nejni,jak ho kopnu do rozkroku 😠

mariiianka
2. říj 2013

@hanndy hele ono to magnézko chce užívat každý den.Ale jsem zvědavá co ti na to poví,ale neboj,všechno bude v pořádku

slaboska
2. říj 2013

@hanndy tak to minimalně,hlavně at tě aspon prohlidne.
@mariiianka tak vidiš na konec ti budu dobra,že tady s tebou budu 😀

mariiianka
2. říj 2013

@slaboska no jasně že jo 😉

hanndy
2. říj 2013

Holky ja doufam ze bude mit dobrou naladu,pac je kolikrat na pest..ach jo ja jsem tak zpruzla... ☹

renca1978
2. říj 2013

@hanndy cau, ty na nic necekej a utikej k dr...................asi to nebude nic vazneho, nizkej tlak mozna, a jak pise Maruska mozna to Mg..................ale urco bez at mas klid.......................

mariiianka
2. říj 2013

@hanndy tak z toho si nic nedělej,ten můj je taky náladovej 😒 .A pořád tě to bolí?

renca1978
2. říj 2013

@hanndy jestli te nevezme, bez no nejblizsiho spitalu na gyndu...............hlavne at se na tebe nekdo podiva

slaboska
2. říj 2013

@mariiianka takže vlastně by se dalo řict,že mě využiješ 😉 😀
@hanndy vim,že to je na ho...,ale nebud,uvidiš bude to dobry.a pokud bude protivnej tak mu to řekni,že na to nejsi zvědava.sama tam jdeš,že se bojiš a ne poslouchat jěště ho. 😠

mariiianka
2. říj 2013

@slaboska takhle zase néééé,kdyžtak si tu budu psát sama se sebou no 😠 😀 😀

renca1978
2. říj 2013

Jinak ja v noci zrejme zase poslicky..................do toho mam hodne nemocneho tatku, vim to uz asi tyden, ale jsem z toho spatna................asi rakovina prostaty a metastazy do kosti.................je mu jenom 55 roku.........tak nevim vubec co dal.................. 😢 😢 😢 😢 😢 dobre to nevypada................Viky asi dedecka nepozna 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 celou noc jsem nespala

mariiianka
2. říj 2013

@renca1978 zlatíčko,to je mi strašně líto.Koukám,ty aby sis to užívala,tak stále nějaké trable ☹ .Vím jak ti je,tohle jsem přesně prožívala před 4 roky 😢 😢 😢 😢 😢

slaboska
2. říj 2013

@renca1978 tak to je mi moc lito ☹ tady to by se vubec neměla stavat.věřim,že bude bojovat a Viky se dočka.

renca1978
2. říj 2013

@mariiianka Maruško dekuju....ses hodna

hanndy
2. říj 2013

@mariiianka vis co ja vim ze kazdej nemuze mit dobrou naladu porad a denne koukat tak na 40pipin to cloveka otravi,ale my tam taky prece nechodime nateseny se porad slikat a jeste si stezovat..boli me to porad na leve strane

renca1978
2. říj 2013

@slaboska právě ze nebude úplně rezignoval

renca1978
2. říj 2013

@hanndy Haní je to jeho práce,a když ho to nebaví tak at to nedělá

hanndy
2. říj 2013

@renca1978 ja si taky myslim ze to je od tlaku a to Mg,ted se mi zase mota svestka...s tatkou me to mrzi a moc,musi to byt tezky a nejni naka sance na vyleceni,nebo zpomaleni toho srace?

mariiianka
2. říj 2013

@renca1978 cože,jak rezignoval,musí bojovat pro svoji vnučku!!!!!!Ach jo,ten život je tak nespravedlivý 😢 .Musí být přeci nějaká šance

mariiianka
2. říj 2013

@hanndy hele přesně,jak píše Renča,jednou si tu práci vybral,tak se k tomu tak musí taky chovat.To tam za chvíli k němu nebude nikdo chodit.A ty máš nízký tlak,to jsme na tom stejně

hanndy
2. říj 2013

@mariiianka ja myslim ze ten o pacosky mit nikdy nouzi nebude..ja prave nevim,pri kazdy ko.mam tlat asi v poho 130/80tak nevim..

slaboska
2. říj 2013

@renca1978 aha,tak to je lby,tak mu musiš řikat,že Viky se na něho těši,ikdyž chapu,že to je těžky. ☹

mariiianka
2. říj 2013

@hanndy no jo s dr. to je někdy těžký.Já mam tlak ukázkový 120/60,ale někdy cítím,že ho mám o dost nižší.Ale zase lepší nízkej než aby byl buh ví jak vysoký

renca1978
2. říj 2013

@hanndy právě ze on přišel k dr. Pozdě.....neco jsme jako rodina tušili už dýl...ale toto.....on na to úplně kašle....

renca1978
2. říj 2013

@slaboska můj otec je typické chlap,mysli ze to zvládne všechno sám....

renca1978
2. říj 2013

Koťátka já jedu do obchodu a pak k dr....to bude zase des

hanndy
2. říj 2013

@renca1978 to jsou chlapi jesitni a mysli si ze to vse zmaknou sami a panackem slivovicky 😠

hanndy
2. říj 2013

@renca1978 at ti to dobre dopadne a jed opatrne

mariiianka
2. říj 2013

@renca1978 držím Reni vše co mám a pak dej vědět jak jsi dopadla