IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
4. říj 2013

@renca1978 já nechcííííí spát 😅 .Teď si tady doobjednávám nějaký věci a věci k vánocům,ať si spravím náladu 😀

renca1978
4. říj 2013

@slaboska a ta zenska z lidu, to byla krava, vid?fakt by nechala normalne umrit svoje dite, chapes to?jak rikala, ze by to prijala..............no ja jsem sla do kolen..............jak tohle tele muze mit deti....................predevcirem jsem koukala na nejaky porody na videa, a nejaka britka rodila v bikinach v obejvaku v nafukovacim bazenku, narikala a hekala, a kolem behali dalsi jeji ratolesti............. 😀 😀 😀 😀 😀 ta mne taky pobavila, nektere ty zenske jsou uplne kravy

renca1978
4. říj 2013

@mariiianka no vidis..............tak aspon tak 😉 ted mam depku ja z tebe ze ty objednavas a ja ne 😀

mariiianka
4. říj 2013

@renca1978 😀 😀 😀

hanndy
4. říj 2013

@mariiianka ty mas dneska den teda 😀 neboj se vse mas nachystane a myslim ze to ten vas poklad ani vse neunosi 😀 ja si ted taky rikam ze uz bych chtela unor,porad naky problemy a jeste takova doba do konce,hlavne se modlim at me pak porod veme v noci,aby me mel kdo odvezt,ale vis co uz asi citim prcka,teda doufam ze tohle streva nejsou 😅

hanndy
4. říj 2013

@renca1978 mas recht nektery zensky nemaji soudnost a nechapu jak muzou ohrozovat sve deti 😠

slaboska
4. říj 2013

@renca1978 tos ju nazvala jěště slušně 😠 ja myslela,že do te tv vletim a dam ji na hubu.taky dobry rodit a mit kolem sebe děti 😉
@mariiianka tady en pocit co maš ty,jestli mam vše jsem měla taky,ale až tak tyden před porodem 😀 takže jěště chvilku počkej 😉

mariiianka
4. říj 2013

@hanndy taky si říkám,že když mě to chytne v noci,tak to bude v pohodě,ale jestli přes den,tak si tam budu muset doběhnout asi sama 😀 .Fakticky už ho cítíš,tak to je super 😉

mariiianka
4. říj 2013

@slaboska no vidíš a já šílím už teď,ale ty jsi na rozdíl ode mě věděla,kdy budeš rodit 😅

mariiianka
4. říj 2013

holky jedno velrybí foto 😀 ...........fakt šílená fotka

renca1978
4. říj 2013

@hanndy jaa chci taky at to na mne prijde v noci, pres den manzel nebyva moc doma, je porad v praci.............

slaboska
4. říj 2013

@mariiianka no jo věděla,vy cisař nechcete tak musite počkat kdy to na Vas přijde.nahodou ti to sluši,žadna verlyba.
HOLKY Maruška už břiško poslal tak ted je řada na Vas 😉 ja posilat nebudu,mam to od Renči zakazany 😀 😀

renca1978
4. říj 2013

@hanndy super, ze uz hvezdicku citis......... 😉

renca1978
4. říj 2013

@mariiianka krasne...............taky ti to hezky poskocilo 🙂

renca1978
4. říj 2013

@mariiianka ale do velryby mas daleko.............to jsem spis ja............

mariiianka
4. říj 2013

@slaboska 😀 😀 😀 no šíleně 😀 😀 😀 .Koukám že bych měla to zrcadlo aspoň vyčistit 😀

mariiianka
4. říj 2013

@renca1978 prý daleko,no mě tak říká Aďa,to by člověk nevěřil čeho se všeho dočká 😀 .Ale všímáš si,už je mi lépe 😅

hanndy
4. říj 2013

@mariiianka ja nevim doufam ze je to prcek 😅 a mame predbezny jmeno Kubik 😀

mariiianka
4. říj 2013

@hanndy ............a pro holčičku 🙂

hanndy
4. říj 2013

@mariiianka jaka velryba ty,podle Slabosky budeme vsechny velky 😀

hanndy
4. říj 2013

@mariiianka pro jakou holcicku 😀

renca1978
4. říj 2013

33tt

renca1978
4. říj 2013

@mariiianka no jejda a to jsem nebyla ani presna, je teprve 11

renca1978
4. říj 2013

a je tam videt i muj Barnicek 🙂

mariiianka
4. říj 2013

@hanndy no já nadměrně velká 😀 😀 😀 a to když si představím,že teď se to rozjede,tak už se vůbec nikam nedovalím a za volant už se ani vejít nebudu,asi vyhodím přední sedačku a budu hold v druhé řadě 😀 😀 😀

renca1978
4. říj 2013

pravda je, ze proti Romci mame ty pupky fakt velike............... 😀 😀 😀 😀

mariiianka
4. říj 2013

@renca1978 no tak do mě máš hoooodně daleko,tobě to aspoň sluší,ale co já

mariiianka
4. říj 2013

@hanndy no do porodnice musíš mít obě jména 😉 😀

renca1978
4. říj 2013

@mariiianka prosim te, to si teda vubec nemyslim.................jsem jako jitrnice 😀

mariiianka
4. říj 2013

@renca1978 jitrnice,velryba,tak teď ještě s čím vyleze Hanča 😀