IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
10. říj 2013

@hanndy oko lepší,ale jak už jsem psala Renče nastoupila horečka 38 😠 .Můžu mít něco jednoduchýho

mariiianka
10. říj 2013

@renca1978 asi začíná chřipka,ale rýma,kašel žádný.Tak se tady válí na gauči,nasadili jsme sirup a čaj s medem.Ale je docela vysmátá

hanndy
10. říj 2013

@mariiianka jj ted jsem si to precetla,tak snad se ji z toho nerozjede neco vic,ale kdyz je vysmata,tak to bude dobry... 😉 Marusko dneska zacinam 20tt dopr..to to leti 😅 a prisla mi ta lekarna s tema betantenama a s kremikama ob.jsem nakej kremik na zimu pro prcka to tak krasne voni,dala jsem si ho na tvar a mam ji jak detskou prdelku jo a prisel letak z Kiku,zitra asi pojedu hresit 😅 😅

mariiianka
10. říj 2013

@hanndy no uvidíme jak do zítra,ale myslím,že to odleží.To je mazec jak to letí vid,podívej já 30tt a za 8 týdnů už můžeme být ve čtyřech 😀 .A co mě těší,dneska přesně za měsíc budu na mateřský 😵 .Kolik stál ten krém?To se máš že ti chodí leták z kik a co budou mít krásného.Já se tam stavovala včera a měli pořád ty samý věci.Akorát Aďa si koupila nějakou kabelku s pejskem a já si koupila vánoční svícen betlém 😀

hanndy
10. říj 2013

@mariiianka tak to vis ted ty bacily budou litat,ale treba bude vecer fit..ten krem stal 82kc a je to od Bubchen ja to chtela vyyzkouset,protoze tu znacku ted vidim hodne,tak uvidime...tady mam psano ze letak platil od vcera,ale to nemohlo byt vyprodano

mariiianka
10. říj 2013

@hanndy tak tohle tam fakt ještě neměli,ale vyndávali nějaký zboží tak možná dneska,ale to je hezký pro sestřičku pro bratříčka a něco neutroš by neměli 😀 .Né ja jsem si řekla,že už nic kupovat teď nebudu,protože toho mám fakt dost a budu kupovat až potom.Jo tak tahle značka je dobrá volba,už jsem jí měla u Adélky a mam taky olejíček slunečnicový a krém do mrazu na obličej

hanndy
10. říj 2013

@mariiianka nadpis pro matky co nevi co maji v brise tady nejni 😀 ja tam taky nepojedu asi ,leda by jel Petr do Peny pro pivko...tak to jsem rada ze jsem nekoupila zadnej sit

mariiianka
10. říj 2013

@hanndy tak to je škoda 😀 ,já tedy počkám ještě těch pár týdnů.Neměla jsi náhodou jet taky pro ten přebalovák 😀 .Nám tahle kosmetika vyhovovala,ale každýmu sedne něco jiného

hanndy
10. říj 2013

@mariiianka nak se mi nechtelo jet takovou dalku a tech lidi co tam urco je na to se muzu vis co...stejne bych nic neporidila se tam zajedeme podivat v pondeli az pojedeme na genetiku,presne tak kazdymu vyhovuje neco jinyho..

mariiianka
10. říj 2013

třeba by jsi zrovna pořídila,ale taky mě to nebaví jezdit samotnou.Ale na nákup radši jedu sama,protože když pak vidím jak kulí ty oči u pokladny a pak ty kecy kolem všeho,to se radši obětuju a mám klid 😀

hanndy
10. říj 2013

@mariiianka coz na normos nakup taky radsi sama,ale na tyhle veci radsi jedu s nekym a kdo by se s tim tahal prdim na to,radsi si schrupnu 😅

hanndy
10. říj 2013

A hlavne ja jeste vubec nevim co budu kupovat,jestli jen komodu a na to jen podlozku,nebo prebalovak

ratatooy
10. říj 2013

holky co zblázníte s těma nemocema 😒

hanndy
10. říj 2013

@ratatooy tady to leze pres monitory asi 😀

ratatooy
10. říj 2013

@hanndy asi😀

mariiianka
10. říj 2013

@ratatooy no mi za to bohužel nemůžeme,ty už to máš vybraný se svým kašlem,tak teď byla řada na nás 😒

ratatooy
10. říj 2013

@mariiianka jo vybraný prd leda atb nic moc nezabraly,je to tak ještě na jednu várku

mariiianka
10. říj 2013

@ratatooy vážně,ach jo jak já tyhle podzimní virozy nesnáším.Ale teď si to všichni hezky vybereme a pak budeme aspoň zdraví k mrňouskům

mariiianka
11. říj 2013

@renca1978 ahojky,tak jak,už je dneska líp

mariiianka
11. říj 2013

jinak přeju všem dobré ráno.................

slaboska
11. říj 2013

ahojky maminy 🙂 už se dneska aspon ohlašuji.jste hodne,že jste mě tady hledaly,ale ja byla na umřeni ☹ v těhu mě začal bolet zub tak mi ho otevřela,ale nemohla udělat rentgen.tak tedka jsem k ni šla a kdy udělala rentgen tak řekla,že je po zubu a že musi ven,že by dělal neplechu.z toho jsem dostala 39 horečky.roman si vzal volno a staral se o malou a ja jen kojila a spala 😉 dnes už je mi lip.

slaboska
11. říj 2013

@mariiianka koukam,že jste taky nemocni ☹

mariiianka
11. říj 2013

@slaboska ahojky,tak to dobře,že už je ti líp,to ti ani nezávidím,jak jde o zuby tak to je konec 😒 .Tady se to na nás tento týden nějak sype.Ale snad už bude jenom dobře

slaboska
11. říj 2013

@mariiianka koukam,že jedine mě něco nebylo ☹ ja bolest zubu špatně snašim.hlavně zlatej cisař proti trhani zubu 😉 a kde jako zase všichni jsou?

mariiianka
11. říj 2013

@slaboska no ani mi nemluv,pořád něco.Zlatý léto než tohle.Nemám ráda tyhle podzimní virozy a to víš jak jde do školy,začne jeden prskat a chytnou to ostatní.Doufám,že aspoň to oko bude dobrý,i když ráno říkala,že jí to bolí,tak se obávám,aby jsme příští týden nejeli znova 😖

mariiianka
11. říj 2013

@slaboska buď ráda,že jsi v pohodě,ale zuby jsou prevít,taky to mám zažitý.Všichni asi spinkají.Snad už se Renče taky trochu ulevilo

slaboska
11. říj 2013

@mariiianka no četla jsem,že Renče je zle ☹ to oko je taky previt 😠 fakt zlaty leto a ty vedra 😀 ja věděla,že na ně budeme jěště vzpominat 😀

mariiianka
11. říj 2013

@slaboska viď teď si taky říkám zlatý hici 😀 😀 😀 ,sice bych nikam nevylezla,ale zase nebyli nemoce

slaboska
11. říj 2013

@mariiianka tak mě už by tedka nevadili 😀 at přijdou 😀

mariiianka
11. říj 2013

@slaboska no děkuju,to mě zase jo 😀