IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
11. říj 2013

@hanndy ospalče,kde si dnes touláš 😀

slaboska
11. říj 2013

@mariiianka ale taky bys to zvladla,když už to maš za par 😉 člověk se tady objevi a tady všichni spi,jěště,že jsi tu ty 😀 jinak bych si tady psala sama ze sebou 😉

mariiianka
11. říj 2013

@slaboska no řeknu ti už aby to bylo 😀 .Za měsíc už budu na mateřský a pak to snad pojede ještě větší rychlostí než do teď 😀 .i když.........znáš to sama jak se ten poslední měsíc táhne.No vidíš,ještě že mě tu máš 😉

slaboska
11. říj 2013

@mariiianka neboj to uteče 😀 jěště,že se tady mame 😉

hanndy
11. říj 2013

Nonono,co to tady ctu...jsem si dneska prispala no
@slaboska ahojky to jsem rada ze je ti lip ja zuby taky nesnasim ty umi potrapit..

hanndy
11. říj 2013

@mariiianka tak Ade to nepovolilo?

mariiianka
11. říj 2013

@slaboska to je jasný,nedávno jsme tu psali jak začneme stimulovat,OPU a čekání jak to vše dopadne a podívej kam jsme až došli 😉 ,kdo by si to před rokem myslel viď,jak to vše bude 😀 .I ta Hanča na nás dneska kašle 😒

mariiianka
11. říj 2013

@hanndy no dobré skoro poledne 😀 😀 😀 .Hele včera dobrý a dneska zase říkala,že jí to trochu bolí,tak já už fakt nevím

slaboska
11. říj 2013

@hanndy to jste si dneska s hvězdičkou pěkně pospali 😀
@mariiianka to maš pravdu,kdyby mi někdo před rokem řekl,že budu mit mimčo tak bych mu řekla,že keca 😀

mariiianka
11. říj 2013

@slaboska ty jsi se nekoukla do tý svý koule,ta ti to neprozradila 😀

slaboska
11. říj 2013

@mariiianka koule nějak rezignovala 🙂 takže jse se neměla kam podivat 😀

slaboska
11. říj 2013

@mariiianka všimla sis,že jsme tady zase jen my dvě 😀

mariiianka
11. říj 2013

@slaboska aha,tak hlavně že teď zase funguje 😀 .I když na mě moc néééé 😀 😀 😀 .No jo,já nevím kam zase zmizela 😅 ,asi jí přepad velký hlad 😀

slaboska
11. říj 2013

@mariiianka ona ž je starši a jak jsem ji tenkrat kvuli Hanči vyhodila tak někdy nespolupracuje 😀 a nebo usnula 😉

hanndy
11. říj 2013

@mariiianka
@slaboska je ja Se nak zakoukala na ordinacku,pajdon 😅 po snidani jsem davno,mela jsem kasicku pro 6 mes.deti a docela jsem si smakla...Maru ta koule si dela co chce vid?

mariiianka
11. říj 2013

@slaboska že by zase spala,bude holka přespalá 😀 .To bych spíš potřebovala já,jsem se probudila ve tři na záchod a usnula jsem až někdy v pět 😠

mariiianka
11. říj 2013

@hanndy na tu taky koukám a vidíš stíhám vše 😀 .A co ta tvoje zácpa už povolila 😅

hanndy
11. říj 2013

@slaboska co to tady na me zase svadis ja za nic nemuzu 😅

slaboska
11. říj 2013

@hanndy tak se maš koukat večer at se nam rano mužeš věnovat 😉 za tu kouli mužeš ty,kvuli tobě jsem ji vyhazovala a edka si děla co chce 😀
@mariiianka tak to jsme si mohly napsat,ja vstavala ve 4 a 5 ulehala znova.

mariiianka
11. říj 2013

@slaboska tak to jsme klidně mohli 😀 ,pak je manža na nervy,že ho prudím 😀 😀

hanndy
11. říj 2013

@mariiianka jej ,ale ty mas notase a ten muj kram musi byt porad na nabijecce 😠 zacpa nic moc porad zeru jogurty a nic..

mariiianka
11. říj 2013

@hanndy brouku,to já musím být taky napojená na elektrice,baterka nám nějak dodělala a nikdo není schopen koupit novou 😅 ,takže žádný výmluvy 😀 .Tak jedině kefírky vyzkoušet

slaboska
11. říj 2013

@mariiianka no tak vidiš,přistě mužeme 😉
@hanndy ty jsi jak Vaness ta už taky 5 dni nekadila,to zas bude masakr 😀

hanndy
11. říj 2013

@slaboska jen do me,ja tu jsem kazdej den nevim kdo se flakal 😅 dobre tak ja uznavam kouli jsem neverila,pockej v pondeli jestli tam misto pindika bude pulca,tak ti tu kouli zozkopu

hanndy
11. říj 2013

@slaboska jezis chudak mala a nemuze ji to nak ublizit

mariiianka
11. říj 2013

@slaboska tak jo,jen dej echo 😀

hanndy
11. říj 2013

@mariiianka ale me chybi klavesnice ☹

mariiianka
11. říj 2013

@hanndy 😀 😀 😀 a kde ji máš.To je pořád výmluv 😀 😀 😀

hanndy
11. říj 2013

@mariiianka v pr. 😀 to se vam to machruje co

mariiianka
11. říj 2013

@hanndy 😀 😀 😀 ,taky dobrý 😀 😀 😀 .Hele a co ty pohyby,jsou