IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
14. říj 2013

@ratatooy cauky, prosim te kosilku odeslu ve stredu, ju?

renca1978
14. říj 2013

Holky mne taky tvrdne bricho, chvili neco delam, musim si odpocinout, a pak za chvili zase pokracovat, a novinka!!!!!Mame pediatra pro malou, juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

mariiianka
14. říj 2013

@renca1978 tak to s prací nepřeháněj a všeho s mírou,takhle už jsem poučená já.To je super,další starost z krku co.Ty už teď budeš na mateřský viď,mě dr.ještě ani žádný papíry nedal,musím se v pondělí připomenout

renca1978
14. říj 2013

@mariiianka ja taky nemam zadny papiry, vyplnime je az toho 21.10 a rovnou je odnesu do prace 😉 jinak uz mam hotovo, uklizeno, vyzehleno, vytreno.....................juchuuuuuu, krovky nahoru a za chvili Prostreno 😉

renca1978
14. říj 2013

@mariiianka co ta Hanule??????nepise..............

mariiianka
14. říj 2013

@renca1978 aha,já myslela,že to dávají dřív,ale musím se optat a uvidíme.No jo,když ty jsi toho tolik zvládla,tak se nediv že bříško tvrdne,až nic nedělej jasný.Hanča je doufám v pořádku,snad se nám ozve.Taky pořád nakukuju

renca1978
14. říj 2013

@mariiianka Vis Marusko, ale ja nemuzu jen tak lezet doma a nic nedelat.............jsem skoro porad sama doma, musim se necim zabavit🙂a sama to nejlip vis, ze na baraku je prace porad 😉 Hele normalne Viktorka spinka, to teda ucim jako blazen 😀

renca1978
14. říj 2013

@mariiianka a hlavne jsem strasne nastvana, objevili se mi mravenci v obejvaku a uz i v kuchyni, bojuji s nema uz 5 dnu, koupila jsem uz i takovy ty jakoby domecky a nic nepomaha, vubec nevim, stve mne to.......................

mariiianka
14. říj 2013

@renca1978 chápu,to mě to taky nedá a musím něco málo dělat,ale poslední dobou se spíš přemáhám 😅 .Ty jsi jí zmohla prací,počkej ona ti to večer vrátí 😀

mariiianka
14. říj 2013

@renca1978 teď mravenci?U nás lezou vždycky na jaře a to je teda boj.Oni jsou snad odolný,protože je jich víc a víc.Ty domečky u nás vůbec nefungujou,vždycky musím najít kde lezou a nastříkám jim do dírek biolit a to jakž takž jde

renca1978
14. říj 2013

@mariiianka vubec jsem nezjistila odkud lezou.......................hruza, jsem z toho otravena, clovek porad uklizi jako blbec aby mel cisto, a pak mu tam lozi takovy potvory

mariiianka
14. říj 2013

@renca1978 není nic horšího než tyhle lezoucí malý zmetci,vím jak ti z nich je.Taky jsme kolikrát přišli ráno do kuchyně a linka celá černá

renca1978
14. říj 2013

@mariiianka jojo, ale ty mrchy zabijes a za chvili jsou tam dalsi.................nekonecny pribeh

mariiianka
14. říj 2013

@renca1978 přesně,Pepa když stříkají po polích tak tenkrát přines nějakou chemii a postříkal to kolem baráků,ale to se nedali pak otevřít okna kolik dní,jak to smrdělo,ale na chvíli byl klídek

mariiianka
14. říj 2013

@hanndy tak Hančo,čekáme na zprávičky 🙂

hanndy
14. říj 2013

Ahoj kocenky,vy na me jak myslite a ja se flakam,ale zastavila jsem se az ted..a musim vam rict ze jako dnesek jedno velky prekvapeni.. 😕
Za 1. Vse je v poradku vazime 354g , merime 25cm
Za 2. Mam hrozne malo plodovky,tak musim za 14dni opet knim na dalsi UTZ a kdyz to bude stejny,tak budu muset bejt hlidana a dojizdet co 14dni k nim +muj doktor mezi 😒
Za 3. Cekame......HOLCICKU,jako meli jste videt nasi reakci kdyz to ta doktorka rekla-coze Holka 😀 nak to nemuzu rozdejchat ja fakt mela pocit ze je tam klucik

hanndy
14. říj 2013

Jo a dostala jsem tablet predcasnej darek k vanocum,ale jeste musime dat vifi,ale pak vam budu stacit 😀

renca1978
14. říj 2013

@hanndy jůůůůů,super 😊a čím to je to menší množství plodovky?gratulace k holčičce 😊

mariiianka
14. říj 2013

@hanndy 😀 😀 😀 holčička,to je krááásný.A teď by mě zajímalo to jméno 😀 😀 😀 .Jinak obr gratulace 😵 😵 😵 a ten dárek bych si nechala taky líbit 😉

hanndy
15. říj 2013

Dobre ranko,
@renca1978 dekuju,hele doktorka rikala ze to muze byt jen nahoda a zrovna ten den to byla bida,ale to je spis nepravdepodobne,protoze jsem pod hranici oni maji hranici od (12-25)nevim ceho....a ja mam necelych 9..pak tam zase prizvala jinyho doktora a ten jestli by nebylo lepsi vzit plodovku,tak doktorka rekla ze krev a Utz vyslo krasne a odpovida a ze to nedoporucuje ja to taky odmitla,kdyz jsem tam tu chudinku videla namacklou a ten doktor jeste rika vy jste po ivf.ja ze se zadarilo nakonec prhrozene,tak se doktorka divila co mame za sebou a ze nejsem hlidana utz kazdou kontrolu..porad mi to srotuje v hlave... 😒

hanndy
15. říj 2013

@mariiianka jsem utrela s klukem vid? i slza mi kapla jak rekla ze je tam holka..a se jmenem na me nechod to bude orisek 😒 a ten darek no to jsem taky obulela pac mi ho koupili spolecne brachove,svagrice a bratranek tak dostali pekne vynadano jestli jim hrabe,ale radost mam strasnou,jen nevim kdy bude v provozu 😅

ratatooy
15. říj 2013

@renca1978 jasny ja se ještě taky nebyla schopná poslat penizky

dobré ráno maminky,jak se máme,ja musim jet znova vyřizovat papír na mateřskou protože ten co sem do práce posilaa mi tvrdí že nemají tak tam musim osobně což se mi moc nechce

Jinak jsme včera oslavily šimonkovi narozky a zitra školkáááááá
jinak ma teda narozky až dneska přesne za 8miut se narodil

hanndy
15. říj 2013

@ratatooy Simonkovi vse nej k narozeninkam a at se mu vd skolcdm libi

mariiianka
15. říj 2013

dobré ranko.......
@ratatooy Šimonkovi vše nej a ve školce hodně úspěchů,takže mamino utřít slzy a nefňukat 😉 😅
@hanndy nebreč,holky jsou taky super 😉 .A jméno dáte určo nějaký dohromady.Vidíš jak máš hodný sourozenci,když ti koupili takový krásný dárek,to mě se teda nestane.Důležitý,aby jste teď byli obě v pořádku,to teď budeš neustále pod kontrolami

slaboska
15. říj 2013

@hanndy ahojky gratuluji k holčičce a rovnou mi napiš kdy přijedeš,aby si mi rozkopala t kouly 😀 s tou plodovkou se netrap,uvidiš bude to dobry,hvězdička to zvladne.

mariiianka
15. říj 2013

holky,tak nevím,ale už to asi nemá cenu se někam zahrabávat do nory co.3 neděle to už nějak dám aneb ať žijí kontroly ze socky 😠

slaboska
15. říj 2013

ahojky všem tady nikdo neni?Maruško ani ty ne???????????????? 😉

mariiianka
15. říj 2013

@slaboska já joooooooo 😀

slaboska
15. říj 2013

@mariiianka a proč nejdeš na meteřskou 8tt před porodem?

mariiianka
15. říj 2013

@slaboska protože dr.mě pustí až 6 týdnů,ale já už to vydržím 😉 .Stejně jsem teď pořád doma