IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
17. říj 2013

@renca1978 přes Fullsport,jako masakr.fakt Vam to pasuje,taky mě napadlo,že by jsme se sešly jestly by to šlo,to b bylo super 😉
@hanndy a ted si vem,že jsem Romčovi chtěla řict,že je nemaji a dat mu je pod stromek,to by si myslel,že jsem je koupila někde ve frcu 😀

renca1978
17. říj 2013

@mariiianka jojo, jsem zvedava, kolik nase princezna nabrala, obavam se, ze hodne 😒 to to leti..................pristi tyden za mnou prijede segra, to zaky utece, to uz budu 36tt, nejpozdeji 38tt chci rodit, uvidim ted podle ty vahy mu to zkusim nadhodit 😉

renca1978
17. říj 2013

@slaboska s tim nakupem je to hrozny, a nemaj tam telef. cislo?bych tam zavolala...........mne fakt prijde, ze vas znam jakoby opravdu .............treba pristi leto neco spachat 🙂

mariiianka
17. říj 2013

@hanndy
@renca1978
@slaboska tak holky,kolik mam vařit kávičky 🙂

renca1978
17. říj 2013

@slaboska jeste ze je nenasel pod stromkem 😀 by mel kapesnicek jako bonus 😀 😀 😀

renca1978
17. říj 2013

@mariiianka zkratka provokace.............to rikam od rana 😀

renca1978
17. říj 2013

@mariiianka ja bych prosila caj 😉 😉 😉 mas je nadherny, uplne se mi sbihaj sliny

mariiianka
17. říj 2013

@renca1978 a já jsem zvědavá jestli se už nějak aspoň přetočil,já to prostě nepoznám nebo dělá kotrmelce,boulení večer je všude 😅 .Ty jo ty už to máš fakt za pár,taky by se mi líbilo na 38 tt

mariiianka
17. říj 2013

@renca1978 😀 😀 😀 tak šup šup,dokud jsou 😀 😀 😀 .Sice trochu popraskali,ale bříšku to vadit nebude 😀

mariiianka
17. říj 2013

@renca1978
@slaboska holky to se sejdete asi beze mě 😢 ,mezi takový hubeňourky já nemůžu 😅

renca1978
17. říj 2013

@mariiianka ale to je moje vize, nevim, jestli na to pristoupi............mne by taky zajimalo jak tam je...............porad mi dr. rika, ze je hlavou dolu, ale pry ty polohy se nekolikrat meni, tak nevim 😉

renca1978
17. říj 2013

@mariiianka ty ses blazen..................to je snad uplne jedno 😉

mariiianka
17. říj 2013

@renca1978 třeba to příjde samo 😉 .Víkend uteče rychle a doufám že bude lepší počasí než je teď,když to vidím venku,tak se mi ani nikam nechce 😒 .A pak se těšit na pondělí,tak snad vám podám samý dobrý zprávy

mariiianka
17. říj 2013

@renca1978 no to nevím 😒 .Když vás tak vidím na těch fotkách,tak mezi vás moc nezapadnu

renca1978
17. říj 2013

@mariiianka ja doufam, ze uz vsechny budeme mit jen dobry zpravy 😉 ja rano nastesti stihla jit ven s Barneym, ted uz prsi 😉 ............nejhorsi je, ze jak uz tady ty pole zorali, tak je vsude blato, vzdycky mi trva aspon 20 minut nez ho ocistim.........nejlepsi je, kdyz je sucho..................coz uz dlouho nebude 😠

slaboska
17. říj 2013

@mariiianka ale my si tam nepujdeme měřit miry,ale pokecat.
@renca1978 tak jsem dala na tebe a zavolala tam a strašně se omlouvali,že tohle se jim jěště nikdy nestalo a že rifle museli prohodit s reklamaci at jim pošlu čislo učtu,že mi vrati penize a na dalši nakup mi daji 20% slevu 😉

renca1978
17. říj 2013

@mariiianka zapadly jsme prece vsechny, jsme fajn parta 🙂

slaboska
17. říj 2013

tady se tety podivejte jak rosteme 🙂

renca1978
17. říj 2013

@slaboska te zkousej, to jsou mrchy..................a co udelas?ja bych chtela vratit penize urcite, a dziny bych poslala zpet, at se jdou s nema vyfotit

renca1978
17. říj 2013

@slaboska jůůůůů, to je kocicka 🙂

mariiianka
17. říj 2013

@renca1978 no to budeme,já to myslela tak,že už se usadil tak jak má a nebude mě napínat a stresovat až do konce 😅 .Počasí je hnus ☹ a já bych to potřebovala ještě venku trochu poklidit,ale snad ještě slunko vysvitne

renca1978
17. říj 2013

@slaboska mas pekny barevny lehatko 🙂

mariiianka
17. říj 2013

@slaboska no jen aby 😀 ,tak já končím s pečením a nebudu půl roku jíst 😀 😀 .Holky nějak rychle rostete,kde máš to miminko 😅

mariiianka
17. říj 2013

@renca1978 to jo,to jsme bezva parta,to se jen tak nestává a jsem za vás ráda 😉 🙂 🙂

slaboska
17. říj 2013

@renca1978 no vratim ti jim je a objedname jindy i tu slevu at si strči někam.tady v tom lehatku se ji libi a stalo jen 1200kč v tom za ty 4tisice se mužeme jit vyfotit zase my,v tom ona prostě nebude 🙂

hanndy
17. říj 2013

Reni moc vam to slusi a to krasny pocasi za vama juu nechala bych si libit...

@mariiianka mnamka ja mam zadelano na chlebik a zkusim ten strudlik z toho masla...

@slaboska to je krasna kocicka,hrozne to leti vid?

renca1978
17. říj 2013

@mariiianka mne diky vam to tehotenstvi krasne uteklo, mela jsem s kym probirat veskere moje dotazy ohledne tehu i jinych veci...............bylo to super obdobi, a ja vam vsem za to moc dekuju 😉 jste moje nejlepsi internetove kamosky 🙂

mariiianka
17. říj 2013

Holky vůůůůbec se mi nechce,ale musím jet nakoupit.Tak jdu do toho hnusu ven.Po obědě jsem tu jako na koni 😀

renca1978
17. říj 2013

@slaboska fakt v tom nechce bejt???cim myslis, ze to muze bejt?my mame bright stars, tak jsem zvedava..............ale ty vibrace ji asi zapinat nebudeme

renca1978
17. říj 2013

@mariiianka se ti nedivim, mne se taky ven nechce, nastesti dnes nikam nemusim 🙂