IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
29. říj 2013

Holky mne nikdy nebylo takové horko jako v tehu.....porad chodim nahá doma,chudák Pepa,to musí bejt pohled na mně,ale je mi fakt hic,nesnesu na sobě nic

renca1978
29. říj 2013

Uvařila jsem guláš s knedlíkem a od rána stihla 3pohadky....🙂

mariiianka
29. říj 2013

@renca1978 tak to my s Aďou si dali k obědu polívku a těstoviny nasladko 😀 a k večeři bude čína,tak na to se už těším 😵

slaboska
29. říj 2013

@mariiianka chapeš,že Vaness vstava ☹ a ja si tak pěkně hověla 😉
@renca1978 mě bylo horko hnedka od začatku stimulace,to jsem chodila v zimě v kratasy a tričko a Romča řikal,že mě nepoznava 🙂 ale už mu to skončilo už zase pořad řikam at zatopi 😉

mariiianka
29. říj 2013

@slaboska 😀 tak to sis dlouho nepoležela 😀 ,tak šup mamino věnovat se dcerunce 😉 😀

slaboska
29. říj 2013

@mariiianka to ne 😉 neboj už jime 🙂 a ty si taky nechod lehnout 😉

mariiianka
29. říj 2013

@slaboska neboj se,ještě jsem to ani nestihla a myslím,že ani nestihnu

hanndy
29. říj 2013

@mariiianka
@slaboska holky nebojte se já to dohanim za vas 😀

ratatooy
29. říj 2013

@renca1978 to máme ty ruce stejný a je to fakt peklo

renca1978
29. říj 2013

@ratatooy ty to mas taky?a mela si to i při 1tehu?přišel ti balíček?

mariiianka
29. říj 2013

@hanndy to jsi hodná,že jsi to dohnala za nás.Ale já to taky stihla na hoďku vypnout 😀

hanndy
30. říj 2013

Dobré ranko,hm snad ještě nespite 😅 😀

renca1978
30. říj 2013

@hanndy Ahojky,nespím cca od 2 hodin,jedu na náběry na dia....budu az večer ,hezkej den🙂

slaboska
30. říj 2013

dobre rano už jsem tady 🙂
@renca1978 at dopadneš dobře.

hanndy
30. říj 2013

Tak já ještě zavrela očko,ale taky už musim jít hoře tady leje což jsem čekala když mám jet pryč ze

slaboska
30. říj 2013

@hanndy ja bych taky zavřelo očko,jsem vzhuru od 5,ale Vaness zavirat očka nechce 😉 u nas zatim neprši,ale vypada,že bude 😠

hanndy
30. říj 2013

@slaboska já od pul 4 zase me vzbudil chrchel ,ale ještě se mi nak podarilo usnout,jdu ze sebe udělat člověka,pustit pesana a pofrcim na kontrole mám byt v 9:30 a Budejky budou určité zatriskany

slaboska
30. říj 2013

@hanndy tak budu držet vše co mam at kontrola dopadne dobře,pak hnedka napiš.

slaboska
30. říj 2013

a jsem tu sama.Holky maji kontrolu,ale Maruško ty si žadnou nehlasila 😉

mariiianka
30. říj 2013

@slaboska ahojky,já jsem si dneska obvzlášť přispala 😀

ratatooy
30. říj 2013

@renca1978 balik došel dekuji košile je pěkná,jj taky to mám s těma rukama a myslim že u prvniho sem to neměla,a ted je to čim dal horší do toho 7mesice me to bralo jen občas v noci a ted už furt ikdyž stojím sedím,už to cejtím i kolem páteře mezi lopatkama jak kdyby mi ty ruce nekdo chtel urvat a udržet hrnek nebo oloupat brambory je nemožný,hold sou to karpalni tunely a zaroven mimčo tlačí na nervy

ratatooy
30. říj 2013

@slaboska ja ma ko taky až zitra

hanndy
30. říj 2013

No co to je toto,kde jste vy drbny já nemám co cist

mariiianka
30. říj 2013

@hanndy čauky,tak co kontrola

hanndy
30. říj 2013

@mariiianka nic nového porad stejný,vody tam ma porad malo,ale byl tam jiný doktor a první co bylo tak se ptal,jak dopadl utz u mého dr.tak jsem mu s radosti řekla ze ho nedělal,tak se tomu divil a rek ze ty kontroly proste dělat musí,tak jsem mu řekla ze jestli by byl tak hodný a napsal mu to tam pěkné tučným písmem at děla utz každou kontrolu,tak to tam ma a jsem zvědavá jestli se bude podle toho ridit..Domluvili jsme se ze budu dojíždět na ty ko.i tam tak 10.12 zase pofrcim a mala ma 570g asi to bude obrik 😅

mariiianka
30. říj 2013

@hanndy no tak to má pravdu,to by měl dělat utz každou ko.A co ti řekl na tu plodovku,že jí je málo.Ale malá roste,tak je to snad v pohodě ne

hanndy
30. říj 2013

@mariiianka hele on říkal ze se to ovlivnit nedá,bud je nebo ne...akorad jsem podepsala papíry na neonatologii,kdyby se neco podelalo aby tam malou mohli prevezt a vedeli o nás,ale na to prý nemám myslet,tak na to nemyslim 😅 😅

ratatooy
30. říj 2013

ja sjem dneska k.o furt uklízím jak blbá furt bych neco nekam stehovala předělávala tak porod je užasi za dveřma

mariiianka
30. říj 2013

@hanndy tak to je důležitý,nemyslet na to a nestresovat se 😉

mariiianka
30. říj 2013

@ratatooy že by 🙂 ,tak to jsem zvědavá kdy k tomu dojdu já 😅