IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
5. lis 2013

@slaboska já myslím,že se to asi změní.Jenže ona se nají a má takovýho pohybu,že snad ani přibrat nemůže i kdyby chtěla 😅 .Ale raději ať je hubená než tlustý dítě

slaboska
5. lis 2013

@mariiianka kdybys viděla jak divoči mala,to je sila šermuje rukama kope nohama a pak to takhle vypada 🙂 ale to,že je tak čila neznamena,že bude hyperaktivni,že?

mariiianka
5. lis 2013

@slaboska prosím tě hyperaktivní,to vůbec ne.Bude třeba čiloučká,než se naděješ,tak bude chodit 😀

slaboska
5. lis 2013

@mariiianka divej jak se třeba vali po dece 🙂 chodit?tak snad to tak brzo nebude 😉

hanndy
5. lis 2013

@slaboska to je krásna ciperka a vlásky nak nechtějí růst vid? Ja porad říkám tatkovi ze musíme naky vlásky udělat a on vůbec nechce 😀 on mi porad říká ze bude mit ciro po me,doufám ze jo a ne kouty po něm..

mariiianka
5. lis 2013

@slaboska ta je úžasná 🙂 .Hele Aďa začala na 10,5 měsících chodit 😀 .To víš holky jsou čiperky 😉

mariiianka
5. lis 2013

@hanndy no Hani jestli se to bere podle toho,tak mi budeme mít doma totálního skina 😀 😀 😀

hanndy
5. lis 2013

@mariiianka ty vole skiny,ale sikanovat ho nebudete ze ne 😀 😀 ted jsem koupila od kamosky komplet postylku s povlecenim,nebesy,kapsarem atd..za 500, - dobrý ne ? 😅

mariiianka
5. lis 2013

@hanndy to mu chudáčkovi snad dali cibuli né,aby měl slzičky 😅

renca1978
5. lis 2013

Holky máme To zítra od 13.30,ale předtím dia klasika.....

mariiianka
5. lis 2013

@hanndy né šikanovat určitě né 😀 .No tak to jsi uděla super kup 😉 🙂 🙂 🙂

mariiianka
5. lis 2013

@renca1978 ještě zase až tak odpolko,tak to aby jsi buď dlooouho spala a nebo se pořádně zaměstnala,aby ti to dopoledne uteklo

hanndy
5. lis 2013

@mariiianka já nevim ale je skvelej asi ma smysl pro dramatičnost 😀 a Renca bude trávit dopo snama ne přece ze Reni.. 😅

mariiianka
5. lis 2013

holky,já už jsem fakt asi taky na odstřel,dala jsem malou prochajdu a zase mě bolí břicho a záda,sedět nemůžu,ležet nemůžu,ať už je prosím prosinec ☹

renca1978
5. lis 2013

Miláčkové moji,zítra vstávám už v 6 a jedu hned do Prahy....rano mam rande s kámoškou na snídani v Paulovi,už se těším🙂pak jedu do Obi,konečně pro ten vypínač,pak nakoupit a pote už po těch doktorech....takze tady budu az večer,ale určitě napíšu🙂včera u nás byla kámoška s manželem a přivezli mi nádhernou bundičku a mikinu a džíny pro Viky🙂nádherné věcičky....a pak jeste jeans šaty na 12 měsíců,jsou prdacky

renca1978
5. lis 2013

Jo a včera jak jsme měli tu návštěvu,tak jsme hráli asi 4 hodiny jednu stolní hru,pak jsem šla do sprchy,koukám najednou na my nohy a byly jako od slonice,to se mi jeste nestalo,otoky jako prase....začínám mít obavy ze to přijde driv.a ke všemu si myslím ze jsem už urco trochu otevrena,břicho je o něco níž a ty kyčle dost bolí

renca1978
5. lis 2013

@mariiianka já už toho taky moc neujdu....tvrdne a boli mne břicho už to na žádné velké procházky neni

renca1978
5. lis 2013

@slaboska Vanesska vypadá moc spokojeně🙂

mariiianka
5. lis 2013

@renca1978 tak to si ten den krásně užiješ a hlavně ti to uteče 😉 .Reni 13 dní,to už vydržíš,tý jo co já bych za to fakt dala

mariiianka
5. lis 2013

@renca1978 hele já šla fakt kousíček,ale né že by mi tvrdlo,spíš mě chytla bolest jak na ms a do toho jsem se teď chytla ještě s Pepínem,už toho začínám mít až po krk 😒

renca1978
5. lis 2013

@mariiianka nenervuj se broučku,musíš teď bejt v klidu....to bude dobry🙂hele tak to já mam jenom to tvrdnutí,bolesti jako na MS nemam

slaboska
5. lis 2013

@hanndy no vlasky zatim nic moc,ale mamka řikala,že mě začali rust až v roce tak snad nějaky vyrostou 😉
@renca1978 ja Ti ikam ja ke konci měla nohy jak Fiona a pry po porodu jěště vc natečou,ale to se mi nestalo.

slaboska
5. lis 2013

tohle je nejhodnějši princeznička na světě 🙂

renca1978
5. lis 2013

@slaboska hele koukám že ty otoky nebyly včera náhodička,už teď je mam jako konve:(mas nádherný miminko

hanndy
5. lis 2013

@renca1978 tak ty budeš zítra takhle courat jo..ale snidanku si uzij pošli tam Vikce nakou namku a to se nám jako nepochlubis s hadrikama to musime s Matuškou ocihnout -vid Maru 😅

hanndy
5. lis 2013

@slaboska je spokojena princezna a fusacek peknej to je ten jak jsem ti posilala ten odkaz?

renca1978
5. lis 2013

@hanndy já je teď peru,zítra je poslu,Ju???nebo jeste dnes večer🙂jsem z těch otoku otrávená,přemýšlím jestli se zítra vůbec dostanu do bot

slaboska
5. lis 2013

@renca1978 ty otoky jsou masakr a vem si,že ja je měla v letě když se nosili žabky ☹ ja svoje boty neobula,musela jsemm si koupit větši,ktery mě jsou tedka velky ☹
@hanndy jojo too je on,nakonec jsem ho sehnala u nas a dneska jsem si od stejne firmy a ve stejne barvě koupila naručnik tak mam z něho radost.

hanndy
5. lis 2013

@renca1978 no jasné já jen aby jsme o něco nepřišly 😅 😀 a nepomohl by nakej chladivej gelik na nožky? Aby jsi zítra nemusela jet v kroksikach